עיצוב מטבחים- נקודות למחשבה
צפיות: 1613 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 16.09.13
עיצוב מטבחים - נקודות למחשבה
במרבית הבתים בישראל המטבח הינו אחד החללים המרכזיים והמשמעותיים ביותר. הבונה או המשפץ הישראלי מקצה עבור המטבח המון משאבים כדי שיישרת את בני הבית בצורה טובה ונעימה. על מנת, שמשאבים אלו ינוצלו נכון ובמלואם יש להקדיש מחשבה ותכנון נכון בעיצוב המטבח.
את הטיפול במטבח אני מחלקת לשני חלקים עיקריים- תכנון מול עיצוב.
בתכנון המטבח יש להתייחס לצרכיי הדיירים. עוד בשלב הכנת הסקיצות לבית מול האדריכל או לפני שיפוץ תפקידי כ מעצבת פנים לשאול את הלקוחות שאלות בירור כך שבסופו של תהליך אני יוכל לבנות את הסקיצה המיטבית העונה על צרכיי הלקוחות, תוך התייחסות למרחבים האחרים שבבית. האם המטבח הולך להיות פתוח או סגור? גדול ורחב או קטן ואינטימי? האם יישבו בו לארוחות קלות או ארוחות אירוח? עד כמה יהיה מואר באור טבעי? האם מדובר במטבח פעיל מאוד? ועוד שאלות. בשלב הכנת תוכניות המטבח אני לוקחת בחשבון את כל נושא הארגונומיה, שהמטבח יהיה פרקטי ונוח לשימוש. מגדירה אזורי עבודה, חלוקות פנים של הארונות, ומיקום אביזרי המטבח. כמו כן, מתייחסת למיקום ולגודל המפתחים, וחשוב לא פחות התייחסות לתאורה. כל נושא התאורה במטבח הינו בעל משמעות יתרה היות ויש לפזר נכון את ההארה ולדאוג שאזורי העבודה יהיו מוארים מספיק.
את התכנון הנכון של המטבח מעצב פנים משלים בעיצוב. העיצוב מתייחס לסגנון העיצובי של הלקוח ולדו שיח שהמטבח מנהל עם יתר הבית. בהתאם לעיצוב ולסגנון שנבחר נתאים את הגוונים והחומרים שייכנסו למטבח, כמו כן, נשלים באביזרים משלימים שייתנו את המראה המסוגנן, המעוצב והמיוחד עבור כל לקוח. האביזרים שמשפיעים רבות על עיצוב המטבח הם החומרים מהם עשויים דלתות הארונות, הצבעים, חיפויי הקיר, השיש, חיפוי האי, גופי התאורה, אביזרים משלימים.
ב עיצוב בתים פרטיים וב עיצוב דירות, עיצוב מטבחים הינו חלק מהותי ומשמעותי ש מעצבת פנים בדרום מתייחסת אליו בתהליך העבודה עם הלקוח. תכנון נכון של מטבח ועיצובו כך שישתלב בצורה הרמונית עם שאר חלקי הבית זהו המפתח לעיצוב מטבח מושלם.
נמאס לך לחפש מעצבת פנים? התקשר/י עכשיו: 052-8287245
www.home-designer.co.il
 
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
מקורות ההשראה לעיצוב הבית
בבואנו לבנות, לשפץ או אפילו לרענן את ביתנו הפרטי הרבה פעמים עולה השאלה מהיכן נקבל רעיונות לעיצוב הבית? מהיכן נקבל השראה?
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
שיפוץ ועיצוב דירות- מדוע כדאי?
במאמר זה אסקור עבורכם מתי ואיך כדאי להיכנס לתהליך של שיפוץ ועיצוב דירות, ובאיזה היקף.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 03.10.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
טיפים לרכישת דלתות מעוצבות
במאמר זה נספק לכם, קוראים יקרים, טיפים חשובים בנושא רכישת דלתות מעוצבות. הטיפים נוגעים לכל סוגי הדלתות: פנים וכניסה.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 31.05.14
shiri tayari
המדריך לקניית מקלחונים לאמבטיה
מקלחונים הם אזור הדוש בחדר האמבטיה. ישנם סוגים רבים של מקלחונים: הגדלים משתנים, ודגמי ברז הדוש עצמו רבים מאד.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 09.09.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*