ניקיון הדירה אחרי שיפוץ
צפיות: 1461 \\ מילים: 318 \\ פורסם בתאריך: 14.06.15
בסיום שיפוץ הבית הפרטי או הדירה שלנו, סביר להניח שנמצא את עצמנו בעיצומו של כאוס. הוא יהיה מבולגן, מלוכלך, מלא אבק וסימנים של מלט ברצפה ובקירות. חשוב לזכור ולקחת בחשבון כי ניקיון הדירה אחרי שיפוץ, זו אינה משימה קלה והאפשרות לבצע אותה בכוחות עצמכם קיימת, אך קשה במיוחד. האפשרות הנוספת העומדת לרשותכם היא העסקת  חברת ניקיון המתמחה בסוג זה של ניקיון. כדאי לדעת שלחברת הניקיון, יש את הציוד הדרוש לניקיון מושלם וידש שיבטיח שחומרי הניקיון לא יפגעו ברצפות או בקירות הבית.

הניקיון בדירה לאחר שיפוץ, מתבצע במספר שלבים. השלב הראשון שיש לעשות הוא להוציא את פסולת הבניין מהדירה, יש לנקות את החלונות, התריסים והמסילות, לשאוב את האבק הראשוני ושכבת הלכלוך באמצעות שואב תעשייתי, יש לבצע גירוד הרצפה והפנלים באמצעות שפכטל, יש לנקות באופן יסודי את השירותים וחדר המקלחת ולנקות היטב את הדלתות והמשקופים בדירה. השלב הסופי של ניקיון לאחר שיפוץ, יהיה שטיפה יסודית וקרצוף הרצפה מאבק וחומרים שונים שנותרו בה כמו מלט או סיד.

יש הבדל רב בין ניקיון יסודי רגיל לבין ניקיון דירה לאחר שיפוץ

אין בכלל להשוות את הניקיון שיש לבצע לאחר שיפוץ דירה, לבין ניקיון יסודי רגיל. לעיתים ניקיון לאחר שיפוץ נכס, יכול לקחת טווח של שבוע ויותר עד שהבית או הדירה תיכנס לפרופורציה. לכן, קיימות כל הסיבות להזמין חברת ניקיון לפני איכלוס הדירה שלכם. חשוב כי בעל חברת הניקיון, יחד אתכם יבנו לכם תכנית של ניקיון הנכס לאחר השיפוץ, כלומר, מה חשוב לבצע קודם. הסדר הוא הגורם החשוב, על מנת שהבית יהיה נקי מאבק ולכלוך. הסיבה שיש לקרוא לחברות המתמחות בניקיון הבית לאחר שיפוץ היא שאנו עלולים לבצע טעויות ובמקום שנחסוך את עלות חברת הניקיון, נגרום נזק חמור יותר לריהוט של הבית, לרצפה ולקירות בגלל חוסר ידע שלנו. מלבד זאת, התהליך עשוי להיות ארוך וידרוש מאיתנו ימי חופש מהעבודה, עבודה פיזית לא פשוטה וכמובן הצטיידות בחומרים ובכלים המתאימים. לא כדאי כי ניקח על עצמנו סיכון, נוכל להיות יחד עם חברת הניקיון ופשוט לראות כיצד הבית מתחיל להיראות לקראת כוון של אכלוס ושיהיה לנו נקי ומצוחצח למעבר שלנו.
דפנה ראם
דפנה ראם
דפנה ראם
עולם שלם של תוכן
מנקים - פורטל הניקיון של ישראל
מדורים.נט - מדורים בכל מיני צבעים
מאמרים מאת דפנה ראם
הרחקת יונים לצמיתות בדרכים הומאניות
יונים עשויות להוות מטרד לא פשוט ואף להביא למחלות קשות ולכן יש להרחיק את היונים לצמיתות מסביבת המחיה שלנו. אך חשוב לעשות זאת בהומאניות וחלילה לא לפגוע בהן.
פורסם בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 18.09.14
תחזוקת בריכת שחייה ביתית
תחזוקת בריכת השחייה הביתית היא אינה משימה מורכבת במיוחד והיא חייבת להתבצע. לבריכת שחייה המתוחזקת ברמה ירודה השפעות גדולות וקשות על הרוחצים בה ועל המערכת שלה.
פורסם בקטגוריה גינון בתאריך 14.06.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
eli levy
כמה דברים שיש לדעת בטרם בוחרים חברת הובלות משרדים
אם אתם מנהלים משרד אתם בוודאי מודעים היטב למשמעות של בזבוז ימי עבודה מיותרים.
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה מעבר דירה בתאריך 19.05.13
אלירן גבאי
רוצים לעבור דירה? לא יודעים את הערך שלה?
רוצים לעבור דירה?לא יודעים את הערך של הדירה?rnבדק בית זה הפתרון עבורכם,דרכו תוכלו לדעת את ערך הדירה ואת כל הפגמים שיש בה במידה ויש.rnרוצים לשמוע עוד על זה?
נכתב ע"י אלירן גבאי בקטגוריה מעבר דירה בתאריך 17.03.16
מעוניינים ליצור קשר עם דפנה ראם? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*