עיצוב מסעדות והקשר הישיר להצלחה שלהן
צפיות: 1572 \\ מילים: 382 \\ פורסם בתאריך: 14.11.14
כל אחד מאיתנו ביקר במסעדה כזאת או אחרת. לרוב, אנחנו בוהים הרבה בתקרה (במיוחד אם הולכים עם החברה) ובכלל מסתכלים על העיצוב ועל האלמנטים במסעדה בה אנו מבקרים. יותר מכך, מהרגע בו נכנסנו אל המסעדה אנו סופגים את האווירה ובין אם נרצה בכך או לא זה משפיע בהחלט על החוויה שלנו. אם יש מראה נקי, מסודר, מזמין לשבת, מזמין לבר או לשולחן וכך הלאה. לעיצוב המסעדה השפעה ישירה על ההרגשה שלנו בתוכה ולכן על ההצלחה של אותה מסעדה.

אופי שוני לכל מסעדה

אין ספק כי לכל מסעדה יש אופי משלה. בין שמדובר על מסעדה אשר מתחבאת בין דוכנים בשוק הכרמל או במסעדת דגים יוקרתית. כל מסעדה מגיעה עם איזשהו אופי לו אנו מצפים ובעידן המודרני בו אומנות מחלחלת אל "הרחוב" גם מסעדות שונות לגמרי עם המון אופי ומראה שלא ציפינו לו בכלל.

בנוסף, אופיה של מסעדה נקבע על ידי המון גורמים חיצוניים שאין תמיד לבעל המסעדה אפשרות לשנות כמו תקציב התחלתי או ציוד אשר נרכש מהבעלים הקודם של המסעדה, גודל השטח אשר זמין למסעדה בכלל, מיסים עירוניים כבדים על כל מטר נוסף (תודה ממשלת ישראל - נחמד להיות ישראלי) ועוד המון פרמטרים שונים ומגוונים.

עיצוב מסעדת זה לא עניין לחובבנים

אני לא יודע עד כמה אתם מנוסים בזה אבל בתחום של מזון ומשקאות כלומר מסעדות, ברים, מועדוני לילה ועסקים דומים מכילים המון כללים קטנים וסודיים. זה נקרא מדע הברים ומכיל כללים כמו גובה השרפרפים לצד הבר, כללים של טמפרטורת הבירה, הבדל הגובה בין שולחן לכסא, צורת ההגשה של מזון ועוד. מעצבת פנים אשר מנוסה בעיצוב מסעדות ומכירה את כל הכללים מבינה את הדקויות אשר עשויות להפוך מסעדה סטנדרטית למסעדה אטרקטיבית.

סרגל הכלים של מעצבת פנים

לאורך המאמר הזכרתי מספר פעמים את המינוח "מעצבת פנים מנוסה" אך חשוב לציין כי כאשר מדברים על סטודיו לעיצוב פנים או אפילו על מעצבת פנים כגוף בודד אני מתייחס לכל הצוות אשר מגיע עם מעצבת פנים. בהתאם לפרויקט מדובר על צוות גמיש של אנשי מקצוע אשר כולל נגרים, מומחי מבנה, צנרת, מומחים בבניית מטבחים למסעדות וכו'. ולכן מדובר על צוות בעל כישרונות שונים ומגוונים וידע עשיר במצטבר אשר יהפוך כל מסעדה (בתקווה כי מדובר בסטודיו מוכשר לעיצוב פנים) לטובה יותר בהכרח מאשר הייתה.

בהצלחה ובתיאבון

כל שנותר הוא לאחל לכם המון בהצלחה. אם אתם מחפשים מעצבת פנים למסעדה אל תשכחו לבדוק את הדבר החשוב ביותר - את תיק העבודות שם תמצאו עבודות פנים לדוגמה ותוכלו באמת להכיר את הראש של המעצבים באותו הסטודיו!

מקווה שנפגש סביב הצלחת.
מאמרים מאת שגיב SEO
עבודה מועדפת לחיילים – מידע למשתחררים
עבודה מועדפת לחיילים משוחררים היא מעין בונוס אשר נועדה לעזור, לעודד ולהציע מעין בונוס על השתלבות חיילים משוחררים בשוק העבודה או לפחות כך היה במקור.
פורסם בקטגוריה עובד-מעביד בתאריך 10.04.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
seo top
עיצוב וילונות לבית עם ילדים
המראה המשפחתי הביתי אינו שלם ללא וילונות לסלון, לחדרי השינה וגם למטבח. עיצוב וילונות יש לשלב יחד עם כל שאר האלמנטים והרהיטים בבית
נכתב ע"י seo top בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.03.14
אורי גיל
כך תבחרו דלתות פנים - המדריך לבחירת דלתות פנים
rnלהלן מדריך מלא שיסייע לכם לבחור בצורה מושכלת ונבונה דלתות פנים לבית. הבחירה עצמה תיעשה דרך השוואת מחירים, קבלת ייעוץ ממעצבי פנים פעולות שיאפשרו לנו לבסוף לבחו
נכתב ע"י אורי גיל בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם שגיב SEO? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*