נופש בברצלונה – מתי ואיך כדאי?
צפיות: 1374 \\ מילים: 323 \\ פורסם בתאריך: 29.12.14
ברצלונה היא אחת הערים המתויירות ביותר בקרב ישראלים ואירופאים כאחד. יש לכך כמה סיבות כאשר הראשונה והעיקרית מכולן היא מיקומה הגיאוגרפי של ברצלונה- הטיסה קצרה יותר מישראל לברצלונה למשל והיא יוצאת בתדירות גבוהה, ולכן הטיסה גם זולה יותר לעומת למשל טיסה לניו יורק. סיבה שנייה היא כל מה שיש לברצלונה להציע לתיירים- מדובר בעיר יפהפייה – אחת היפות ביותר באירופה ובכלל בכל העולם – שיש בה הרבה לראות והרבה לעשות, לרבות אטרקציות, שופינג, בילוי, אירועי תרבות ועוד.

כמו כן, חשוב לומר שחבילות נופש לברצלונה הן באופן יחסי זולות. אם נשווה אותן לחופשות בלונדון לדוגמא, נוכל לראות ולהבין היטב מדוע רבים מאתנו מעדיפים לנפוש בברצלונה ולא בלונדון. ובוא לא נשכח את מזג האוויר שיש בברצלונה, שהוא נוח למדי, בפרט בקיץ החמים שמציע הרבה יותר אטרקציות (אטרקציות ימיות, חופי ים לרבוץ ולהשתזף בהם וכן הלאה...).

מתי כדאי לנסוע?

נופש בברצלונה הוא תמיד מיוחד ומהנה, אבל יש זמנים בהם הנופש כדאי ומשתלם יותר. כפי שציינו, מזג האוויר בברצלונה במהלך חודשי הקיץ הוא נוח מאוד, ובהחלט אידיאלי לכל מי שאוהב את הים ומעוניין באטרקציות ימיות. בנוסף לכך, מזג האוויר בקיץ מאפשר לתיירים ללכת ברחובות העיר ולראות מקרוב (ולא דרך שמשת הרכב או האוטובוס) את כל האתרים והמקומות המיוחדים, להריח את הריחות ברחובות, להתרועע בין המקומיים...
אז, חודשי הקיץ – יולי ואוגוסט – הם הזמן הכי טוב לנפוש בברצלונה. מצד שני, בחודשים האלו המחירים של חופשה בברצלונה עולים במידה משמעותית, מה שכמובן יכול להיות מגבלה לרבים מאתנו. עליית המחירים מצריכה זמן המתנה ארוך יותר עד היציאה לחופשה על מנת שאפשר יהיה לחסוך את הסכום הנדרש לחבילה עצמה וגם להוצאות במהלך החופשה.

איך כדאי לנסוע ולטייל?

שוב, חופשה בברצלונה היא באופן יחסי חופשה זולה, אך עדיין מדובר בסכום כסף שעבור רובנו הינו לא מבוטל בעליל. ולכן, חשוב שננצל את ההשקעה הכספית שלנו בצורה הטובה ביותר. לשם כך, צריך להחליט מהי הדרך המתאימה לנסוע ולטייל בעיר.
כאן מדובר בעניין אינדיבידואלי- אחד יכול להעדיף טיול אישי ואחר יעדיף דווקא טיול מאורגן. אבל הכי חשוב, לשים לב לפרטי הטיסה שלוקחים לברצלונה וחזרה ופרטי המלון ולבחון את העלות מול התמורה.
מאמרים מאת מיכל ז
חבילות מיוחדות לחו"ל
כל אחד אוהב או היה רוצה לנפוש בחוץ לארץ, הרי אפשר לראות שם דברים שאין פה בארץ.
פורסם בקטגוריה יעדים בעולם בתאריך 18.04.13
נופש בארץ או בחו"ל- מחיר מול ערך מוסף
במצב של מיתון, הבחירה בין נופש בים המלח לבין יעדים שונים בים התיכון היא לא פשוטה. אבל, תמיד יש יעד אחד מבין אלה שיש לו ערך מוסף עבורנו, כל אחד ומה שחשוב לו.
פורסם בקטגוריה יעדים בעולם בתאריך 04.06.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מור סופרן
חיי הלילה של פראג
מסיבות מטורפות, הפקות בלתי נשכחות, אלכוהול בלי סוף וחוויה שאסור לפספס. חיי הלילה של פראג הם הגאווה של עיר הבירה הצ''כית עבור מי שמזמין חבילות נופש מפנקות!
נכתב ע"י מור סופרן בקטגוריה יעדים בעולם בתאריך 25.07.14
עידן גבאי
טיול לסים המדריך לטיול הנכון
נוסעים לסין במיוחד עבורכם המדריך לטיול נכון לסין
נכתב ע"י עידן גבאי בקטגוריה יעדים בעולם בתאריך 29.08.15
מעוניינים ליצור קשר עם מיכל ז? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*