עיצוב מטבחים- נקודות למחשבה
צפיות: 1470 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 16.09.13
עיצוב מטבחים - נקודות למחשבה
במרבית הבתים בישראל המטבח הינו אחד החללים המרכזיים והמשמעותיים ביותר. הבונה או המשפץ הישראלי מקצה עבור המטבח המון משאבים כדי שיישרת את בני הבית בצורה טובה ונעימה. על מנת, שמשאבים אלו ינוצלו נכון ובמלואם יש להקדיש מחשבה ותכנון נכון בעיצוב המטבח.
את הטיפול במטבח אני מחלקת לשני חלקים עיקריים- תכנון מול עיצוב.
בתכנון המטבח יש להתייחס לצרכיי הדיירים. עוד בשלב הכנת הסקיצות לבית מול האדריכל או לפני שיפוץ תפקידי כ מעצבת פנים לשאול את הלקוחות שאלות בירור כך שבסופו של תהליך אני יוכל לבנות את הסקיצה המיטבית העונה על צרכיי הלקוחות, תוך התייחסות למרחבים האחרים שבבית. האם המטבח הולך להיות פתוח או סגור? גדול ורחב או קטן ואינטימי? האם יישבו בו לארוחות קלות או ארוחות אירוח? עד כמה יהיה מואר באור טבעי? האם מדובר במטבח פעיל מאוד? ועוד שאלות. בשלב הכנת תוכניות המטבח אני לוקחת בחשבון את כל נושא הארגונומיה, שהמטבח יהיה פרקטי ונוח לשימוש. מגדירה אזורי עבודה, חלוקות פנים של הארונות, ומיקום אביזרי המטבח. כמו כן, מתייחסת למיקום ולגודל המפתחים, וחשוב לא פחות התייחסות לתאורה. כל נושא התאורה במטבח הינו בעל משמעות יתרה היות ויש לפזר נכון את ההארה ולדאוג שאזורי העבודה יהיו מוארים מספיק.
את התכנון הנכון של המטבח מעצב פנים משלים בעיצוב. העיצוב מתייחס לסגנון העיצובי של הלקוח ולדו שיח שהמטבח מנהל עם יתר הבית. בהתאם לעיצוב ולסגנון שנבחר נתאים את הגוונים והחומרים שייכנסו למטבח, כמו כן, נשלים באביזרים משלימים שייתנו את המראה המסוגנן, המעוצב והמיוחד עבור כל לקוח. האביזרים שמשפיעים רבות על עיצוב המטבח הם החומרים מהם עשויים דלתות הארונות, הצבעים, חיפויי הקיר, השיש, חיפוי האי, גופי התאורה, אביזרים משלימים.
ב עיצוב בתים פרטיים וב עיצוב דירות, עיצוב מטבחים הינו חלק מהותי ומשמעותי ש מעצבת פנים בדרום מתייחסת אליו בתהליך העבודה עם הלקוח. תכנון נכון של מטבח ועיצובו כך שישתלב בצורה הרמונית עם שאר חלקי הבית זהו המפתח לעיצוב מטבח מושלם.
נמאס לך לחפש מעצבת פנים? התקשר/י עכשיו: 052-8287245
www.home-designer.co.il
 
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
עיצוב דירות
לא מעט לקוחות פונים אליי באמירה מסוג: " פניתי למעצב פנים כי הבית שלי עמוס, אין לי מקום לשום דבר, וחסרה לי אווירה של בית".
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
עיצוב חדרי ילדים
עיצוב חדר ילדים כמו כל חלל אחר בבית דורש חשיבה מעמיקה לצד יצירתיות.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
מערכות ישיבה
מערכות ישיבה הן הדבר הזה שאנחנו שמים עליו את התחת. נכון, זה אולי נשמע כמו השירותים, ואולי שירותים הן גם מערכות ישיבה מסוג כזה או אחר, אבל באופן כללי אני מדבר על
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 07.07.14
ניר שרמן
סביבת עבודה מעוצבת ואפקטיבית
בכל הנוגע לעיצוב מחדש של סביבה משרדית שאין בה קבלת קהל, אלא הגעה של לקוחות מידי פעם לפגישה עסקית, חשוב לייצר את סביבת העבודה הכי נעימה ואפקטיבית עבור כלל העובדי
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 29.12.15
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*