ספות פינתיות מיוחדות בהתאמה אישית
צפיות: 1545 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 19.05.15
הם ספות פינתיות והם כל כך נוחות! מבית היוצר של ארנה רהיטים.
ספות פינתיות הם הלוקסוס שלנו, המקום הכי נעים וטוב בבית. בפינה זו אנו מתרווחים להנאתנו כדי לנוח ולצבור כוחות, וגם מבלים שם עם בני משפחותינו או אורחים למיניהם.


ספות פינתיות יוצרת פינת ישיבה ממוקמת בפינת חדר האורחים ומאפשרת מנוחה בלעדית. מעין מרחב ישיבה בירכתי הסלון שיוצר אוירה נינוחה. בפינת הסלון ניתן למקם ספות פינתיות בהתאם לגודל החדר ולנתונים המקומיים. אם אפשר עדיף כמובן שתי ספות ארוכות הניצבות לאורך הקירות, ואם לא, אז לפחות ספה ארוכה ואחת קצרה או אפילו רק כורסה.

נוחות מספר אחד
הדבר הכי חשוב שיש להקפיד עליו בבואנו לבחור ספות פינתיות לסלון, הוא לבדוק את רמת הנוחות. ספות אמורות להיות נוחות למשתמשים בהם שלא ירצו לקום... אם הספה לא נוחה לא שווה כל היופי והעיצוב סביב. זהו תנאי בסיסי להצלחה ברכישת ספות פינתיות - שיהיו נוחות באמת.
איך בודקים את זה? מילים והבטחות לא כל כך יועילו כאן, מה גם שיש הבדלים בין לקוח ללקוח. מה שנקרא אצל אחד "נוח במיוחד" יכול להיות אצל השני - בינוני ומטה. לכן כדאי ואף רצוי לנסות ולשבת על ספות פינתיות באופן ממשי. פשוט לבקש להתיישב על הספה המומלצת ולראות איך מרגישים. התחושה האישית היא זו שקובעת. אהבתם את זה? יופי. משהו לא היה נראה? חשבו על ספות פינתיות מדגם אחר.

ספות פינתיות ומעוצבות בארנה רהיטים 
אחרי שהבטחנו את הנושא של הנוחות, הגיע הזמן לבחור ספות פינתיות בדגמים שונים, וברמת העיצוב. האפשרויות ששל דגמי ספות פינתיות הקיימים בשוק הם אינסופיים. מדובר במבחר אדיר, סגנונות שונים, גדלים שונים ורמות מתחלפות של עיצוב וחומרים. היתרון הגדול הוא שרוב החברות מאפשרות להזמין ספה בהזמנה אישית כך שאפשר לשלב מספר נתונים ברהיט אחד. אם למשל רוצים לבחור צבע מסוים, או ספות פינתיות בכל גודל שהוא, על פי המקום האישי בבית, וגם עיצוב שמתאים דווקא לכאן, אפשר להזמין את הכל אצל היצרן בהזמנה אישית ופרטית.
עם קצת מאמץ תגיעו גם אתם אל ספות פינתיות מהממות מבחינתכם!
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אריאל לוי
מדבקות קיר מעוצבות
מדבקות הקיר הינן פתרון דקורטיבי מצויין לקירות הבית המשרד או העסק.rnמגוון עצום של מדבקות קיר שאפשר להדביק על סוגי קירות רבים.
נכתב ע"י אריאל לוי בקטגוריה עיצוב בתאריך 30.03.14
shaydl dshay
משלוחי פרחים בחולון הגינה של סבתא חנה
הגינה של סבתא חנה תשמח לתת לכם מאמרים וטיפים בעניין עיצוב פרחים טיפול בפרחים וכוו... www.ha-gina.co.il
נכתב ע"י shaydl dshay בקטגוריה עיצוב בתאריך 27.08.14
מעוניינים ליצור קשר עם אהרון כהן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*