סביבת עבודה מעוצבת ואפקטיבית
צפיות: 1261 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 29.12.15
משרדים תמיד משקיעים ביצירה של חזות מרשימה אשר תייצג את כל מה שהעסק רוצה להעביר אל הלקוחות ואל העובדים בתור סביבת עבודה בצורה אמינה ואפקטיבית. חלק ייגשו לבצע עבודה של שיפוץ מאסיבית שכוללת הצבת נישות גבס, צביעה מחדש ורכישה של רהיטים חדשים וחלק אחר יבצע שינוי קוסמטי שרק נראה כאילו בוצעה בו השקעה כספית גבוהה, אך לאמיתו של דבר בוצעה העצמה של אלמנטים קיימים על ידי אדריכלות פנים מקצועית וחסכונית.

לעצב מעט וליצור שינוי גדול
לא הרבה בעלי משרדים מודעים לכך, אבל בהחלט לא חייבים להתחיל לשבור את כל הקירות של המשרד על מנת לייצר את סביבת העבודה האידיאלית עבור העובדים והאזור הכי מרשים שידגיש את המותג. ניתן לבצע עיצוב של המשרד מחדש על ידי שימוש במצב הקיים והעצמה של יתרונות בולטים בחלל הכולל של המשרד כדי לקבל את המראה הסופי הנדרש. כל מי שלמד אדריכלות פנים בצורה מקצועית יכול לסייע להגיע לשינוי הנדרש על ידי הוספה של צמחייה ירוקה, תלייה של תמונות מעוררות השראה, הדבקה של מדבקות קיר שנותנות את הטון בכל העיצוב של המשרד וצביעה של קירות אחדים בגוונים שמתאימים ללוגו של המותג. באופן זה על ידי מספר פעולות מצומצם יוצרים את החיסכון בעבודת העיצוב ועדיין מקבלים את החידוש אותו צריך לבצע במשרד מידי תקופה.

להגדיל את רמת היעילות של העובדים
בכל הנוגע לעיצוב מחדש של סביבה משרדית שאין בה קבלת קהל, אלא הגעה של לקוחות מידי פעם לפגישה עסקית, חשוב לייצר את סביבת העבודה הכי נעימה ואפקטיבית עבור כלל העובדים. במקרים רבים ישנה שימת דגש רק על המראה של המשרד עבור הלקוחות שנכנסים פנימה ופחות שמים לב לביצוע של עבודת אדריכלות פנים שכוללת את הנוחיות עבור העובדים. לכן, כל בעל משרדים צריך לכוון את כל העניין בצורה נכונה ולא להתפשר על יצירה של חלל שהוא רק נעים לשיחות עם לקוחות אלא מקום שבו נעים ונוח לעבוד, מכיוון שהעובדים נמצאים במקום זה לתקופה שאינה קצרה משמונה שעות עבודה. ייעלו כל אחת מאלה.
מאמרים מאת ניר שרמן
מה שכל עסק צריך
ישנה שורה רבה של פעולות שאותן ניתן לבצע בצורה הכי טובה על ידי קבלה של איש מקצוע שיכין את בית העסק למקום יעיל בכל אספקט אפשרי. דבר זה כולל בצורה עיקרי
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.03.16
מידע הכרחי לעיצוב חדרי נוער
החדר של הילדים שלנו הנו יותר מרק מקום בו הם ישנים ומתלבשים, אלא מדובר בחלל אישי בו הם ממפתחים ,מבלים זמן רב, חושבים, חולמים, לומדים וגדלים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
כיצד לבחור כורסא נכונה?
בשנים האחרונות, ככל שהטלוויזיה הפכה למרכיב מרכזי יותר ויותר בחיינו, גם כורסאות הפכו לרהיט חשוב בבית.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 14.11.14
lia mkendel90
עיצוב מטבחים
עיצוב מטבחים הוא דבר שמתפתח הרבה מאוד בשנים האחרונות, אם בעבר מטבחים היו נראים מאוד זהים ולא היה בהם שום ייחודיות בין מטבח למטבח היום כל מי שרוצה לבנות משל עצמו
נכתב ע"י lia mkendel90 בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 14.01.15
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*