מפרסמים בצורה יעילה וחסכונית
צפיות: 1447 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 14.02.16
כל הצרכנים מכירים את עולם הפרסום הרבה בשל כל אותן הפרסומות בהן אנו נתקלים בשלטי חוצות, העיתונים בהם אנו מעיינים, במודעות שקופצות לעינינו תוך כדי גלישה באתרי אינטרנט שונים, בזמן הפרסומות במהלך תוכניות טלביזיה בהן אנו צופים וכן בזמן בו אנו מאזינים למוזיקה בתחנת הרדיו האהובה עלינו. פרסומות הן חלק בלתי נפרד מן החיים של כולנו וצריכים להיות מנותקים לגמרי מן החיים על מנת שלא להיחשף אפילו לפרסומת אחת, אולם האם ישנו עוד פן של שיווק ופרסום מלבד כל אלה?

בעלי עסקים רבים כבר השכילו להבין כי יש לפעול בכמה דרכים שונות על מנת למשוך את תשומת ליבם של הצרכנים שעם הזמן הולכים ונעשים אדישים אל פרסומות ומוצאים לא מעט דרכים עבור דילוג על החוויה המפוקפקת הזאת, לשם כך החלו לצאת עם מערך שלם של מוצרי פרסום שגם עושים את העבודה וגם אינם מייצרים את הדחייה הכמעט אוטומטית שמייצרת פרסומת בערוצי המדיה השונים.

מהם אותם המוצרים שמיועדים לפרסום החברה?

למעשה, כמעט כל מוצר יכול להיות שימושי עבור הפרסום של בית עסק והכל שאלה של רמת ההשקעה הכספית שכל בעל עסק מעוניין ויכול לבצע עבור האקט הפרסומי הזה. יש בתי עסק גדולים שמבצעים רכישה רחבה של מיני מוצרי פרסום שונים כמו מגבות חוף, תיקים, זיכרון נייד, כובעים ועוד סוגים שבחרו באופן לא ממש ספציפי, בעוד בעלי עסקים קטנים בוחרים בסוג אחד או שנים של מוצרים שהם מטרגטים ספציפית עבור הלקוחות שלהם מתוך ידיעה שאלה הם הדברים שמעניינים לקוחות שמגיעים אל העסק שלהם , ואלה יעשו את כל העבודה בצורה נהדרת בתור מתנה חינמית ללקוחות מועדפים שמקבלים את המוצר עם הפרסומת מוטבעת מראש על גביו.

באופן זה, גם הלקוח חשוף לפרסום הקבוע בכל פעם שהוא משתמש במוצר(ולכן חשוב להתאים מוצר שיהיה בשימוש גבוה), וגם אנשים שנמצאים מסביבו נחשפים שוב ושוב לפרסום של המותג בזמן שהלקוח מבצע בו שימוש. לרוב מדובר בהשקעה כספית נמוכה שמשיגה מטרות משולבות ולכן היא מהווה השקעה חכמה בכל הנוגע לפרסום ושיווק יעילים.
מאמרים מאת ניר שרמן
התאמת שלטים לעסקים - עצות שימושיות
בכל יציאה למרכז המסחרי תוכלו לבחון עשרות שלטים לעסקים, כולם שונים, חלק טובים יותר וחלקם פחות, את השלט לעסק שלך תעצב בצורה מקצועית חכמה.
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 09.09.14
טיפים שימושיים לעיצוב ובחירת שקיות נייר לשימוש עסקי
עיצוב נכון של שקיות נייר הוא השקעה לטווח הארוך, עבודה מקצועית היא סוד ההצלחה בתחום המיתוג.
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 27.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מרים רוזן
מוצרי פרסום ושיווק , מוצרי קידום מכירות
המאמר עוסק בקידום מכירות , מוצרי פרסום ושיווק , rnמוצרי קידום מכירות , מוצרים לקידות ולקניית לקוחות חדשים לצורך הרחבת העסק .
נכתב ע"י מרים רוזן בקטגוריה מיתוג בתאריך 10.11.13
רוני מרדכי
שלטים זוהרים – שאלות ותשובות
בחירת שלטים זוהרים באה לידי ביטוי ביכולת למשוך את עיניהם של כל השאר. אין זה משנה היכן יהיה ממוקם השלט. כאשר בוחרים מקבץ של שלטים זוהרים, המסר עובר באשר הוא.
נכתב ע"י רוני מרדכי בקטגוריה מיתוג בתאריך 16.09.13
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*