נופש תרתי משמע - סיפור חקירה
צפיות: 1931 \\ מילים: 390 \\ פורסם בתאריך: 01.11.12
סיגלית (שם בדוי) הגיעה אלי למשרד ללא התראה, היא ספרה לי כי בעלה נכה צה"ל וכי הוא יוצא מדי שנה למספר ימי נופש בטבריה, בגלל איזה טלפון אנונימי היא מבקשת כי אנסה לבדוק האם הוא יצא עם מישהי. סיגלית רק ידעה כי יצא ביום רביעי ויחזור ביום ראשון, היא השאירה לי מספר רכב וסוג וכן תמונה ישנה של בעלה יחד עם תאורו.

את התיק  העברתי לחבר ותיק הגר בטבריה ובעל קשרים מאד טובים עם בתי המלון, ביום שישי בשעה אחת עשרה בלילה צלצל אצלי הטלפון, חברי בהתרגשות מספר לי כי יצא עם בת זוגו לרקוד בפאב ליד אחד הקיבוצים, ואז הבחין בזוג מתגפף בחשיכה, כאשר התקרב זיהה בברור את בעלה של סיגלית אשר היה משופם ומקריח, חברי הפעיל מספר חברים שכל פעם מישהו פנה לאיש וביקש להדליק סגריה, בעת הדלקת הסגריה צולמו השניים, לאחר מכן נגשו לפאב החשוך ותועדו שהם יד ביד, הבעל הבוגדני נשמע קורא בשמה של בת הזוג שלו, ומהאזנה אקראית לשיחתם התברר כי הם נמצאים בבית מלון מסוים בטבריה, לשמחתי הכרתי אישית את קצין הביטחון של המלון, ולמחרת נסעתי אישית לטבריה עם איש צוות נוסף.

בעת שהגענו בבוקר הצלחתי לראות את הבעל עם המאהבת שלו אוכלים בחדר האוכל, לאחר מכן השניים הלכו מחובקים לכוון המעגן, ועלו על ספינה אשר שטה לכוון עין גב, התמונות אשר צולמו תעדו את מערכת היחסים בניהם כאשר הם מרעיפים זה על זאת אהבה, הבעל ישב גם בקומה תחתונה עם המאהבת שלו כאשר הם רוקדים רקוד צמוד מלווים במוזיקה הרועשת מרמקולי הסירה, נותרה בעיה אחת, בתי דין רבניים לא אוהבים תיעוד הנעשה בשבת, הייתי צריך להשיג ראיה חותכת על כך שהם גרים באותו חדר, לשמחתי קצין הביטחון סייע והקרין בפני את מצלמת האבטחה בקומת הכניסה ובקומה בה שכר הבעל חדר.

ניתן היה לראות הגעתם למלון בשעה איקס, וכל התנהלותם מאז הגעתם למלון, מתי נכנסו לחדר, מתי יצאו, ואפילו כאשר הם מתנשקים לפני הכניסה, כאן בקשתי סיועו בהשגת פרטי האישה שהייתה עם הבעל. ואכן לפי הדרכתי ניגש קצין הביטחון בעת ארוחת צהרים לזוג, וביקש מהאישה אם תוכל לתת לו לעשות שיחה דחופה בנייד שלה, הוא סיפר כי הנייד שלו ללא סוללה , והאישה נתנה לו ברצון את הנייד, כמובן שמקבל השיחה הייתי אני וכאשר מספר הנייד בידי מצאתי מיד מי היא המאהבת.

אין צורך להכביר מילים על מנת לספר כמה נדהמה המאהבת לקבל זימון לבית דין רבני, במיוחד כאשר התברר כי היא חיה עם אם ביתם. וגם עורך הדין  שלו מהשורה הראשונה הרים ידיו והגיע להסדר עם סיגלית.
אמיר אברמסון
אמיר אברמסון

למעלה מ-40 שנה בענף החקירות הפרטיות עם התמחות בנושאי המעמד האישי וגירושין, ביצוע חקירות כלכליות ואיתור רכוש, ביצוע מעקבים והשגת ראיות קבילות.

052-5630030
מאמרים מאת אמיר אברמסון
שירותי חקירות פרטיות - זהירות משרלטנים!
במאמר זה אני רוצה להבהיר מספר דברים חשובים שיהיו מורה נבוכים לגולש המחפש שרות בתחום החקירות הפרטיות
פורסם בקטגוריה חקירות פרטיות בתאריך 18.10.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
תמיר זגורי
באילו מקרים תוצאות פוליגרף לא נכונות או מדויקות?
במאמר הבא נציג באילו מקרים ומצבים ייתכן שנקבל תוצאות פוליגרף שאינן מדוייקות ו/או נכונות.
נכתב ע"י תמיר זגורי בקטגוריה חקירות פרטיות בתאריך 14.07.16
ליאת מנדלסון
בדיקת פוליגרף בעולם המשפט
בחזרה אלינו, אל מדינת ישראל, בית המשפט אמנם איננו רואה את בדיקות הפוליגרף כראיה שהינה כבילה אך עם זאת בית המשפט כן יהיה רשאי לקבל את תוצאות הבדיקה בתנאים הבאים:
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה חקירות פרטיות בתאריך 29.03.13
מעוניינים ליצור קשר עם אמיר אברמסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*