עיצוב חדרים- כיצד?
צפיות: 1568 \\ מילים: 304 \\ פורסם בתאריך: 03.10.13
עיצוב חדרים- כיצד?
"אין מקום כמו הבית" משפט זה מדגיש את חשיבות הקשר הרגשי בן הבית לאדם. מרבית האנשים מעדיפים להתכנס בביתם לאחר יום עבודה ולבלות בו עם כל בני המשפחה, כדי שהשהיה בבית תהיה נעימה, ארגונומית ומתוכננת נכון אנשים החלו לפנות למומחים בתחום עיצוב הבית ועיצוב חדרים.

בבואי לעצב חדרים אני מתייחסת תחילה לכל חללי הבית, המרחב הציבורי מול המרחב הפרטי, והדיאלוג והקשר בן כל אחד מהחדרים. על מעצבת פנים להתייחס לכל עיצוב חדר בנפרד, אך יחד עם זאת להתייחס לדו שיח שאותו חלל מנהל עם שאר חלקי הבית, זאת מתוך מטרה שהחדר המעוצב ושאר חללי הבית ידברו בשפה הרמונית. בנוסף חשוב להתייחס לקשר בן פנים הבית לחוץ הבית, לקוחות שאוהבים אור טבעי חשוב לדאוג למפתחים גדולים ולמראה חצר סימפטי, יפה, ומעוצב. 

בעיצוב חדרים אני מתייחסת לכל אחד מחללי הבית- ממבואת הכניסה, סלון, מטבח ופינת האוכל, חדרי הרחצה, חדר השינה של ההורים והילדים ועד לפינת המשפחה, המשרד הביתי או פינת הקריאה שבבית.

המפתח לעיצוב נכון של חדרים זה תכנון מוקדם. חשיבה משותפת של מעצב פנים עם הלקוחות על הצרכים, מיקום והעמדה מראש של הרהיטים הקיימים והרהיטים החדשים,והחומרים שאותם ירכוש, כל זה בהתאמה לתקציב שעומד לרשות הלקוח.

בן אם מדובר בבית לפני שיפוץ או בניה או בית שרק מרעננים אותו אנו נעזר בחומרים ,שבבחירה נכונה ומתאימה ייעשו לכל חלל עבודה טובה- חיפויי רצפה וקירות, טקסטיל, רהיטים וגופי התאורה.

לכל עיצוב חדר ישנה התייחסות אחרת  בהתאמה לפונקציות שהוא משמש. במטבח למשל חשוב לקחת בחשבון את נושא התאורה, ותכנון נכון, פרקטי וארגונומי של המטבח. בחדרי ילדים יש להתייחס לאלמנטים קבועים שיישארו עם הילד לאורך זמן ואלמנטים משתנים כל זה לצד נושא הבטיחות שהינו מאוד חשוב. בחדרי רחצה יש להתייחס לכל נושא האיוורור והעמדה נכון של הכלים הסניטריים והאביזרים האחרים.
בעיצוב חדרים, כמו ב עיצוב דירות וב עיצוב בתים פרטיים  על מעצבת פנים בדרום לשים דגש על תכנון ועיצוב נכון כך שבסופו של התהליך הבית יהיה מעוצב והרמוני.

נמאס לך לחפש מעצבת פנים? התקשר/י עכשיו: 052-8287245
www.home-designer.co.il
 
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
שיפוץ ועיצוב בית פרטי
שיפוץ הבית הפרטי נובע משיקולים רבים, אך לכולם מכנה משותף אחד ליצור בית מרווח יותר, הרמוני יותר העונה על צרכיי הדיירים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
מהו הפרופיל המקצועי של מעצבת פנים?
מעצבת פנים צריכה להיות בעלת תשוקה לאומנות ויצירה בתחום הבניה בשילוב של מעוף ורצון מתמיד להכיר את החדשנויות בתחום זה מה שיביא לתוצאות מרהיבות.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
יובל גלעדי
מדפים למחסן - סדר הוא האלף בית של עסק מצליח
לא משנה איזה עסק יש בבעלותכם, כשהדברים אינם מסודרים, מתויקים ומאורגנים בצורה נכונה ונוחה זה מתכון לכאוס. כל מחסן מכל סוג מחייב סדר וניקיון שיאפשרו למיין ולסדר
נכתב ע"י יובל גלעדי בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 23.03.15
shiri tayari
כיצד לבחור כורסא נכונה?
בשנים האחרונות, ככל שהטלוויזיה הפכה למרכיב מרכזי יותר ויותר בחיינו, גם כורסאות הפכו לרהיט חשוב בבית.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 14.11.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*