מתנות לראש השנה לעובדים, ספקים ולקוחות
צפיות: 1464 \\ מילים: 304 \\ פורסם בתאריך: 27.08.14
המתנות בחג מעוררות ציפיות בקרב העובדים, המעסיקים יודעים זאת ועושים מאמץ להעניק לעובדים מתנות שימושיות ומיוחדות תוך עמידה בתקציב שהוגדר. את שווי המתנה קובעים רוב המעסיקים על פי הוותק של העובד ועל פי מעמדו בחברה. ישנם מעסיקים הנוהגים להציע מתנות חג אחידות לכלל העובדים. אחת המתנות הפופולריות ביותר היא כמובן התלושים לחג, אך גם אותם מעסיקים הבוחרים להעניק לעובדים תלושים יוכלו להוסיף לתלושים גם מתנה צנועה נוספת ברוח החג.

מתנות לראש השנה עם אופי מסורתי

ראש השנה הוא אחד החגים המשמעותיים ביותר, פתיחת השנה החדשה עם ברכות ואיחולים תביא לתחושות נעימות ואווירה חיובית. מתנות לראש השנה הן הזדמנות להעניק לעובדים ערך מוסף ולחזק את הקשר שלהם אל מקום העבודה. אל כל מארז שי לראש השנה כדאי להוסיף אלמנטים המזכירים את מנהגי החג כמו קישוטי רימונים, צנצנת דבש, אגרות שנה טובה, שוקולדים מתוקים ועוד.

מיתוג עסקי בעזרת מתנות החג

כיום ישנה אפשרות להדפיס את לוגו החברה על גבי מתנות החג, יתר על כן, תוכלו להדפיס את לוגו החברה על גבי צנצנות דבש או להטביע את הלוגו בשוקולדים מתוקים. את צנצנות הדבש או השוקולדים אפשר יהיה לחלק לעובדים, ללקוחות ולספקים, מתנות לראש השנה לספקים ולקוחות  אינן מחייבות הוצאה כספית משמעותית. חפיסת שוקולד עלייה מוטבע לוגו החברה, בקבוק יין או צנצנת דבש יהיו מתנת חג נהדרת לספקים, יחד עם המתנה תוכלו לספק גם לוח שנה שולחני הנושא את לוגו החברה או יומן.

טיפים שימושיים לבחירת מתנות החג

א.       עמידה בתקציב, סקרו את המוצרים הקיימים וחפשו אחר אלו התואמים את התקציב שלכם, אין כל סיבה לפתוח את השנה החדשה עם גירעון.
ב.       אל תשכחו לשלב ברכות חג ואיחולים לבביים לכל מתנה, את הברכה תלוו עם לוגו בית העסק.
ג.        חפשו מתנות לראש השנה בהן ניתן לעשות שימוש, העובדים, הלקוחות והספקים ישמחו לקבל שוקולדים, כלי בית, יין טוב, קישוטים לשולחן החג.
ד.       אם בחרתם שוקולדים, דבש, יין או כל מוצר מזון אחר חשוב לבחון את ההכשר של המוצר, בתוך כל קבוצת עובדים יהיו בוודאי גם שומרי כשרות. 
ניר שרמן
ניר שרמן
סקירת צרכנות במגזר הפרטי והעסקי - מוצרים ושירותים שימושיים
מאמרים מאת ניר שרמן
שמירה על שפת גוף חיובית בעת בקשת הלוואה
אישור הלוואה אינו ניתן לאיש ללא בדיקות מקיפות ביניהן התרשמות אישית של נציג החברה, כאן תגלו איך ליצור רושם ראשוני חיובי.
פורסם בקטגוריה עסקים קטנים ובינוניים בתאריך 08.10.14
בחירת סגנון עבור עיצוב פנים של הבית
עיצוב פנים ברמה גבוהה יכול לשפר את איכות החיים, להעניק תנאים נוחים ולהעלות את ערך הנכס. העיצוב מתבצע בדרך כלל בדירות חדשות
פורסם בקטגוריה אדריכלות בתאריך 07.07.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אפיק אפיק
עוזרות בית- הזכויות שלהן, החובה שלך
כיום, כשהבתים שלנו גדולים יותר, הזמן שלנו קצר יותר והחשק והסבלנות שלנו מוטלים בספק, העסקת עוזרות בית הפכה לדבר שבשגרה וחשוב להכיר את החוק בנושא זה.
נכתב ע"י אפיק אפיק בקטגוריה עובד-מעביד בתאריך 16.09.13
שגיב SEO
עבודה מועדפת לחיילים – מידע למשתחררים
עבודה מועדפת לחיילים משוחררים היא מעין בונוס אשר נועדה לעזור, לעודד ולהציע מעין בונוס על השתלבות חיילים משוחררים בשוק העבודה או לפחות כך היה במקור.
נכתב ע"י שגיב SEO בקטגוריה עובד-מעביד בתאריך 10.04.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*