סלוני עור
צפיות: 1570 \\ מילים: 309 \\ פורסם בתאריך: 07.05.14
מתעניינים ברכישת סלוני עור? חושבים לרהט את כל הסלון שלכם בעור אף חוששים מהמחיר? כעת, אין צורך לבצע מעקבים על ספות וכורסאות בנפרד, אלא לרכוש מערכת סלונית מוכנה המכילה את כל סט הישיבה וכל סט המידוף הסלוני בכפיפה אחת! סלוני עור של חנות הרהיטים הם סלוני עור שהאדריכלים שעיצבו אותם חשבו על כל הצרכים שלכם – מצרכי הישיבה והאחסון ועד לצרכי הפנאי שלכם: בסלונים אלו תוכלו ליהנות משולחנות טלוויזיה ואפילו אצטבה להנחת מוצרים נלווים כמו מקלטים וממירים חשמליים. במאמר שלפניכם תוכלו לדעת מה יש לבדוק בטרם רכישת סלוני עור:

בדיקה ראשונית עם מעצב פנים
בבדיקה זו, מעצב פנים מטעם חנות הרהיטים מגיע לביתכם לפגישת יעוץ, במהלכה הוא מסיק אלו סוגים של סלוני עור הם המבוקשים לכם. לאחר מכן הוא שומע את חוות דעתכם, ואיזה קונספט של עיצוב בית הוא הרצוי לכם: עתיק, חדשני, בסגנון כפרי, או בסגנון עירוני. לאחר מכן הוא מבצע הערכה מחדש ומעלה מספר דגמים של סלוני עור אשר חנותו יכולה להציע כפתרון מעוצב וחכם.

ביקור בחנות הרהיטים
יש לבקר בחנות הרהיטים ולצפות במספר דגמים אותם העלה מעצב הפנים בפגישתו הראשונית אתכם. סלוני עור אלו יהיו שונים במראם החיצוני אך יענו על ציפיותיכם כפי שהובעו בפני המעצב. אנו ממליצים לקבל החלטה תוך התייעצות עם עוד גורם, רצוי שיהיה זה השותף לדירה, האישה, בן הזוג, בת הזוג, ואפילו הילדים. קבלו החלטה לאחר שנעשה רושם שאתה ומספר באי כוחך מסכימים על דגם מסוים ומעוניינים לרכוש אותו.

התעניינות בנושאי תחזוקה וניקיון
חשוב להביע התעניינות בכל רכיבי הסלונים מעור במישור זה – מגדול ועד קטן: הספות והכורסאות, כיסאות העץ, השולחן, האצטבה והמזנון ושולחן הטלוויזיה. היועצים בחנות יספקו לך את המידע המבוקש ויציידו אותך ב MANUALבו רשומים סוגי חומרי הניקיון ושאיבת האבק המומלצים. חשוב לשמור את ה MANUALבהישג יד על מנת שתוכל לעיין ולהשתמש בו גם בעתיד.

לשאלות נוספות בנוגע לרכישת סלונים פינתיים מעור ניתן לפנות לחברת הרהיטים ולקבל ייעוץ ראשוני, פגישה עם מעצב, וצפייה בדגמים שונים בקטלוג. לאחר מכן, ניתן לגשת לחנות ולצפות פיסית ברהיטים לפני קבלת החלטה.
מאמרים מאת shiri tayari
ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית
ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית הם בדיוק מה שאתם צריכים על מנת לעצב את החדר שלכם בצורה נאותה, ולחסוך במקום רב בחדר.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 28.10.14
מראות מעוצבות
לפני הרבה שנים, מראות מעוצבות היו חלתם של עשירים בלבד, היום כולם כבר יכולים לרכוש מראות מעוצבות שיתאימו לחללי הבית השונים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 27.06.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליעד רוזנברג
מהו הפרופיל המקצועי של מעצבת פנים?
מעצבת פנים צריכה להיות בעלת תשוקה לאומנות ויצירה בתחום הבניה בשילוב של מעוף ורצון מתמיד להכיר את החדשנויות בתחום זה מה שיביא לתוצאות מרהיבות.
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
ליעד רוזנברג
עיצוב חדרי ילדים
עיצוב חדר ילדים כמו כל חלל אחר בבית דורש חשיבה מעמיקה לצד יצירתיות.
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*