מתנות יום הולדת - לגבר ולילד
צפיות: 1868 \\ מילים: 422 \\ פורסם בתאריך: 07.11.12
אין כאב ראש טוב נעים יותר מאשר כאב ראש של קניית מתנה. אומנם לא פעם, אנו אוהבים להתלונן כמה קשה לנו לקנות מתנות לילדים או מתנות לגבר, אך האמת היא, שאנחנו אוהבים את זה. אנחנו אוהבים לגרום להם להרגיש טוב, ואנחנו אוהבים שהם מודים לנו על כך שעשינו להם טוב.
 
האמת היא גם, שלא חסר מה לקנות, מי שרוצה למצוא מתנות לילדים, לא יתקשה למצוא, הרי זה לא שחסרות חנויות צעצועים בסביבה שלנו, ואם ממש קשה לנו, אז תמיד אנו יכולים להעביר לילה בשיטוט באינטרנט, עד שנמצא משהו שנראה לנו.
 
גם מתנות לגבר זה לא קשה למצוא, הרי זה לא שאנחנו לא מכירים, חנות מתנות לגבר. בכל עיר יש כמה כאלה, ואם אנחנו לא רוצים לקנות לו מתנה בחנות שכזו, אז תמיד אנו יכולים לפנות אל חנות אלקטרוניקה, חנות ספרים, חנות יין או כל חנות שיש בה מתנות מיוחדות שיתאימו לגבר, לו אנו רוצים לקנות מתנה.
 
אז נכון, מדובר בכאב ראש לא קטן, אך זה כאב ראש נעים. מה עוד שלא צריך לקחת כדור כדי לפתור אותו, אלא מספיק לעשות הכנה מוקדמת כדי להיפטר ממנו בטרם הולכים אל חנות מתנות.
 
כיצד עושים הכנה שכזו?
 
זה מתחיל בכך, שאנו מבררים מה בדיוק אוהב, האדם לו אנו רוצים לקנות מתנה. נגיד ואנחנו צריכים לקנות מתנות ליום הולדת לילדים. אז עד גיל ארבע-חמש, אנו יכולים לשאול את ההורים, מה הילדים צריכים, ולקנות להם את זה. או שאנו פשוט יכולים להחליט על דעת עצמנו, שהוא צריך בגד, ספר או צעצוע. זה תמיד יתאים לו. בגיל מאוחר יותר, אפשר לראות מה הילד אוהב ולקנות לו את זה , או דבר דומה, למשל משחק מחשב, צעצוע מסוים, כדורגל או כל דבר אחר.
 
כאשר מדובר בגבר, זה לא מסובך יותר. ישנם לא מעט גברים שאוהבים יינות טובים, צעצועי אלקטרוניקה שונים (ג'אדגטים), בגדים, אביזרים לרכב, וכן הלאה. כל מה שצריך לעשות זה לברר מה הוא אוהב. אם הוא חבר טוב, אז בוודאי תדעו בעצמכם כבר מה הוא רוצה או ממה הוא ייהנה, אם הוא בעל של חברה שלכם או שלכן, אז היא בוודאי תשמח לספר לכם, מה הוא ירצה.
 
מה שחשוב בקניית מתנה, היא לדעת להתאים אותה למי שמקבל אותה ולא לנסות לכפות אותה עליו. אל תקנו לילד משהו שהוא לא אוהב, רק כי זה נראה לכם שימוש או כי אתם רוצים שהוא יאהב את זה, אל תקנו לגבר משהו שאתם יודעים שהוא לא יעשה בו שימוש, רק בגלל שאתם משתמשים בזה. אם הוא היה רוצה את זה, הוא היה קונה את זה לעצמו כבר.
 
בכל מקרה, שאתם קונים מתנה, אל תשכחו לקחת איתכם פתק החלפה. כי אולי מי שיקבל את המתנה יודה לכם עליה, אך ישמח מאוד אם הוא יוכל להחליף אותה במתנה אחרת, שתשמש אותו יותר.
אסף ברנר
אסף ברנר
אסף ברנר - קידום רשתות חברתיות
מאמרים מאת אסף ברנר
תסרוקות כלה – כאן ועכשיו
מזל טוב! הוא הציע לך ואמרת כן? מעולה! עכשיו נתר לכם לחפש אולם, שמלה, חליפת חתן, עיצוב, כיסאות, בר, שתייה, קייטרינג איכותי, תקליטן, צלם, צלמי סטילס, צלם מגנטים ו
פורסם בקטגוריה קוסמטיקה בתאריך 01.11.12
ייעוץ ארגוני - בואו להכיר
ישנם רגעים בתולדותיו של עסק, בו מנהליו מבינים שהם חייבים לעבור שינוי.
פורסם בקטגוריה יעוץ ארגוני בתאריך 06.11.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אפיק אפיק
השכרת ציוד לאירועים שהינם חוויה לילדים
יום ההולדת של הילד מתקרב ואיתו אינספור חששות והתלבטויות הנובעים מהרצון ליצור אירוע בלתי נשכח אשר ישאיר חותם ורושם.
נכתב ע"י אפיק אפיק בקטגוריה ימי הולדת בתאריך 31.10.13
נטאלי אלוף
בר מתוקים לאירועים - לימי הולדת מנצחים
בסיום החגיגה, בתחילתה או במהלכה: בר מתוקים לאירועים יהיה הכוכב הקולינרי של החגיגה שלכם. אחרי הכל, מי לא אוהב קינוח איכותי.
נכתב ע"י נטאלי אלוף בקטגוריה ימי הולדת בתאריך 14.06.15
מעוניינים ליצור קשר עם אסף ברנר? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*