מעצב פנים- מדוע זה כדאי?
צפיות: 1731 \\ מילים: 421 \\ פורסם בתאריך: 02.09.13
בשנים האחרונות עלתה המודעות בחשיבות הליווי של מעצב פנים בתהליך בניה או שיפוץ. לקוחות פרטיים הבינו שלתכנון ועיצוב בית חלומותיהם ישנה השפעה רבה על איכות חייהם, האווירה וההתנהלות בבית. כיום יותר ויותר לקוחות מהמגזר הפרטי פונים למעצבי פנים כבר בשלבים הראשונים של תהליך הבניה והשיפוץ. במאמר זה אפרוט לכם את תפקידיו של מעצב הפנים בתהליך זה.
 
להעניק אופי לבית – בפגישה- שתיים מצליח המעצב להבין את אורח חייו וצרכיו של הלקוח ובאמצעות הכלים שברשותו מצליח המעצב להעניק לבית אופי המותאם ללקוח.

חיסכון כספי – חשיפת הלקוחות לספקים שיתנו מענה ראוי לצרכי הלקוח בהתאם לתקציבו, וזאת יחד עם הנחת המעצב שמקבל הלקוח, מביא לכך שעלות המעצב "נבלעת" בגין חיסכון כספי זה.

ניצול מקסימלי של החללים – ע"י תכנון נכון של החללים באמצעות מדידת ריהוט קיים או כזה שיירכש יכול המעצב לנצל בצורה אופטימלית את החללים הקיימים בבית.

ביצוע עבודת התאום בין בעלי המקצוע השונים – כאשר מדובר ב  עיצוב בתים פרטיים  בתהליך הבניה / השיפוץ צריכה להיות תקשורת בין בעלי המקצוע העובדים בבית, אולם פעמים רבות בשל חוסר תאום או לפעמים ענייני אגו ישנם לא מעט וויכוחים בין בעלי המקצוע. מעצב פנים יכול לגשר על פערים אלו ולמנוע מהלקוח להיחשף ולהיגרר לבעיות שיכולים להיות סוג של " כדור שלג " שעלול לעקב את הבניה / השיפוץ.

חיסכון בזמן – מעצב פנים עושה בעצמו את סקר הספקים שיכולים להתאים ללקוח וזאת בהתאם למוצרים הקיימים אצל אותו ספק, כך שהלקוח לא צריך להתרוצץ והוא מגיע עם המעצב כאשר הם ממוקדים ויודעים מה לרכוש.

התאמת צבעים בפגישה שתיים הראשונות יכולה מעצבת פנים בדרום להבין את אופיו ואורח חייו של הלקוח וע"י כך להתאים לו את הצבעים איתם הוא יחיה בביתו.

התאמת תאורה – תאורה מתאימה במקומות הנכונים היא זו שמעניקה את האווירה הנכונה הנדרשת בבית, מעצב פנים שלמד את נושא התאורה לעומקו יודע לעשות זאת ולהמליץ ללקוח על גופי תאורה מתאימים שיתנו פיזור אור אופטימלי.

עיצובים בגבס -  רבים הלקוחות המבקשים / נאלצים להוסיף עבודות גבס, אולם עבודה בגבס דורשת תיכנון נכון בשל רוחב הפרופילים ועובי פלטת הגבס. מעצב פנים  בדרום עושה תוכנית מדויקת  לבעל המקצוע העוסק בעיצובים בגבס , כך שהעבודה מתוכננת בקפידה ומותאמת למיקום בו תונח עבודת הגבס.

המחשת הבית ללקוח באמצעות תוכנת הדמיה מתקדמת – בסוף כל התהליך שצוין לעיל, מעלה מעצב פנים את תוכנית הבית לתוכנת הדמיה בה יוצג ללקוח ביתו ביחד עם הצבעים שנבחרו, התאורה, המטבח, המקלחות, הריהוט שימוקם במקומו וכ"ו, כך יכול לראות הלקוח את ביתו ולדמיין כבר את חייו בבית חלומותיו.

ליווי צמוד – הליווי הצמוד אותו מעניק ה מעצב פנים גורם ללקוח (שלפעמים מבולבל / מפוחד מתהליך הבניה / שיפוץ )  תחושת ביטחון שישנו איש מקצוע המלווה אותו לאורך כל שלבי הבניה.

 
ליעד רוזנברג, מעצבת פנים 052-8287245
www.home-designer.co.il
 
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
עיצוב דירות יוקרה- כיצד?
כיצד להפוך דירה קיימת לדירה יוקרתית? האם בהכרח צריך לקנות דירת יוקרה חדשה מקבלן? מהי דירה יוקרתית? ומה הופך אותה לדירה יוקרתית?
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 27.08.13
השלמת עיצוב הבית באמצעות תאורה
בשנים האחרונות עלתה המודעות להשפעות הפסיכולוגיות של התאורה על בני הבית. תכנון מוקדם ונכון של גופי התאורה יאפשר להשלים את מראה הבית.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 21.08.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
בחירת מזרונים זוגיים איכותיים
יש המון סוגים של מזרונים זוגיים יש כאלה הנמכרים בסכומים של 1000 ₪ יש גם בחמש מאות ₪ ואם תחפשו עוד תוכלו למצוא מזרונים זוגיים במחיר אפילו נמוך מזה.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 09.09.14
מיכאל עזרא
עיצוב חדרי ארונות אופנתיים
ככל שארונות הבגדים מתאימים יותר לצרכים שלנו ויכולים להכיל יותר בגדים , מקום לאחסון שמיכות או מצעים- הרווחנו מקום נוסף בחדר וסדר בחדר, כאשר כל הפריטים נכנסים לאר
נכתב ע"י מיכאל עזרא בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.04.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*