משדרגים את הרכב הישן בחיסכון משמעותי
צפיות: 1245 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 07.04.16
כבר עברו הרבה יותר משלוש שנים מאז שרכשתם את הרכב שלכם שכבר הולך ומראה סימנים מתקדמים של בלאי וכעת אתם מרגישים כי הגיע הזמן לשדרג את הרכב הקיים אל רכב שלא רק יהיה עם שנתון יותר גבוה אלא גם יספק הרבה יותר מקום למשפחה שלכם שהתרחבה וכבר לא כוללת רק שני אנשים.

אז התחלתם לחפש אחר רכב חדש ועברתם מאולם תצוגה אחד לאחר במטרה ליהנות מאותם מבצעים שהחברות מפרסמות כל כמה חודשים בכל מקום אפשרי, אבל כאשר אתם מגיעים אל אולמות התצוגה אתם מגלים פערים גדולים בין מה שאתם יכולים לשלם לבין המחיר שמוצע לכם, וגם עם שיחת משא ומתן אסרטיבית אתם לא מצליחים להגיע אל עמק השווה עם המוכרן אשר לכל היותר מוכן לשדרג אתכם עם כל מיני איבזורים עבור הרכב ולא מעבר לכך. דבר זה יכול להיות די מתסכל כאשר מגלים מבצעי רכב אטרקטיביים יותר עבור ארגונים ולא עבור אדם פרטי שלא משתייך לאף אחד מאלה. מה נותר לעשות? קראו הלאה ותחסכו אלפי שקלים לפחות.

מה שהיבואן לא יספר לכם

כל מוכרן באולם תצוגה יודע טוב מאוד כי אכן אפר להוריד את המחיר של הרכב החדש הזה שאתם רוצים לרכוש, אבל פעולה זו לא תתרחש אם לא תדעו היכן לחפש את הרכישה של הדגם של הרכב אשר אהבתם ביותר מכל אלה שראיתם עד כה, וזה בהחלט לא באולמות המכירה עצמם, אלא באתרי האינטרנט.

ישנן חברות אשר יודעות להעניק מחירי מבצע מכיוון שהיבואנים במקרים רבים יעשו עסקאות עבור ארגונים גדולים, וחברות מעין אלה הן דרך נהדרת להיעזר באפשרות לבצע מכירה בכמויות שהחברה צריכה למכור מידי חודש לקראת סוף השנה על מנת שלא יוותרו יותר מידי רכבים מדגם מסוים בסוף השנה. אז אל תחכו אל מבצעי רכב אצל היבואן ובפעם הבאה גשו רק לנסיעת מבחן כדי להרגיש את הרכב ולהתרשם ממנו, ולאחר מכן כנסו אל האתר ובצעו הזמנה במחיר שנמוך באחוזים רבים מאוד ממחיר המחירון שהיבואן מציע לכם. כי הגיע הזמן לרכב משפחתי בחיסכון משמעותי.
תגיות: מבצעי רכב
מאמרים מאת ניר שרמן
בחירת סגנון עבור עיצוב פנים של הבית
עיצוב פנים ברמה גבוהה יכול לשפר את איכות החיים, להעניק תנאים נוחים ולהעלות את ערך הנכס. העיצוב מתבצע בדרך כלל בדירות חדשות
פורסם בקטגוריה אדריכלות בתאריך 07.07.14
טיפים שימושיים לעיצוב ובחירת שקיות נייר לשימוש עסקי
עיצוב נכון של שקיות נייר הוא השקעה לטווח הארוך, עבודה מקצועית היא סוד ההצלחה בתחום המיתוג.
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 27.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
anat AMAR
רכיבה מקצועית - הדרך המהירה להיכנס לכושר
למה לא להפוך את הרכיבה לפעילות ספורטיבית אינטנסיבית?
נכתב ע"י anat AMAR בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 19.05.15
penhas abarzel
חברת הובלות ביקנעם
מעבר לעובדה שיקנעם בכלל לא ירושלים העיר יקנעם נחשבת ל'עורק' וצומת תחבורתי אח שלי המעלה הראשונה. בטח כאשר העיר יקנעם 'מחוברת' מגר ותו לא לכל פלך הצפון, כולה.
נכתב ע"י penhas abarzel בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*