מעקות נירוסטה כפריט עיצובי
צפיות: 1431 \\ מילים: 352 \\ פורסם בתאריך: 20.02.14
הן בגוון הזכוכית משקוף מלא בעל גוון קל לחום, כחול ועוד לבין זכוכית חלבית אשר ניתן למצוא היום עם מגוון דוגמאות וגם כאן ניתן לשלב בין סוגי זכוכיות שונות, פסים שקופים וחלקים עם דוגמא או חלבי, המשחק הרב שניתן לעשות עם זה מאפשר לכם להפעיל את הדמיון ולעצב את הזכוכית כאוות נפשכם. גם במרפסות ניתן לעשות מעקות נירוסטה משולבות בזכוכית בגבהים שונים, ועל מנת לא לחסום את האור או אם אתם רוצים לחסום חלק מהאור ניתן להשתמש בזכוכיות המיועדות לחוץ הבית עם תכונות עמידות. מעקה המרפסת הוא חלק מאבזור הבית ואין להמעיט בערכו, המרפסות נועדו לשימושכם ואם אתם משקיעים בעיצוב תוך הבית, השקיעו גם מחוצה לו. כשתשבו במרפסת תוכלו ליהנות גם מיופיו של המעקה.
 
ישנם יתרונות רבים לחומר הנירוסטה והחשוב ביניהם הוא העמידות. מעקה הנירוסטה גם אם הוא בתוך הבית או מחוצה לו שומר על מראה לאורך שנים ועם טיפול מינימאלי של ניקוי במטלית עם מים ומעט מיץ לימון, ייתן למעקה מראה חדש ומבריק לאורך זמן, אין צורך לרסס או לצבוע את המעקה כך שההשקעה בניקויו מינימאלית ומקלה על ניקוי הבית כולו.
 
מעקות נירוסטה שמשולבת בהם זכוכית מאפשרים להורים לילדים קטנים לראות מבעדם אם הילדים עולים או יורדים לבד בגרם המדרגות. שילוב הזכוכית אינו רק יפה אלא בטיחותי. אין בהם מרווחים שילדים יכולים לעבוד דרכם להיתקע או ליפול. המרווחים בין משטח למשטח יותאמו ויעמדו בתקנים הנדרשים לבטיחות ילדכם.
 
מעקה הנירוסטה ישמש אותנו שנים רבות לכן כחלק מהתכנון שלו יש לקחת בחשבון שאנו מתבגרים עם הזמן אז "יטפס" לנו הגב או סתם כאבי גב, יש לדאוג שאכן המעקה יהיה שימושי ולא רק יפה. למעקה הנירוסטה יש פרופילים בגדלים שונים - בחרו פרופיל כזה שהאחיזה שלכם בו תהיה חזקה ויציבה דבר שיקל עליכם לאחוז בו ובאמת לתת לכם מענה לייעודו המקורי של המעקה.
 
מעקה נירוסטה יכול להתאים גם לחדרי אמבטיה ולשירותים. בגדלים מותאמים הם יכולים לשמש לאנשים מבוגרים ולאנשים אשר עבר של בלט דיסק או פריצת דיסק, המעקה יסיע להם להיות עצמאיים בכך שיאחזו בו וישמרו על יציבותם. בחדר השירותים הוא יסייע להם לקום ולשבת בצורה רכה יותר וימנע כאבי גב הנובעים מתנועות חדות.
 
לסיכום מעקה נירוסטה עם זכוכית משולבת, או בלי זכוכית, יכול לשמש גם כאביזר נוי בתוך הבית וגם במרפסות, ואף לסייע בחדרי האמבטיה והשירותים לבעלי מוגבלויות.
אסף ע
אסף ע
חברת סטייל אוף סטיל מתמחה בייצור ועיצוב מעקות נירוסטה, להתרשמות ומידע נוסף אודות החברה בקרו באתר הבית שלנו s-os.co.il
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אלי גולד
שיפוץ של מבנה בטון אינו דבר של מה בכך
כיום אפשר למצוא את הבטון בכל מבנה. עקב חוזק הבטון הוא משמש לבניית יסודות לבניינים, מרפסות, תקרות וממדים. ניסור בטון עוזר לעצב את הבטון לצרכים שלנו.
נכתב ע"י אלי גולד בקטגוריה אדריכלות בתאריך 14.07.16
מוטי זהבי
מהו חוק הפרגולות? מה אפשר לבנות ללא היתר?
להלן רשימה חלקית של אותם מתקנים הכלולים ברפורמה החדשה שגובשה ב- 2015
נכתב ע"י מוטי זהבי בקטגוריה אדריכלות בתאריך 14.07.16
מעוניינים ליצור קשר עם אסף ע? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*