ערכות להדפסת דפי סוכר
צפיות: 3010 \\ מילים: 425 \\ פורסם בתאריך: 30.03.14
ערכות להפקת דפי סוכר
חדש! ערכה מושלמת למעוניינים להתחיל להדפיס דפים אכילים איכותיים ומרהיבים! הערכה מכילה את כל מה שצריך על מנת לאפשר הדפסה על ניירות אכילים, כולל חומרי גלם מהאיכותיים בארץ (כשרים), ומדפסת מקצועית מהטובות הקיימות בשוק היום, המאפשרת הדפסה של עד 400 דפים אכילים מרהיבים, צבעוניים ואיכותיים לפני החלפת דיו. בנוסף, נספק תוכנה מתאימה ליצירת תמונה מרהיבות, ברכות, טקסטים וקישוטים שיודפסו על הדפים האכילים, ותמיכה והסברים מקצועיים בנושא שימוש ותחזוקה של ערכת ההדפסה.
הערכה להפקת דפי סוכר מכילה: מדפסת איכותית שמתאימה להדפסת דפים אכילים, חבילה של דפים אכילים (ובה 50 דפים), מילוי של דיו אכיל, תוכנה לעריכת תמונות, והדרכה מלאה.
על המדפסת
הערכה כוללת מדפסת דיו אכיל מתוצרת אפסון, בעלת 4 מכלי דיו  אכיל המכילות 120 מ"ל כל אחד (שחור, צהוב, כחול ואדום), המספיקה להדפסה של עד ארבע מאות דפי קישוט לעוגה לפני מילוי ראשון של דיו אכיל (כמו במדפסת רגילה, גם במדפסת ניירות אכילים - כמות הדפים שתדפיסו לפני מילוי דיו תלויה באופי התמונות שתדפיסו ובאיכות ההדפסה שתבחרו). המדפסת המסופקת בערכה נחשבת מהטובות בעולם להדפסה על דפים אכילים, והיא אמינה, איכותית, וקלה לתפעול.
על הדפים האכילים
ערכת ההדפסה מכילה חבילה ובה 50 דפים אכילים. הדפים באיכות מעולה, עשויים איכותי, דקים וגמישים, בגודל 4A, כשרים פרווה בהשגחת רבנות תל אביב, בד"צ העדה החרדית ירושלים, ומשמשים לקישוט עוגות באופן מושלם, יפהפה, וטעים.
הדפים האכילים שלנו באיכות גבוהה, עשויים חומרים איכותיים בלבד, וההדפסה עליהם מרהיבה ונוחה. הדפים ניתנים לגזירה עם מספריים ונוח לפרוס אותם ביחד עם העוגה. הם נדבקים באופן האיכותי ביותר מעל שיכבת קרם לחה על העוגה.
על מילוי הדיו האכיל
בנוסף למחסנית המגיעה עם המדפסת, תקבלו עם ערכת ההדפסה גם מילוי נוסף של 120 מ"ל דיו אכיל    (כפול מכל ספק אחר) אכיל מכל אחד מהצבעים המשמשים במדפסת (כחול, אדום, צהוב, ושחור). הבקבוקונים מספיקים למילוי שתי מחסניות ריקות לחלוטין וניתן למלא באמצעות מזרק כל מחסנית שהתרוקנה, בקלות ובמהירות.
הגוונים המסופקים מתאימים בדיוק למדפסת, ומאפשרים הדפסה במנעד רחב ומדוייק של צבעים וגוונים לכל תמונה, כיתוב או קישוט. צבעי המאכל מאושרים למאכל על ידי משרד הבריאות והם כשרים פרווה. התוצאות יפהפיות - תמונות צבעוניות, מבריקות ויפהפיות להנחה ולקישוט כל עוגה.
תוכנה לעריכת תמונות
התוכנה המסופקת עם הערכה מתאימה להתקנה על המחשב הביתי ותאפשר לעצב ולערוך תמונות אישיות להדפסה מעל נייר אכיל לקישוט עוגות. התכונה תאפשר שימוש בתמונות קיימות (מהאינטרנט או מהאוסף הפרטי שלכם), הוספת אלמנטים משלכם, וכמובן, הוספת טקסטים, ברכות וקישוטים.
למי מתאימה הערכה?
הערכה  להדפסת תמונות אכילות לקישוט עוגות, ומספקת את כל הנדרש עבור מי שאין ברשותו עדיין את הציוד הנדרש להדפסה על דפים אכילים, או שהציוד שלו אינו עונה על הדרישות.
הציוד בערכה יאפשר הדפסה של כמות גדולה יחסית של תמונות אכילות, באיכות גבוהה ובמהירות, בתחזוקה מינימאלית ובגמישות רבה.
כל המסופק בערכה באיכות מקצועית, ויאפשר הדפסת תמונות באיכות גבוהה.
copy cake
copy cake
כל הזכויות שמורות לקופיקייק
03-6525100
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אסף ברנר
מתנות יום הולדת - לגבר ולילד
לא פעם אנו אוהבים להתלונן כמה קשה לנו לקנות מתנות לילדים או מתנות לגבר, אך האמת היא, שאנחנו אוהבים את זה.
נכתב ע"י אסף ברנר בקטגוריה ימי הולדת בתאריך 07.11.12
מיכאל עזרא
דוכני מזון יעזרו לכם להפוך את היום הולדת ליותר מהנה
האפשרויות לגוון ולהפתיע באמצעות סוגי מזון שונים הן אינסופיות ממש.rnהמאכלים שאנו מציעים בשירות עגלה מתוקה הינם קלים לעיכול, זמינים וטעימים ומאפשרים לאורחיכם להמש
נכתב ע"י מיכאל עזרא בקטגוריה ימי הולדת בתאריך 10.04.14
מעוניינים ליצור קשר עם copy cake? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*