עיצוב חדרים- כיצד?
צפיות: 1727 \\ מילים: 304 \\ פורסם בתאריך: 03.10.13
עיצוב חדרים- כיצד?
"אין מקום כמו הבית" משפט זה מדגיש את חשיבות הקשר הרגשי בן הבית לאדם. מרבית האנשים מעדיפים להתכנס בביתם לאחר יום עבודה ולבלות בו עם כל בני המשפחה, כדי שהשהיה בבית תהיה נעימה, ארגונומית ומתוכננת נכון אנשים החלו לפנות למומחים בתחום עיצוב הבית ועיצוב חדרים.

בבואי לעצב חדרים אני מתייחסת תחילה לכל חללי הבית, המרחב הציבורי מול המרחב הפרטי, והדיאלוג והקשר בן כל אחד מהחדרים. על מעצבת פנים להתייחס לכל עיצוב חדר בנפרד, אך יחד עם זאת להתייחס לדו שיח שאותו חלל מנהל עם שאר חלקי הבית, זאת מתוך מטרה שהחדר המעוצב ושאר חללי הבית ידברו בשפה הרמונית. בנוסף חשוב להתייחס לקשר בן פנים הבית לחוץ הבית, לקוחות שאוהבים אור טבעי חשוב לדאוג למפתחים גדולים ולמראה חצר סימפטי, יפה, ומעוצב. 

בעיצוב חדרים אני מתייחסת לכל אחד מחללי הבית- ממבואת הכניסה, סלון, מטבח ופינת האוכל, חדרי הרחצה, חדר השינה של ההורים והילדים ועד לפינת המשפחה, המשרד הביתי או פינת הקריאה שבבית.

המפתח לעיצוב נכון של חדרים זה תכנון מוקדם. חשיבה משותפת של מעצב פנים עם הלקוחות על הצרכים, מיקום והעמדה מראש של הרהיטים הקיימים והרהיטים החדשים,והחומרים שאותם ירכוש, כל זה בהתאמה לתקציב שעומד לרשות הלקוח.

בן אם מדובר בבית לפני שיפוץ או בניה או בית שרק מרעננים אותו אנו נעזר בחומרים ,שבבחירה נכונה ומתאימה ייעשו לכל חלל עבודה טובה- חיפויי רצפה וקירות, טקסטיל, רהיטים וגופי התאורה.

לכל עיצוב חדר ישנה התייחסות אחרת  בהתאמה לפונקציות שהוא משמש. במטבח למשל חשוב לקחת בחשבון את נושא התאורה, ותכנון נכון, פרקטי וארגונומי של המטבח. בחדרי ילדים יש להתייחס לאלמנטים קבועים שיישארו עם הילד לאורך זמן ואלמנטים משתנים כל זה לצד נושא הבטיחות שהינו מאוד חשוב. בחדרי רחצה יש להתייחס לכל נושא האיוורור והעמדה נכון של הכלים הסניטריים והאביזרים האחרים.
בעיצוב חדרים, כמו ב עיצוב דירות וב עיצוב בתים פרטיים  על מעצבת פנים בדרום לשים דגש על תכנון ועיצוב נכון כך שבסופו של התהליך הבית יהיה מעוצב והרמוני.

נמאס לך לחפש מעצבת פנים? התקשר/י עכשיו: 052-8287245
www.home-designer.co.il
 
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
עיצוב הבית בעזרת הום סטיילינג
בניתם או שיפצתם את הבית, קניתם סלון חדש ותליתם תמונה משגעת ועדיין אתם מרגישים שמשהו חסר? בעזרת הום סטיילינג ניתן לבצע שינוי משמעותי לבית
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
עיצוב מטבחים- נקודות למחשבה
במרבית הבתים בישראל המטבח הינו אחד החללים המרכזיים והמשמעותיים ביותר. הבונה או המשפץ הישראלי מקצה עבור המטבח המון משאבים כדי שיישרת את בני הבית בצורה טובה ונעימ
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 16.09.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
eli levy
רהיטי יוקרה- לא רק לאריסטוקרטים
רבים שוגים בשעה שהם חושבים שרהיטי יוקרה מיועדים רק ללקוחות מבוגרים בעלי סגנון חיים מתון ומבוקר, הנוהגים לארח אורחים מכובדים, לקיים ארוחות רשמיות וכדומה...
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 22.04.13
הגר כספי
אבא עשיר, אבא עני- עיצוב הבית ללא תקציב
"קודם אנו מעצבים את ביתנו; ובהמשך, הבית שלנו מעצב אותנו"- ווינסטון צ'רצ'ילrn
נכתב ע"י הגר כספי בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 29.12.15
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*