מציאת חברת הדברה בצפון: כך עושים זאת נכון
צפיות: 1377 \\ מילים: 356 \\ פורסם בתאריך: 10.08.14
אזור הצפון, הגם שאינו עמוס ודינמי כמו אזור המרכז, מציע רשימה ארוכה של נותני שירותים. אם לוקחים בחשבון את תחום ההדברה, נראה שהתמונה בו מורכבת בכל קנה מידה: בדיקה מהירה באינטרנט מגלה שעל תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי מתחרות למעלה מ-100 חברות הדברה, מה שמצריך ממנו להשקיע מאמצים בבחירת החברה המתאימה ביותר לצרכיו. הנה מספר דגשים חשובים בדרך להחלטה המושכלת ביותר.

בחינת תחומי הפעילות

תחום ההדברה, חשוב להדגיש כבר בנקודה הזו, נחשב לתחום רחב באופן יחסי. צעד מרכזי ראשון בבחירת החברה, לכן, צריך להיות בחינה האם היא בכלל מסוגלת לבצע משימה ספציפית. הדברים אמורים, למשל, לגבי סוג ההדברה הספציפי: אין זה מובן מאליו שאותה חברה תציע הדברה ירוקה בצפון, אם לוקחים דוגמא נפוצה, וכשמעוניינים בשירות החיוני הזו, יש לוודא זאת מראש. גם סוג המזיקים עימם נדרש להתמודד נכנס כאן לתוך המשוואה, שעה שיש הבדל עצום בין הדברת מכרסמים לבין חרקים, לדוגמא, או אפילו בין סוגים שונים של תיקנים.

האם לחברה יש הסמכה?

בשנים האחרונות, שמענו על מספר מקרים בהם ההדברה הסתיימה בתוצאות טראגיות, עקב חוסר זהירות של הגורם המקצועי או עקב שימוש בשיטה שאינה מתאימה. על מנת להקטין את הסבירות לתרחישים מהסוג הזה למינימום האפשרי, יש לוודא כי החברה או המדביר אכן מחזיקים ברישיון פעילות, מטעם המשרד להגנת הסביבה או משרד הבריאות, המעידים על השירותים שהם רשאים לבצע.

שאלת הזמינות

מציאת חברת הדברה בצפון חייבת להתייחס גם לזמינות שלה לביצוע המשימה המוגדרת. גם אם פרמטר המרחק אינו משחק לרוב תפקיד כאשר הן הלקוח והן חברת ההדברה נמצאים באזור הצפון, אין זה מובן מאליו שהחברה תוכל לבצע את המלאכה במועד שנקבע: ישנן חברות אשר תפוסות שבועות קדימה.

מרבית שירותי ההדברה ניתנים עם אחריות בת מספר חודשים עד שנה. חשוב לוודא כי החברה תהיה זמינה גם במהלך תקופה זו, על כל צרה שלא תבוא. על החברה לעמוד מאחורי השירותים שלה, ולבצע "תיקונים" באם המזיקים חזרו תוך פרק זמן קצר מזה שהובטח.

עמידה בלוח הזמנים

בנוסף על כך, חשוב לוודא כי החברה מתחייבת לעמוד בלוח הזמנים, שבוודאי נקבע בהתנהלות הראשונית שלה אל מול הלקוח. אחרת, עלולה ההדברה להימשך פרק זמן ארוך, ובכך להפריע לשגרת החיים בבית בצורה לא מבוטלת. אפשר ואף מומלץ לבחון את המוניטין את אותה חברה, כשאפשרות יעילה היא לנסות לאתר לקוחות קודמים שלה, או חוות דעת אודותיה – אלה עשויות להיות זמינות גם ברשת האינטרנט.
DSD STUDIO
DSD STUDIO
חברת DSD מתמחה בהקמה וקידום של אתרי אינטרנט. חבילות קידום אתרים המוצעות לעסקים גדולים וקטנים שמטרתם היא אחת: חשיפה אפקטיבית ממושכת ורחבה במנוע החיפוש של גוגל!
מאמרים מאת DSD STUDIO
כיצד בוחרים מעצבי פנים
יש דבר מה המשותף לסביבת מגורים ולסביבת עבודה גם יחד. לא משנה אם מדובר בבית מגורים פרטי, בדופלקס או בדירה.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 28.10.14
שיקום לאחר פציעת ספורט על ידי טיפולי פיזיותרפיה
יש לא מעט אנשים שעוסקים בספורט באופן קבוע,ספורט בריא לגוף ולנפש אך חוסר זהירות עשוי לגרום לפציעות, חלקן פשוטות וחולפות תוך זמן קצר וחלקן מורכבות יותר.
פורסם בקטגוריה שיקום והידרותרפיה בתאריך 02.05.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
דפנה ראם
הרחקת יונים
הרחקת יונים היא פעולה מוכרת ונפוצה מאוד. למה היא נעשית? מה החשיבות של הרחקת יונים מוקדמת ומה הנזקים העלולים להופיע במקרה של הזנחה.
נכתב ע"י דפנה ראם בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 08.10.14
shiri tayari
המדריך לחברת הדברה
גם אם נבהלתם כאשר ראיתם מקקים לא כדאי למהר ולהזמין כל חברת הדברה שנקלעת בדרככם. כדאי לשאול משפחה או חברים לגבי חברות הדברה שניסו והיו מרוצים מהן.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 01.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם DSD STUDIO? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*