עובדים, מטיילים וחוסכים בארה"ב
צפיות: 1271 \\ מילים: 307 \\ פורסם בתאריך: 07.04.16
אחרי שמסיימים עם הטיול לאחר הצבא שלרוב יהיה למדינות השונות שנמצאות בדרום אמריקה הגיע הזמן לחשוב מה עושים הלאה, כאשר בראש הרשימה ישנן העניין של כניסה אל לימודים אקדמאיים בדיוק כפי שכל יתר החברים בני גילכם עושים.
הרי היום אי אפשר להתקדם יותר מידי בלי תואר ראשון, אך מה לעשות שעדיין לא שבעתם מטיולים ועדיין אין לכם את העלות הנדרשת עבור התשלום של שכר לימודים באוניברסיטה או במכללה? במקרה כזה אתם יכולים לבדוק יותר לגבי עבודות בארצות הברית אשר מושכות צעירים ישראלים רבים שרוצים מאוד להגיע אל ארה"ב ולראות מה יש למקום ענקי זה להציע מבחינת מקומות עבודה ורווח בדולרים, וכמובן יש את האפשרות לטייל עם חבר'ה שנמצאים באותה העבודה ורוצים לעשות גם כיף לפני שחוזרים לעוד שבוע של עבודה.

היתרונות של עבודה בארצות הברית

אפשר גם לטייל – חלק מן העבודות לא צריכות שבוע שלם של עבודה ואפשר לבלות את הימים הנותרים של השבוע ברגיעה מוחלטת או לצאת לטיולים עם כמה חברים טובים שכבר רכשתם לעצמכם במתחם בו כל הישראלים מתגוררים. כך יוצאים אל עב אזורים תיירותיים מוכרים ולומדים להכיר את כל מה שהיה ניבט רק מן המסך של הטלביזיה בכל הסדרות והסרטים שהכי אהבתם לראות.

משפרים את השפה – רק בשל העובדה בה אתם מוקפים כל היום בדוברי האנגלית מאפשרת לכם את ההזדמנות יקרת הערך לשפר את השפה במיוחד כאשר זה אמצעי התקשורת לשם ביצוע של העסקאות בדוכן בו אתם עובדים.

מרוויחים כסף בדולרים – אם תשוו את מה שאנשים בני גילכם מרוויחים בארץ בשקלים בזמן שאתם מרוויחים בדולרים, אתם תגלו כי אתם לגמרי מגדילים את האפשרות שלכם לחזור לאחר תקופה של עבודה בארצות הברית עם חיסכון משמעותי של כסף עבור לימודים גבוהים בזמן קצר מכל מה שהיתר צריכים כדי להרוויח סכומי כסף גדולים מעין אלה.

עובדים במה שאוהבים- יש מבחר לא קטן של עבודות בארצות הברית שמתוכן אפשר לבחור את זו שהכי מעניינת אתכם לעשות או את זו שהכי מעניקה לכם את האופציה להרוויח סכומי כסף גדולים. הבחירה כולה שלכם.
מאמרים מאת ניר שרמן
שלושת העיקרים לרכישת ספה
בחירה של ספה עבור הסלון תשפיע במידה ניכרת על העיצוב השלם של החדר כולו ולכן זה עניין די חשוב למצוא את פתרון הישיבה שגם מציע את הנוחיות המרבית לדיירים ולאורחים של
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 29.12.15
מתנות לראש השנה לעובדים, ספקים ולקוחות
בחירה נכונה של מתנות לראש השנה לעובדים תביא עמה תחושות נעימות בקרב המעסיקים והעובדים, הקדישו מחשבה לתהליך והעניקו לעובדים שלכם ערך מוסף.
פורסם בקטגוריה עובד-מעביד בתאריך 27.08.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
נטלי לירשט
רילוקיישן לארה"ב: כל מה שצריך לדעת
המאמר מפרט המלצות בעבור אנשים שעוברים לעבוד בארה"ב: החל מבחירת חברת שילוח ומקום מגורים ועד טיפים להתנהלות כספית ולניהול חיי משפחה.
נכתב ע"י נטלי לירשט בקטגוריה יזמות בתאריך 06.03.16
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*