עיצוב חדר אמבטיה בסגנון כפרי
צפיות: 1858 \\ מילים: 382 \\ פורסם בתאריך: 05.10.14
כאשר מבקשים לעצב חדר בעיצוב כפרי, המחשבה הראשונה שעולה בראשו של כל מעצב היא השימוש בעץ. עץ ועיצוב כפרי קשורים זה לזה באופן בלתי אמצעי, וזה הוכח לאורך כל הדורות, מימי יוון העתיקה, כלה בימי הביניים ועד לתקופות מאוחרות יותר בציר הזמן. מצד שני, בל נשכח שמדובר בחדר אמבטיה.

בעבר, הרחצה הייתה בנהרות שעברו בתוך הערים, או באמצעות גיגית ניידת. תיעודים על כך ניתן למצוא מהעיר ורנסי בהודו, לדוגמה, שם הנשים כובסות והילדים מתרחצים בנהר הגנגס עד היום. אבל מה עושים בבית מודרני – בית עם צנרת, ד'וש, ואמבטיה מרטיבה במיוחד?

איך לעצב את חדר האמבטיה בסגנון כפרי?

בבואנו לעצב את חדר האמבטיה בסגנון כפרי, אנו שמים דגש על מספר דברים חשובים כגון צבעים (וכמות הצבעים, או צבע דומיננטי אחד), גודל חדר האמבטיה, תקציב ועוד.

ככלל, אנו מתרכזים באלמנטים הבאים: הבה ונבחן חלק מהאלמנטים והחומרים יותר מקרוב:

גרניט פורצלן

סלע גרניט הפורצלן נועד בדיוק למטרה זו: להזכיר את מראהו של העץ ולספק עמידות של אבן גרניט איכותית בפועל. גרניט פורצלן הוא סלע חום בהיר בעל צורה קווית, המזכירה מאד גזע של עץ. גרניט פורצלן אינו רגיש להנחת משקלים כבדים, לחום, למים ולקור. החסרון היחיד שלו הוא רגישות למכות יבשות, ואם ידוע לכם שזו בעיה ניתן לעבור לשיש מטרצו שאינו רגיש למכות הללו, אולם נדיר יותר למצוא מטרצו בעל עיצוב כפרי, ולכן חשוב כן להתעקש על גרניט פורצלן ולקחת בחשבון שיש להיות עדין עם האריחים הללו.

כיור ושיש

ניתן לעצב עבורכם כיור ושיש שנראים בדיוק כמו ריצוף גרניט הפורצלן שבחרתם - בצבע ולעתים גם בצורה. מה שלא תחליטו, מומלץ לשמור על ארשת חומה כהה, להשגת השתלבות מקסימלית עם הרצפה ושמירה על הצביון הכפרי של חדר האמבטיה.

מתקני הרחצה

את האמבטיה ניתן לעצב באינספור דרכים. בשונה מהעבר, שהאמבטיה הייתה מוצר בעל 4 פאות וגוף אליפטי, היום אין זה בהכרח כך, וישנם שלל גופי רחצה מעוצבים שיכולים לשמש כאמבטיה שלכם. נצלו זאת עד תום ובחרו מתוך מגוון אמבטיות בעיצוב כפרי אותנטי. ניתן למצוא אמבטיות עשויות שיש דמוי עץ, או אמבטיות בעלות פיתוחים על סלע השיש שלהם – אשר היו מקובלים בכפרים של תקופות העת העתיקה וימי הביניים. זה מתבטא או בשיש פסיפס, או בשיש בעל מקשה אחת עם צביעות וציורי אומן על דופן האמבטיה.
טל גולדפרב
טל גולדפרב
יועץ לשיווק ופרסום ברשת האינטרנט. בעל ניסיון רב בליווי וקידום עסקים באינטרנט. אחראי מחלקת פרסום בחברת Revolution & URL.
077-4604410
מאמרים מאת טל גולדפרב
שיווק עסקים באינטרנט עם התחייבות לתוצאות
אנחנו בחברת Revolution, מבינים שכדי לעמוד ביעדים הרצויים בזירה הוירטואלית, חשוב לדעת לפנות לחזיתות הנכונות ולפעול בהדרגה אך ביעילות לאחר גיבוש אסטרגטיית שיווק.
פורסם בקטגוריה שיווק ואסטרטגיה בתאריך 02.11.12
איך להקים אתר אינטרנט מצליח?
לא פשוט להקים אתר אינטרנט יוצא דופן. נראה שכולם נעזרים באותם טריקים וכבר קשה עד בלתי אפשרי להמציא את הגלגל מחדש.
פורסם בקטגוריה בניית אתרים בתאריך 21.10.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
DSD STUDIO
כיצד בוחרים מעצבי פנים
יש דבר מה המשותף לסביבת מגורים ולסביבת עבודה גם יחד. לא משנה אם מדובר בבית מגורים פרטי, בדופלקס או בדירה.
נכתב ע"י DSD STUDIO בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 28.10.14
shiri tayari
ארונות לחדרי ילדים
מעוניינים במידע על ארונות לחדרי ילדים? במאמר זה תיסקר בפניכם כל המָטריה על בחירת ארונות לחדרים אלה.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.03.14
מעוניינים ליצור קשר עם טל גולדפרב? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*