משתמשים באלטרנטיבות
צפיות: 1257 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 06.03.16
זו הרי עובדה די ידועה כי תהליך של גירושין הופך כל חברות טובה למקום שבו נמצאים איבה וכאב וכל אלה באים לידי ביטוי בויכוחים קולניים ואינסופיים בין שני בני זוג שאולי מעוניינים להתגרש ולפצל את הדרך המשולבת שלהם לשתיים שונות ונפרדות, אבל בפועל מוצאים את עצמם חוזרים שוב ושוב אל אותה הזירה שבה הם פשוט לא מצליחים להגיע לעמק השווה ולעיתים כלל לא מנסים לבצע זאת.
באופן זה תהליך של גירושין נמשך לו במהלך של תקופה ארוכה כאשר הוא יכול היה להסתיים כבר לפני חודשים רבים בהם נוספו להם יותר ויותר דיונים בבית המשפט לענייני משפחה. במקרים מעין אלה בית המשפט מעוניין להגיע לסגירה של התיק ומפנה את הזוג לביצוע של תהליך גישור בחיפה, עיר מגוריהם או שהוא מגיע לכדי החלטה שאולי לא תמצא חן בעיני שניהם גם יחד.

הגיע הזמן להתקדם

זה נכון שישנם בני זוג שנתקעים בתהליך הגירושין ברצון להכאיב לצד השני ולכן הם מאריכים את הדיונים על כל דבר בצורה כמעט בלתי אפשרית, כך גם ניתן לראות מצב של נשים עגונות שהגבר שלהן פשוט לא מעניק להן את הגט שהוא האישור הרשמי של הרבנות ביהדות לסיום מערכת הנישואין, מלבד מוות כמובן.

דיונים לגבי חלוקת הרכוש יכולים להתדרדר בצורה די מהירה לוויכוחים סוערים לגבי מה שמגיע לכל אחד מבני הזוג וחשוב להבין כי במקרים רבים וויכוח הוא לא על מה שמגיע אלא על הזכות להכרה ובצורך להפגין נוכחות שאולי עד כה נעדרה ממערכת היחסים מכל מיני סיבות שונות. בני הזוג מביאים מטענים שונים שמתפרקים ברגע בו הם נמצאים בדיונים אלה ולכן יש לבצע מאמץ אדיר לשים כל זאת בצד ולהתרכז במה שחשוב – הגירושין.

זוגות אשר מתגוררים באזור חיפה יכולים לאתר בקלות יתרה עורך דין לענייני משפחה שגם הוסמך בתור מגשר ולהתחיל תהליך של גישור בחיפה על מנת להימנע מכל מיני סיטואציות מאוד לא נעימות שעליהן שומעים מחברים טובים שלקח להם נצח וחצי להתגרש, כאשר אלה יצאו מתהליך זה עם חוויה טראומטית במיוחד.
מאמרים מאת ניר שרמן
מתי צריך להחליף פרגולות ישנות בחדשות
התקנת פרגולות לבית או לחצר היא פתרון ההצללה הפופולרי היותר בישראל, פרגולה עשויה עץ מלא היא תוספת שימושית ויפה לכל בית או גינה.
פורסם בקטגוריה גינון בתאריך 25.07.14
הרכבת תפריט קייטרינג בשרי – טיפים שימושיים
האוכל באירוע הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר, כאשר בוחרים נכונה את התפריט ואת שילובי המנות האורחים ייהנו מאוד. קייטרינג בשרי לאירוע נחשב לבחירה כמעט בטוחה.
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 09.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*