מעצב פנים- מדוע זה כדאי?
צפיות: 1556 \\ מילים: 421 \\ פורסם בתאריך: 02.09.13
בשנים האחרונות עלתה המודעות בחשיבות הליווי של מעצב פנים בתהליך בניה או שיפוץ. לקוחות פרטיים הבינו שלתכנון ועיצוב בית חלומותיהם ישנה השפעה רבה על איכות חייהם, האווירה וההתנהלות בבית. כיום יותר ויותר לקוחות מהמגזר הפרטי פונים למעצבי פנים כבר בשלבים הראשונים של תהליך הבניה והשיפוץ. במאמר זה אפרוט לכם את תפקידיו של מעצב הפנים בתהליך זה.
 
להעניק אופי לבית – בפגישה- שתיים מצליח המעצב להבין את אורח חייו וצרכיו של הלקוח ובאמצעות הכלים שברשותו מצליח המעצב להעניק לבית אופי המותאם ללקוח.

חיסכון כספי – חשיפת הלקוחות לספקים שיתנו מענה ראוי לצרכי הלקוח בהתאם לתקציבו, וזאת יחד עם הנחת המעצב שמקבל הלקוח, מביא לכך שעלות המעצב "נבלעת" בגין חיסכון כספי זה.

ניצול מקסימלי של החללים – ע"י תכנון נכון של החללים באמצעות מדידת ריהוט קיים או כזה שיירכש יכול המעצב לנצל בצורה אופטימלית את החללים הקיימים בבית.

ביצוע עבודת התאום בין בעלי המקצוע השונים – כאשר מדובר ב  עיצוב בתים פרטיים  בתהליך הבניה / השיפוץ צריכה להיות תקשורת בין בעלי המקצוע העובדים בבית, אולם פעמים רבות בשל חוסר תאום או לפעמים ענייני אגו ישנם לא מעט וויכוחים בין בעלי המקצוע. מעצב פנים יכול לגשר על פערים אלו ולמנוע מהלקוח להיחשף ולהיגרר לבעיות שיכולים להיות סוג של " כדור שלג " שעלול לעקב את הבניה / השיפוץ.

חיסכון בזמן – מעצב פנים עושה בעצמו את סקר הספקים שיכולים להתאים ללקוח וזאת בהתאם למוצרים הקיימים אצל אותו ספק, כך שהלקוח לא צריך להתרוצץ והוא מגיע עם המעצב כאשר הם ממוקדים ויודעים מה לרכוש.

התאמת צבעים בפגישה שתיים הראשונות יכולה מעצבת פנים בדרום להבין את אופיו ואורח חייו של הלקוח וע"י כך להתאים לו את הצבעים איתם הוא יחיה בביתו.

התאמת תאורה – תאורה מתאימה במקומות הנכונים היא זו שמעניקה את האווירה הנכונה הנדרשת בבית, מעצב פנים שלמד את נושא התאורה לעומקו יודע לעשות זאת ולהמליץ ללקוח על גופי תאורה מתאימים שיתנו פיזור אור אופטימלי.

עיצובים בגבס -  רבים הלקוחות המבקשים / נאלצים להוסיף עבודות גבס, אולם עבודה בגבס דורשת תיכנון נכון בשל רוחב הפרופילים ועובי פלטת הגבס. מעצב פנים  בדרום עושה תוכנית מדויקת  לבעל המקצוע העוסק בעיצובים בגבס , כך שהעבודה מתוכננת בקפידה ומותאמת למיקום בו תונח עבודת הגבס.

המחשת הבית ללקוח באמצעות תוכנת הדמיה מתקדמת – בסוף כל התהליך שצוין לעיל, מעלה מעצב פנים את תוכנית הבית לתוכנת הדמיה בה יוצג ללקוח ביתו ביחד עם הצבעים שנבחרו, התאורה, המטבח, המקלחות, הריהוט שימוקם במקומו וכ"ו, כך יכול לראות הלקוח את ביתו ולדמיין כבר את חייו בבית חלומותיו.

ליווי צמוד – הליווי הצמוד אותו מעניק ה מעצב פנים גורם ללקוח (שלפעמים מבולבל / מפוחד מתהליך הבניה / שיפוץ )  תחושת ביטחון שישנו איש מקצוע המלווה אותו לאורך כל שלבי הבניה.

 
ליעד רוזנברג, מעצבת פנים 052-8287245
www.home-designer.co.il
 
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
תהליך העבודה מול מעצב פנים
תהליך העבודה מול מעצבת פנים הינו חשוב ולא פעם קריטי כאשר מדובר בבניה, שיפוץ ועיצוב בתים או דירות. במאמר זה אסקור עבורכם כיצד מתבצע תהליך העבודה מול מעצבת פנים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 27.08.13
מהו הפרופיל המקצועי של מעצבת פנים?
מעצבת פנים צריכה להיות בעלת תשוקה לאומנות ויצירה בתחום הבניה בשילוב של מעוף ורצון מתמיד להכיר את החדשנויות בתחום זה מה שיביא לתוצאות מרהיבות.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
lia mkendel90
עיצוב מטבחים
עיצוב מטבחים הוא דבר שמתפתח הרבה מאוד בשנים האחרונות, אם בעבר מטבחים היו נראים מאוד זהים ולא היה בהם שום ייחודיות בין מטבח למטבח היום כל מי שרוצה לבנות משל עצמו
נכתב ע"י lia mkendel90 בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 14.01.15
eli levy
רהיטים מעוצבים: לאנשים שחשוב להם
רהיטים מעוצבים מתאימים למגוון רחב של סגנונות עיצוב. בין אם אתם אוהבים סגנון מודרני ובין אם אתם אוהבים סגנון מיושן ועתיק, תוכלו למצוא רהיטים מעוצבים לרהט מהם...
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 22.04.13
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*