ניתוח אף - לשינוי הצורה של האף
צפיות: 1617 \\ מילים: 373 \\ פורסם בתאריך: 16.12.13
זקוקים לניתוח פלסטי באף? מעוניינים לדעת מה הן האפשרויות העומדות בפניכם בעת ניתוח אף ? ראשית כל, חשוב לומר שהניתוח הפלסטי נובע בעיקר מחוסר שביעות רצון מהמראה החיצוני של האף, ועל כן אינו נובע מבעיה רפואית. יחד עם זאת, ייתכנו ניתוחים פלסטיים לשינוי גודל הנחיריים הנובעים ממצוקה רפואית, כפי שיוסבר בהמשך. אנו נסקור בפניכם את שני סוגי הניתוחים הללו לעומק, ולבסוף נסכם את תופעות הלוואי והדרכים להתמודד עמן:

ניתוח לשינוי צורת האף

ניתוח אף לשינוי צורתו נובע מאף ארוך מדי, או מוטה לאחד מן הצדדים. הבעיה מורגשת אצל הסובל ממנה בשל תשומת לבו לפגמים במראהו החיצוני וביחס החברה למראה האף שלו. אשר על כן הוא פונה לקבל טיפול במרפאות לביצוע ניתוחים פלסטיים. בעת הניתוח, האף מפוסל מחדש על ידי הרופא המנתח, תוך התמקדות בשיוף העצם, אם היא צמחה עקום, והחזרת המנותח לשגרה באמצעות תפרים שלאחר הניתוח. פיסול אף היא תופעה נפוצה, ולרפואה הישראלית ניסיון עשיר בתחום, אך אנו ממליצים לבדוק היטב מי הוא הרופא המנתח במידה ותחליט עבור ניתוח אף בבית חולים ממשלתי. לעומת זאת, במרפאה פרטית, בה יושבים הרופאים הידועים יותר, חשוב לשים לב למחירון המלא של השירות, על מנת לא למצוא את עצמך משלם יתר על המידה על ימי אשפוז לצורך מנוחה, וזאת בלי קשר למחיר היקר שמשולם במרפאה זו.

ניתוח לשינוי גודל הנחיריים

ניתוח זה הוא ניתוח פלסטי שנועד לשלוש מטרות: הפציאנט אכן מעוניין להגדיל או להקטין את הנחיריים מבחינה אסטתית, הפציאנט עבר ניתוח אף כושל שהקשה את הנשימה שלו, ורופא אף אוזן גרון מצא שהבעיה נובעת מהקטנת הנחיריים, ועל כן יש צורך להחזירם לגודל הטבעי, או שהפציאנט סובל מנחירות עזות עקב השינה. המקרה השלישי הוא המעניין ביותר מבין שלושתם, משום שמדובר באדם אשר נחירותיו כה חזקות שהוא חש קושי נשימה ממשי בעת השינה. במקרה זה שולח אתו רופא אף אוזן גרון לבדיקות במעבדת שינה, ובהתאם לתוצאות ד"ר מרקוס הראל ניתוחי אף פלסטיים עשוי להמליץ על ניתוח אף או טיפול לייזר עם הרדמה מקומית באף. במסגרת שני ההליכים המטרה היא להגדיל את הנחיריים על מנת לשפר את הנשימה, ולבטל את הצורך בנחירות בלילה.

תופעות לוואי לניתוחי האף

כאבים באף, הרגשת חולשה באזור האף, איסור מגע בין האף למשטחים מוצקים, כולל איסור שינה על הבטן, מחשש לפגיעה בפיסול האף, איסור בחשיפה מירבית לשמש. משך ההגבלות הללו – כחודש ימים. במקרה של קושי נשימה יש לסור לרופא אף אוזן גרון ובמידת הצורך – לקבל הפנייה לניתוח הגדלת נחיריים.
מאמרים מאת shiri tayari
מאפיות במרכז
זקוקים למידע על מאפיות במרכז? במאמר זה תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש לכם אודות מאפיות אלו.
פורסם בקטגוריה בישול ואפיה בתאריך 10.04.14
אולם אירועים יוקרתי בגליל
בחיים שלנו יש הרבה שמחות ואירועים שונים, אותם נהיה מעוניינים לחגוג באופן מושלם. אירועים כמו חתונות, בר מצוות, בריתות וכדומה, נרצה לחגוג ברוב הדר ופאר על מנת שהא
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 07.07.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*