עניינים שכדאי להפנים - בעיצוב פנים
צפיות: 1189 \\ מילים: 310 \\ פורסם בתאריך: 13.10.15
כולנו מכירים את החיידק הקטן הזה בבטן שקורא לנו לשנות ולאתגר את החלל המוכר. מי מאתנו שתמיד חלם לעצב את מקום מגוריו או את מקום עבודתו, יודע עד רחוק הסוף לדמיון. אנו שואבים השראה בכל רגע ביום, ומתוכה עולים שאיפותינו ומאוויינו.

הנדסת אנוש – מתוך ולתוך הבית שלכם
עיצוב פנים הוא תחום שדורש חשיבה רוחבית, עמוקה ופונקציונלית, על מנת לאפשר ביטוי מלא לצרכיו של הלקוח. רבים הלקוחות שמדווחים על תחושות ואנרגיות טובות יותר, בעקבות שדרוג החלל, ויותר מכך. מעצב פנים ותיק ומקצוען, ייגש למשימה בידיעה שבידיו לעצב – לא רק את החלל – אלא גם את אופיו, ולכן יקפיד להקשיב ללקוח עד להגשמת החזון המשותף שבנו יחד.

יצירת סביבה מודרנית ורעננה, בבסיסה, היא כיצירת מציאות חדשה. אין מדובר רק בבחירת צבע הספה או אלמנט אחר, כי אם בתהליך רצוף לגיבוש כל הפתרונות בעבור הלקוח. באמצעות עיצוב פנים נכון, חלל שנראה קטן, מצומצם ולא מרווח, יוכל להיראות מרוחב ומכיל. כמו כן, חלל שנראה אפרורי וחסר חיים, יוכל להפוך למוקד עלייה לכל אירוע בכל פנאי. חללים שלא נעשה בהם שימוש בתוך הבית, יוכלו להפוך לפינת רביצה חמה, למקום אחסון או לנקודת עיצוב אחרת.

אז מתי כדאי להזמין מומחה לעיצוב פנים?
זוהי אינה קלישה, עיצוב פנים דורש את התערבותו של המומחה כבר מן הרגע הראשון. במידה ותתחילו בעצמכם את כל העניין, קחו בחשבון שיתכן ותהיינה לכם עלות כפולה, בשל השינויים שיידרשו בהמשך. לכן, ברגע שהחלטתם לצאת למסע עיצובי בתוך החלל שלכם, עצרו רגע והתייעצו עם מעצב פנים. אתם תפרשו בפניו את כל חלומותיכם הכי כמוסים, הוא יפרוש בפניכם את עצותיו – ותוכלו לצאת לדרך. 

עשו לעצמכם טובה, ודאגו לבחור מעצב פנים מומחה, בעל רזומה ותיק עבודות איכותי. שאלו חברים, בדקו ועשו שיעורי בית. בכוונתכם להשקיע כסף לא מועט, ועל כן מן הראוי שתובטח לכם יצירה מוגמרת טובה – כלבבכם. עיצוב פנים הוא עולם ומלואו. חשוב שהתוצאה הסופית תשקף אתכם, לכן, בחרו את שותפכם המקצועי בכובד ראש, ותנו לכל התמונות העמומות שרקמתם בראשכם – לקבל חדות וצבע – בחיים עצמם.
מאמרים מאת אבי דוידי
טיפים חיוניים בדרך אל ייצור אב טיפוס פטנטים ורישום
מידע חיוני לאלו המבקשים לפעול לרישום פטנט כקניין רוחני תחת שמם או לייצור של אב טיפוס, כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות נפוצות.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 06.03.16
איך לחסוך ללא פשרות איכות עם שירותי ענן לעסקים
שירותי ענן הם העתיד של המחשוב העסקי בישראל ובעולם כולו. עם מחשוב ענן יש לכם אפשרות לחסוך תוך קבלת שירות טוב יותר.
פורסם בקטגוריה מיחשוב ארגוני בתאריך 29.12.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shaydl dshay
משלוחי פרחים בחולון הגינה של סבתא חנה
הגינה של סבתא חנה תשמח לתת לכם מאמרים וטיפים בעניין עיצוב פרחים טיפול בפרחים וכוו... www.ha-gina.co.il
נכתב ע"י shaydl dshay בקטגוריה עיצוב בתאריך 27.08.14
אריאל לוי
מדבקות קיר מעוצבות
מדבקות הקיר הינן פתרון דקורטיבי מצויין לקירות הבית המשרד או העסק.rnמגוון עצום של מדבקות קיר שאפשר להדביק על סוגי קירות רבים.
נכתב ע"י אריאל לוי בקטגוריה עיצוב בתאריך 30.03.14
מעוניינים ליצור קשר עם אבי דוידי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*