ניקוי חלונות בבתים פרטיים – מה חשוב לדעת?
צפיות: 1423 \\ מילים: 304 \\ פורסם בתאריך: 14.11.14
אם גם אתם מבקשים לשפר את רמת הניקיון של הבית ולהציג חלונות נקיים להפליא, יש לכם הזדמנות ללמוד מהמקצוענים איך מתבצע ניקוי חלונות מקצועי המביא עמו ברק של ניקיון ומאיר את החדר כולו. ניקוי חלונות מקצועי מתבצע בצורה הטובה ביותר על ידי אנשי מקצוע, אחת למספר חודשים או מספר שבועות נמליץ על הזמנת צוות מקצועי אל הבית בכדי ליהנות מעבודה מקצועית ובעיקר מתוצאות נהדרות ללא מאמץ שלכם. ניקוי חלונות נמצא ברשימת מטלות הניקיון השנואות ביותר, אם יש לכם אפשרות לוותר עליה, עשו זאת!

נהלי בטיחות במהלך עבודות ניקיון

פציעות רבות מתרחשות דווקא בתוך הבית, מתוכן, רבות הן הפציעות המתרחשות במהלך בישול במטבח ובמהלך עבודות הניקיון. דעו לזהות את המגבלות הפיזיות שלכם בכדי למנוע את הפציעות ואת עגמת הנפש המתלווה לכך. ניקוי חלונות אחראי דורש שימוש באמצעי מיגון, ממש כפי שאנשי המקצוע אינם מתחילים במלאכת הניקיון ללא אבזור מגן מתאים כך גם לא תעשו זאת אתם. גלו אחריות כלפי בטיחותם של בני הבית, אל לכם להסתכן שלא לצורך.

אופציות לניקוי חלונות מקצועי

אם אין לכם את הזמן הדרוש לניקוי יסודי או את היכולת חשוב לדעת כי ישנה גם אופציה לניקוי חלונות עד הבית. הזמנת צוות מקצועי תחסוך מכם או מהורים מבוגרים את מלאכת הניקיון הקשה והמסוכנת. צוותים מקצועיים יבצעו בעבורכם את עבודת הניקיון ביעילות, אדיבות וחריצות, התוצאות מדברות בעד עצמן. השירות ניתן לניקוי חלונות בבתים פרטיים, בנייני מגורים וגם בתי עסק.

טיפים שימושיים לניקוי חלונות

אם החלטתם בכל זאת לבצע בעצמכם את מלאכת הניקיון אנו שמחים להציע מספר טיפים שימושיים לשיפור התוצאות. ראשית, אנו ממליצים להקפיד לעשות שימוש בתכשירים המיועדים לניקוי חלונות על פני שימוש בתכשירי ניקוי כלליים, כאשר חומר הניקוי איכותי התוצאות תהיינה טובות יותר. עשו שימוש במטליות ומגבים המיועדים לניקוי חלונות, הימנעו משימוש במטליות קשות העלולות לגרום לשריטות בזגוגית החלון. השעה הטובה ביותר לניקוי החלונות היא השעה בה קרני השמש אינן מכות באופן ישיר בזגוגיות ומייבשות במהרה את חומרי הניקוי תוך השארת כתמים מכוערים המחייבים אתכם בעבודת ניקיון חוזרת.
מאמרים מאת ניר שרמן
ציוד ממוכן שתמיד מוכן
ישנה חשיבות ממעלה ראשונה לייעול כל התהליך של העבודה עם הציוד הזה כדי לקבל את כל מה שצריך מאלה מבלי להיכנס להוצאות גבוהות ובזבוז של זמן עבודה יקר.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 10.01.16
איך בוחרים מזרן אורטופדי
איך יודעים לעשות סדר בכל הסוגים הללו כאשר רק רוצים לישון בנעימים על גבי מזרן שיספק את התחושה הנדרשת לאורכן של שנים רבות?
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 25.07.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר רביב
שואב אבק קירבי
שואב אבק קירבי בעל כושר שאיבה גבוהה וחזקה מאוד, מנקה ביסודיות רבה ומגיע לכל מקום בקלות. בעזרת שואב אבק מתפטרים ממצבורים ענקיים של אבק הנמצאים בבית
נכתב ע"י ניר רביב בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 29.08.15
אסף ברנר
חנויות בגדים - ללכת עם המעצבים הגדולים ביותר עליך
הם תמיד היו כאן, אך בשנים האחרונות, הם זוכים לכבוד ועדנה שמעולם הם לא זכו לה.
נכתב ע"י אסף ברנר בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 05.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*