משדרגים את הרכב הישן בחיסכון משמעותי
צפיות: 1452 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 07.04.16
כבר עברו הרבה יותר משלוש שנים מאז שרכשתם את הרכב שלכם שכבר הולך ומראה סימנים מתקדמים של בלאי וכעת אתם מרגישים כי הגיע הזמן לשדרג את הרכב הקיים אל רכב שלא רק יהיה עם שנתון יותר גבוה אלא גם יספק הרבה יותר מקום למשפחה שלכם שהתרחבה וכבר לא כוללת רק שני אנשים.

אז התחלתם לחפש אחר רכב חדש ועברתם מאולם תצוגה אחד לאחר במטרה ליהנות מאותם מבצעים שהחברות מפרסמות כל כמה חודשים בכל מקום אפשרי, אבל כאשר אתם מגיעים אל אולמות התצוגה אתם מגלים פערים גדולים בין מה שאתם יכולים לשלם לבין המחיר שמוצע לכם, וגם עם שיחת משא ומתן אסרטיבית אתם לא מצליחים להגיע אל עמק השווה עם המוכרן אשר לכל היותר מוכן לשדרג אתכם עם כל מיני איבזורים עבור הרכב ולא מעבר לכך. דבר זה יכול להיות די מתסכל כאשר מגלים מבצעי רכב אטרקטיביים יותר עבור ארגונים ולא עבור אדם פרטי שלא משתייך לאף אחד מאלה. מה נותר לעשות? קראו הלאה ותחסכו אלפי שקלים לפחות.

מה שהיבואן לא יספר לכם

כל מוכרן באולם תצוגה יודע טוב מאוד כי אכן אפר להוריד את המחיר של הרכב החדש הזה שאתם רוצים לרכוש, אבל פעולה זו לא תתרחש אם לא תדעו היכן לחפש את הרכישה של הדגם של הרכב אשר אהבתם ביותר מכל אלה שראיתם עד כה, וזה בהחלט לא באולמות המכירה עצמם, אלא באתרי האינטרנט.

ישנן חברות אשר יודעות להעניק מחירי מבצע מכיוון שהיבואנים במקרים רבים יעשו עסקאות עבור ארגונים גדולים, וחברות מעין אלה הן דרך נהדרת להיעזר באפשרות לבצע מכירה בכמויות שהחברה צריכה למכור מידי חודש לקראת סוף השנה על מנת שלא יוותרו יותר מידי רכבים מדגם מסוים בסוף השנה. אז אל תחכו אל מבצעי רכב אצל היבואן ובפעם הבאה גשו רק לנסיעת מבחן כדי להרגיש את הרכב ולהתרשם ממנו, ולאחר מכן כנסו אל האתר ובצעו הזמנה במחיר שנמוך באחוזים רבים מאוד ממחיר המחירון שהיבואן מציע לכם. כי הגיע הזמן לרכב משפחתי בחיסכון משמעותי.
תגיות: מבצעי רכב
מאמרים מאת ניר שרמן
פרוכות לארון קודש בעבודת יד
עבודת יד מסורתית ומקצועית היא אשר מרכיבה את עיצוב הפרוכת הקלאסית, הזמנת הפרוכת היא הזדמנות ראויה להנצחה וקידוש שם המשפחה.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 21.07.14
מיתוג עסקים בעזרת מוצרים מודפסים : מיתוג שקיות
מיתוג שקיות לעסק הוא צעד נחוץ בעבור כל סוגי העסקים, העלות אינה גבוהה והתוצאה מצדיקה את ההשקעה הראשונית.
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 05.10.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אדיב א.ארמוזה
מדוע כדאי לכם מוסך מורשה מאזדה?
המאמר מסביר מדוע חשוב לטפל ברכבי מאזדה ופורד במוסך מורשה.
נכתב ע"י אדיב א.ארמוזה בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 06.03.16
דודי חלבני
האם להזמין מנעולן רכב רק כשיש בעיה?
ישנם מקצועות עליהם אנחנו לא חושבים באופן יומי, כזה הוא עולמם של מנעולני הרכב בישראל ובעולם. אתה לא חושב על מנעולן רכב כי כבר יש לך מפתח עכשיו. חשוב שנית!
נכתב ע"י דודי חלבני בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 29.12.15
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*