עיצוב מסעדות והקשר הישיר להצלחה שלהן
צפיות: 1512 \\ מילים: 382 \\ פורסם בתאריך: 14.11.14
כל אחד מאיתנו ביקר במסעדה כזאת או אחרת. לרוב, אנחנו בוהים הרבה בתקרה (במיוחד אם הולכים עם החברה) ובכלל מסתכלים על העיצוב ועל האלמנטים במסעדה בה אנו מבקרים. יותר מכך, מהרגע בו נכנסנו אל המסעדה אנו סופגים את האווירה ובין אם נרצה בכך או לא זה משפיע בהחלט על החוויה שלנו. אם יש מראה נקי, מסודר, מזמין לשבת, מזמין לבר או לשולחן וכך הלאה. לעיצוב המסעדה השפעה ישירה על ההרגשה שלנו בתוכה ולכן על ההצלחה של אותה מסעדה.

אופי שוני לכל מסעדה

אין ספק כי לכל מסעדה יש אופי משלה. בין שמדובר על מסעדה אשר מתחבאת בין דוכנים בשוק הכרמל או במסעדת דגים יוקרתית. כל מסעדה מגיעה עם איזשהו אופי לו אנו מצפים ובעידן המודרני בו אומנות מחלחלת אל "הרחוב" גם מסעדות שונות לגמרי עם המון אופי ומראה שלא ציפינו לו בכלל.

בנוסף, אופיה של מסעדה נקבע על ידי המון גורמים חיצוניים שאין תמיד לבעל המסעדה אפשרות לשנות כמו תקציב התחלתי או ציוד אשר נרכש מהבעלים הקודם של המסעדה, גודל השטח אשר זמין למסעדה בכלל, מיסים עירוניים כבדים על כל מטר נוסף (תודה ממשלת ישראל - נחמד להיות ישראלי) ועוד המון פרמטרים שונים ומגוונים.

עיצוב מסעדת זה לא עניין לחובבנים

אני לא יודע עד כמה אתם מנוסים בזה אבל בתחום של מזון ומשקאות כלומר מסעדות, ברים, מועדוני לילה ועסקים דומים מכילים המון כללים קטנים וסודיים. זה נקרא מדע הברים ומכיל כללים כמו גובה השרפרפים לצד הבר, כללים של טמפרטורת הבירה, הבדל הגובה בין שולחן לכסא, צורת ההגשה של מזון ועוד. מעצבת פנים אשר מנוסה בעיצוב מסעדות ומכירה את כל הכללים מבינה את הדקויות אשר עשויות להפוך מסעדה סטנדרטית למסעדה אטרקטיבית.

סרגל הכלים של מעצבת פנים

לאורך המאמר הזכרתי מספר פעמים את המינוח "מעצבת פנים מנוסה" אך חשוב לציין כי כאשר מדברים על סטודיו לעיצוב פנים או אפילו על מעצבת פנים כגוף בודד אני מתייחס לכל הצוות אשר מגיע עם מעצבת פנים. בהתאם לפרויקט מדובר על צוות גמיש של אנשי מקצוע אשר כולל נגרים, מומחי מבנה, צנרת, מומחים בבניית מטבחים למסעדות וכו'. ולכן מדובר על צוות בעל כישרונות שונים ומגוונים וידע עשיר במצטבר אשר יהפוך כל מסעדה (בתקווה כי מדובר בסטודיו מוכשר לעיצוב פנים) לטובה יותר בהכרח מאשר הייתה.

בהצלחה ובתיאבון

כל שנותר הוא לאחל לכם המון בהצלחה. אם אתם מחפשים מעצבת פנים למסעדה אל תשכחו לבדוק את הדבר החשוב ביותר - את תיק העבודות שם תמצאו עבודות פנים לדוגמה ותוכלו באמת להכיר את הראש של המעצבים באותו הסטודיו!

מקווה שנפגש סביב הצלחת.
מאמרים מאת שגיב SEO
איך אני מקדם את האתר שלי?
מאמר לבעלי עסקים אשר רוצים לנסות ולקדם את האתר שלהם בעצמם. מה כדאי לדעת ומה צריך לעשות בראשי פרקים בדרך להצלחה ברשת האינטרנט
פורסם בקטגוריה פרסום באינטרנט בתאריך 16.12.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
כיצד לתכנן ולעצב חדר ילדים תחת התקציב הנכון
בבניית בית חדש הצרכן כמובן צריך גם לעסוק בתכנון של אותם חדרי ילדים.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 10.08.14
אריאל לוי
חימום הבית והרצפה
בעידן המודרני ישנם סוגים רבים של מערכות לחימום הבית, לכן נדרשת הבנה בסיסית למי שמזמין את המערכת הזו, ולכן כדאי להתייעץ עם מכר שכבר עבר את התהליך המדובר.
נכתב ע"י אריאל לוי בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 02.05.16
מעוניינים ליצור קשר עם שגיב SEO? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*