משדרגים את הרכב הישן בחיסכון משמעותי
צפיות: 1307 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 07.04.16
כבר עברו הרבה יותר משלוש שנים מאז שרכשתם את הרכב שלכם שכבר הולך ומראה סימנים מתקדמים של בלאי וכעת אתם מרגישים כי הגיע הזמן לשדרג את הרכב הקיים אל רכב שלא רק יהיה עם שנתון יותר גבוה אלא גם יספק הרבה יותר מקום למשפחה שלכם שהתרחבה וכבר לא כוללת רק שני אנשים.

אז התחלתם לחפש אחר רכב חדש ועברתם מאולם תצוגה אחד לאחר במטרה ליהנות מאותם מבצעים שהחברות מפרסמות כל כמה חודשים בכל מקום אפשרי, אבל כאשר אתם מגיעים אל אולמות התצוגה אתם מגלים פערים גדולים בין מה שאתם יכולים לשלם לבין המחיר שמוצע לכם, וגם עם שיחת משא ומתן אסרטיבית אתם לא מצליחים להגיע אל עמק השווה עם המוכרן אשר לכל היותר מוכן לשדרג אתכם עם כל מיני איבזורים עבור הרכב ולא מעבר לכך. דבר זה יכול להיות די מתסכל כאשר מגלים מבצעי רכב אטרקטיביים יותר עבור ארגונים ולא עבור אדם פרטי שלא משתייך לאף אחד מאלה. מה נותר לעשות? קראו הלאה ותחסכו אלפי שקלים לפחות.

מה שהיבואן לא יספר לכם

כל מוכרן באולם תצוגה יודע טוב מאוד כי אכן אפר להוריד את המחיר של הרכב החדש הזה שאתם רוצים לרכוש, אבל פעולה זו לא תתרחש אם לא תדעו היכן לחפש את הרכישה של הדגם של הרכב אשר אהבתם ביותר מכל אלה שראיתם עד כה, וזה בהחלט לא באולמות המכירה עצמם, אלא באתרי האינטרנט.

ישנן חברות אשר יודעות להעניק מחירי מבצע מכיוון שהיבואנים במקרים רבים יעשו עסקאות עבור ארגונים גדולים, וחברות מעין אלה הן דרך נהדרת להיעזר באפשרות לבצע מכירה בכמויות שהחברה צריכה למכור מידי חודש לקראת סוף השנה על מנת שלא יוותרו יותר מידי רכבים מדגם מסוים בסוף השנה. אז אל תחכו אל מבצעי רכב אצל היבואן ובפעם הבאה גשו רק לנסיעת מבחן כדי להרגיש את הרכב ולהתרשם ממנו, ולאחר מכן כנסו אל האתר ובצעו הזמנה במחיר שנמוך באחוזים רבים מאוד ממחיר המחירון שהיבואן מציע לכם. כי הגיע הזמן לרכב משפחתי בחיסכון משמעותי.
תגיות: מבצעי רכב
מאמרים מאת ניר שרמן
פותחים עסק חדש
כל שתכינו את עצמכם לקראת כל מה שאתם צריכים לבצע כך אתם תוכלו להיות רגועים כי אתם נמצאים על המסלול הנכון וכי לא נכונות לכם הפתעות גדולות מידי בעבור פעולות שלא בי
פורסם בקטגוריה יעוץ מס בתאריך 06.03.16
שלושת העיקרים לרכישת ספה
בחירה של ספה עבור הסלון תשפיע במידה ניכרת על העיצוב השלם של החדר כולו ולכן זה עניין די חשוב למצוא את פתרון הישיבה שגם מציע את הנוחיות המרבית לדיירים ולאורחים של
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 29.12.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
טוהר כהן
סוללה לאופניים חשמליות
סוללה לאופניים חשמליות צריכה להיות איכותית ובטיחותית כדי לספק רכיבה בטוחה .
נכתב ע"י טוהר כהן בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 14.01.15
יוסי רייכמן
רכב המותאם למשפחות
לא כל רכב מתאים למשפחות, במיוחד כשמדובר במשפחות מרובות ילדים. משפחות אלו זקוקות לרוב לרכבים מרווחים יותר עם מספר מושבים גדול יותר.
נכתב ע"י יוסי רייכמן בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 29.12.15
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*