עיצוב בתים פרטיים
צפיות: 1748 \\ מילים: 307 \\ פורסם בתאריך: 23.07.13
בבואנו לבנות את בית חלומותינו עומדים לפנינו שיקולים רבים: התקציב, הצרכים המשתנים, הסגנון שהבית משדר, גודל החללים ושיקולים נוספים ש מעצב פנים מקצועי ומיומן יוכל להסב את תשומת ליבכם.

באיזה שלב בבניה מעצבת פנים נכנסת לתמונה?

עוד בשלב הסקיצות מול האדריכל חשוב מאוד שאהיה בקשר איתכם ועם האדריכל. זהו השלב בו ניתן לשנות ולהזיז קירות טרם בניה.
תחילה מעצבת פנים בדרום תשב איתכם תבין את הצרכים, הסגנון והתוכניות העתידיות, ולאחר ההכרות תוכל לבדוק את הסקיצות האדריכליות. בשלב זה מול הסקיצות האדריכליות אני מוציאה סקיצות העמדת הריהוט ושינוי החללים במידת הצורך. אז יושבים עם האדריכל ועובדים על השינויים. בנסוף לכך ישנה חשיבות רבה להתיחחסות למיקום המפתחים וגודלם. למשפחה שאוהבת שהאור הטבעי ייכנס לבית חשוב שיהיו חלונות גדולים ורחבים ומשפחה שאוהבת יותר אינטימיות חשוב להתייחס בהתאמה לחלונות ולדאוג לתריסים.

כבר בשלבים אלו אנו יורדים לרמת הפרטים, גודל המפתחים, וגודל המיטות, מספר מקומות האחסון שצריך, מספרמקומות ישיבה במטבח או בפינת האוכל וכדומה. זאת בכדי לוודא שאכן יש מקום לכל פרט בכל חדר ובחלל הציבורי, ולמנוע טעויות שעולות כסף רב.

לא מעט לקוחות פנו אליי לעיצוב פנים לאחר שלב השלד והגג, כאשר ראו שישנו פער בן הפנטזיות שלהם על בית החלומות שלהם לבן המציאות בשטח. לצערי שינויים בשלבים אלו לפעמים מאוחרים או עולים כסף רב.

האם ניתן לעשות עיצוב פנים לאחר שהשלד עומד?

עיצוב פנים ניתן לעשות בכל שלב בבניה, כמובן שיש להתחשב בתקציב הנתון. חלק מטעויות שנעשו בשלב השלד ניתן לתקן בעזרת עיצוב פנים ע"י פתרונות יצירתיים של מעצב פנים. אם הבית אכן תוכנן נכון ובקפידה ניתן להמשיך ולעצב את הבית כך שבסופו של דבר הוא יקבל את המראה ההרמוני והמושלם עבורכם.

לסיכום הדברים, כאשר מדובר ב עיצוב בתים פרטיים חשוב מאוד ש מעצבת פנים בדרום תשתלב משלבים מאוד מוקדמים של התהליך. מעורבותה של מעצבת פנים עוד משלב הסקיצות האדריכליות יאפשרו לכם לחשוב על כל הפרטים- קטנים וגדולים, ימנעו מכם "הפתעות" מיותרות, ויחסכו מכם כסף, זמן, ועוגמת נפש רבה בתהליך הבניה.

אני מזמינה אתכם לחוויה של בניה
ליעד רוזנברג, מעצבת פנים
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
עיצוב דירות יוקרה- כיצד?
כיצד להפוך דירה קיימת לדירה יוקרתית? האם בהכרח צריך לקנות דירת יוקרה חדשה מקבלן? מהי דירה יוקרתית? ומה הופך אותה לדירה יוקרתית?
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 27.08.13
עיצוב הבית באמצעות צבע
rnצבע הינו אמצעי זול אך משמעותי לשינוי, עיצוב ורענון הבית. שימוש נכון בצבע ע"י מעצב פנים יכול להשלים את המראה והאווירה הכללית של הבית.rn
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אורי גיל
כך תבחרו דלתות פנים - המדריך לבחירת דלתות פנים
rnלהלן מדריך מלא שיסייע לכם לבחור בצורה מושכלת ונבונה דלתות פנים לבית. הבחירה עצמה תיעשה דרך השוואת מחירים, קבלת ייעוץ ממעצבי פנים פעולות שיאפשרו לנו לבסוף לבחו
נכתב ע"י אורי גיל בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 31.05.14
seo top
עיצוב וילונות לבית עם ילדים
המראה המשפחתי הביתי אינו שלם ללא וילונות לסלון, לחדרי השינה וגם למטבח. עיצוב וילונות יש לשלב יחד עם כל שאר האלמנטים והרהיטים בבית
נכתב ע"י seo top בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.03.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*