על חברת שליחויות - שליחים צמודים והגדרת יעדים עסקיים
צפיות: 1962 \\ מילים: 420 \\ פורסם בתאריך: 20.01.14
כמו בכל עסק וחברה המכירה ביכולותיה יש והיא מגדירה לעצמה יעדים הן בטווח הקרוב והן בטווח הרחוק. בעבור רבים הגדרה של יעדים אותם יש להשיג מהווה תמריץ גדול המעניק להם את המוטיבציה להמשיך לעבוד ביתר שאת, גם כשהעבודה נראית חסרת תכלית וחוזרת על עצמה. במיוחד בתחום הלוגיסטיקה, למשל אם ניקח חברת שליחויות מימוש אותם יעדים אחר תקופת זמן מסוימת מהווה בסיס עליו ניתן כמובן לפתח את היעדים הרבים ומהווה היא סממן בולט להצלחת תפקוד החברה ואנשיה. הצלחה זו מהווה עבור רבים תחושת השגיות והידיעה שאת השירות אותו הם מעניקים הינו מקצועי ובעל ערך רב
ביטוי ליעדים עליהם חברות עסקיות רבות שוקדות בא לידי ביטוי גם בחברת שליחויות. חברות אלו פועלות למול מגוון רחב של לקוחות ועצם עבודתן כוללת באופן יומיומי הגעה פיזית של ממש ליעדים מוגדרים. ביטוי זה הוא הראשוני ובסיסי ביעדים אשר חברת שליחויות קטנה וגדולה מציבה לעצמה. מעבר לכך, חברת שליחויות הרואה עצמה כמובילה ומשתפרת תגדיר לעצמה יעדים, זאת על מנת להוות מודל מצליח ומשגשג בתחום זה.
- לימוד מטעויות: אין אחד שלא חף מטעויות. בעיסוק רב ויומיומי יש ואנשים יבצעו טעויות. הדבר כמובן מובן ואנושי. מה שלא מתקבל הן טעויות החוזרות על עצמן, כאלה שלא הפיקו מהן לקחים ואין הן נלקחו במלוא הרצינות. כאן יש והכעס יהיה מוצדק. מבחינתה של חברת שליחויות חייב להיות יעד תמידי שבו ייעשה תהליך מושכל במקרים בהם נעשו טעויות. לימוד בסיסי זה יעניק לחברת שליחויות את הידע מדוע נעשתה אותה טעות ומה יש לעשות על מנת להימנע ממנה בשנית. התנהלות זו תבטיח לחברת שליחויות צמצום של טעויות וכמובן לא תחזור היא על טעויות שכבר בוצעו בעבר
- פריסה ארצית: היתרון בשימוש בשירותיה של חברת שליחויות המעניקה שירותי שילוח בפריסה ארצית למול חברת שליחויות המסוגלת להעניק שירותי שילוח באזור מסוים על ידי שליח צמוד הינו ברור לכל. טבעי הדבר יהיה בעבור חברת שליחויות קטנה הבונה עצמה. יש ובחודשים הראשונים תוכל היא להעניק שירותי שילוח לרדיוס מסוים ולא מעבר. הדבר בהחלט מובן, אך בעבור חברת שליחויות הרוצה להתמיד ולהצליח בשוק זה יש והיא תהיה חייבת לייעד לעצמה את היכולת בשירותי שילוח בפריסה ארצית, זאת על מנת להישאר רלוונטיים ובהגדלה של לקוחותיהם.
- בטיחות: חברת שליחויות מעסיקה במסגרתה נהגים רבים. אלו נוהגים שעות רבות על הכביש ובאופן טבעי ישנם מקרים בהם נוצרים מצבים מסכנים בטיחותית את הנהגים. אלו מהווים נכס לכל חברת שליחויות וכמובן חשוב לשמור על ביטחונם. שמירה על בטיחות בדרכים עבור נהגים אלו הוא יעד תמידי שיש לחתור אליו מרגע הקמתה של חברה זו. למול התקנות והחוקים שיש לעמוד בהם יש וחברת שליחויות צריכה להעמיד לעצמה יעד ברור אודות בטיחות עובדיה. במיוחד אלו הנמצאים על הכביש, הן בעבור שמירה על עצמם וכמובן על הסחורה אותה הם מעבירים.
תומר שולמן
תומר שולמן
תומר שולמן | צלם
צילום אירועים איכותי ומרגש על ידי צוות צלמים גדול ומקצועי
צילום אירועים | הצלם | צוות צלמים | סטייל צלמים
מאמרים מאת תומר שולמן
צילום בר מצווה בכותל בירושלים
בעבור משפחות רבות האפשרות לחגיגת בר מצווה בכותל המערבי הינה אפשרות לאירוע משפחתי ואינטימי כמו גם מאוד מרגש. למול החשיבות הרבה שמשפחות רבות מייחסות לאירוע.
פורסם בקטגוריה בר \ בת מצווה בתאריך 20.02.14
מעוניינים ליצור קשר עם תומר שולמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*