עולם ללא שנאה
צפיות: 1521 \\ מילים: 309 \\ פורסם בתאריך: 03.02.14
השאלה שלי היא האם יוכל להתקיים עולם שבו אין שנאה בין אנשים  ובין מדינות יש רק אהבה ואחווה ?(לשאלה זו אין תשובה עובדתית אני ינסה לענות עם פתרון שלי  לשאלה

כבר הרבה זמן עולות במוחי השאלות הבאות למה יש מלחמות בעולם ?, למה נהרגים אנשים משנאה של אנשים אחרים ?, למה אנחנו נתונים כל יום בסכנה שיפילו על המדינה שלנו פצצה גרעינית ?...
אחרי הכל כולנו בני אדם , איך הגענו למצב שבו אנחנו רוצים להקטין את ביני מינינו בגלל רגשות השנאה?
האם אפשר להפסיק את כל רגשות השנאה השוררים בעולם ולחיות בעולם שבו יש רק אהבה , עזרה ונתינה  בין האנשים?
 
לפי דעתי יש תשובה לשאלה זו , אבל התשובה מתחילה בנו בבני האדם .
אני חושבת שרוב בני האדם רוצים לחיות בעולם ללא שנאה כי אם נחשוב בנינו לבין עצמנו , מה כל השנאה הזאת גרמה ותגרום לעולמנו  ? נוכל להבין שללא רגשות השנאה בעולם היינו חיים טוב יותר!.
אם רובנו נפעל במטרה להגשים את "החלום" לחיות בעולם ללא שנאה אולי בסופו של דבר נצליח , אני חושבת שאנחנו צרכים להתחיל לפעול כאן ועכשיו ולכבד את האנשים שחיים ביחד איתנו בעולם(אפילו להתחיל לכבד את אנשים הכי קרובים אלייך לדגומה ההורים , האישה , חברים ,אחים\אחיות ....) , במקום לשנוא אותם לכבד אותם , ולחשוב שנייה לפני שאנחנו  מרגישים שנאה כלפי אדם אחר  ,מה השנאה גרמה לעולם שלנו עד עכשיו?
 
הכל יפה וטוב אבל הרצון של אנשים לחיות ללא  רגשות השנאה לא מספיק לדעתי מכיוון  שהשנאה הזאת נובעת מכך שבעולם שלנו  לכל מדינה או לכל לאום יש שאיפות , מטרות ועקרונות שונות זו מזו למשל אני  ייקח לדוגמה את הסכסוך החל בארצנו בין ישראל לפלסטינים אני לא חושבת שהפלסטינים יוותרו על השטחים שהם רוצים ואני לא חושבת שאנחנו נוותר על השטחים שלנו.
מין הסיבה הזו לדעתי התשובה היא לא רק להתאחד ולהקים עולם ללא שנאה התשובה הנוספת היא להקים עולם שבו אין מדינות שונות יש רק מדינה אחת ולה יש שאיפה אחת להקים עולם טוב יותר!!!.
מעוניינים ליצור קשר עם לירון אליהו? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*