עיצוב מטבחים
צפיות: 1385 \\ מילים: 405 \\ פורסם בתאריך: 14.01.15

עיצוב מטבחים הוא דבר שמתפתח הרבה מאוד בשנים האחרונות, אם בעבר מטבחים היו נראים מאוד זהים ולא היה בהם שום ייחודיות בין מטבח למטבח היום כל מי שרוצה לבנות משל עצמו הולך על עיצוב מטבחים כי יש היום הרבה אופציות, הרבה כיוונים וגם היום, בשונה מהעבר, זה גם יכול להתאים לכל כיס, הבדל משמעותי מאוד. אפשרויות של עיצוב מטבחים הן אינסופיות ולכן צריך לדעת לאן הולכים ולפני מי עומדים בעניין, כמובן שגם מומלץ מאוד לא ללכת סתם לאיבוד בים הזה ולהיות מוגדרים ומדויקים.

בשלב ראשון כדאי מאוד למדוד, אבל לא למדוד רק את הגודל של המטבח עצמו אלא למדוד את הכל משמע, משמע, למדוד את הסטים של הכלים, את מוצרי החשמל אם יש לכם אותם כבר מראש, הכל הכל הכל, אפילו את ספרי הבישול אם אתם מתכוונים להכניס אותם למטבח, כי הכל מחושב וחבל מאוד שיש אנשים שהולכים על עיצוב מטבחים ואחר כך מגלים שהדברים לא נכנסים וצריך לשבור את הראש איפה לאחסן אותם, בקיצור חבל.

עוד דבר חשוב מאוד זה כל הזמן להתאים את הפוטנציאל של המטבחים שיש לנו בבית למטבחים שאנחנו רוצים לעצב, עיצוב מטבחים נועד להתאים את מטבחי החלומות לגדלים המתאימים, למי שיש עיניים גדולות מדי חבל מאוד מכיוון שהוא בסוף יתקע עם דבר מאוד לא נוח, נוחות זה הדבר הכי חשוב שיהיה במטבח, קל וחומר, עיצוב מטבחים צריך לכלול את זה, עיצוב מטבחים אולי הוא אופנתי אבל הוא לא צריך להיות לא נוח העיקר שיהיה יפה, מי שיעשה כך ימצא את עצמו מתוסכל מאוד כשהוא יתחיל לעבוד במטבח.

המטבחים שאנחנו רואים בטלוויזיה אגב, הם לא מטבחים שנועדו להיות ביתיים, עושים להם עיצוב מטבחים שעובר מסך, לא שעובר יום שישי של בישולים, לכן צריך לדעת מתי לוותר על מטבח החלומות וללכת עם משהו פשוט יותר וריאלי, למשל אי מטבח לא מתאים בכלל לכל מטבח אלא רק למטבחים גדולים ואם מכניסים אי משבח למטבחים קטנים יהיה צפוך מדי ויגרום סתם עוגמת נפש גדולה, מטבחים צריכים להיות מרווחים, לא כמו חולצות צמודות.

עיצוב מטבחים  בסגנון יחודי כולל כל כך הרבה דברים שונים שצריך להתאים ביניהם, אי אפשר לדרוש שיהיה את הדברים הכי אופנתיים שהשילוב ביניהם יוצר אסון למתבונן, למשל, שיש מסוג מסוים יחד עם קרמיקה מסוג אחר לגמרי וארונות בכלל בצבעים שונים, זה חבל, מה עוד חשוב לדעת לכל מי שהולך על עיצוב מטבחים הוא להתאים את המטבחים גם ליושבי הבית, אי אפשר לצפות שיהיה מטבח עם ארונות גבוהים מדי לבני משפחה נמוכה או דברים שבירים בארונות נמוכים למשפחות עם ילדים קטנים, זה אסון לילדים ואסון למטבחים, ובקיצור עיצוב מטבחים ומוצרי חשמל צריך להתאים לכם ולא אתם אליו.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליעד רוזנברג
שיפוץ ועיצוב בתים פרטיים- שלב אחר שלב
לא מעט אנשים דוחים את השיפוץ מעצם המחשבה על אנשי המקצוע השונים שנכנסים לבית והבלגאן שנובע מזה, התיאום בן כולם והספק הגדול לגבי התוצאות.
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 03.10.13
הגר כספי
אבא עשיר, אבא עני- עיצוב הבית ללא תקציב
"קודם אנו מעצבים את ביתנו; ובהמשך, הבית שלנו מעצב אותנו"- ווינסטון צ'רצ'ילrn
נכתב ע"י הגר כספי בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 29.12.15
מעוניינים ליצור קשר עם lia mkendel90? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*