מעצבת פנים, מעצבת לאיכות חיים- כיצד?
צפיות: 1510 \\ מילים: 316 \\ פורסם בתאריך: 03.10.13
מעצבת פנים, מעצבת לאיכות חיים- כיצד?
לא פעם קורה שאנשים פונים אליי לאחר שבנו את בית חלומותיהם, קנו את הרהיטים, התאורה והאביזרים המשלימים ועדיין מרגישים לא נוח בביתם, מתארים זאת כמעין תחושת זרות, הכיצד?
על פי רוב התחושות הללו הן פועל יוצא של חוסר תכנון מוקדם, אי הבנת הצרכים, המנהגים, אורחות החיים והסגנון של הלקוחות. בירור הדברים זהו השלב הראשון בתהליך התכנון והעיצוב, כך שאם ברור שהלקוחות נוהגים לארח הרבה חשוב לדאוג לסלון גדול, אם הם אוהבים חללים אינטימיים יש להיזהר ממפתחים גדולים ורחבים, אם חשובה להורים תחושת השליטה בבית יש למקמם את חדר השינה שלהם במרכז הבית וכדומה.
תכנון נכון על פי צרכיי הלקוחות הינו הבסיס החשוב והמהותי להמשך התהליך. בשלב זה מעצבת פנים בדרום תעמוד בקשר קבוע עם האדריכל על מנת לוודא את התאמת התכנון לצרכיי הלקוחות ולתוכניות העיצוב.
לאחר סיום התכנון האדריכלי וקבלת ההיתרים מעצב פנים יעמוד בקשר קבוע עם קבלני הביצוע. יוציא עבורם את תוכניות העיצוב, יעמוד איתם בקשר ויפקח על עבודת העיצוב כך שתהיה התאמה מקסימלית בן תוכניות העיצוב לשטח. הקשר של מעצב פנים עם קבלני הביצוע הינו קשר הכרחי ומהותי עבור הלקוחות, המעצב והקבלנים- זה ללא ספק מוריד המון עומס וכאב ראש מהלקוחות שמימלא נמצאים תחת לחץ רב בתקופת הבניה או השיפוץ. עבור הקבלנים ישנה כתובות אחת מסודרת שאליה הם יכולים לפנות ולקבל תשובות ומענה על כל שאלה, ועבור מעצב פנים זה הכרחי היות וכך הוא מוודא שתוכניות העיצוב אכן מבוצעות כראוי.
בנוסף לכך, מעצבת פנים בדרום תדאג שכל חומרי הגמר יהיו מותאמים לסגנון של הלקוחות ולתחושה אותה הם רוצים להרגיש בביתם. בעזרת חשיבה יצירתית ועם הרבה מעוף תעצב עבורכם פריטים מיוחדים המותאמים לצרכיי הבית, ובעזרת משחקי מרקמים, צבעים וחומרים מעצבת פנים בדרום תדאג שביתכם יקבל את התחושה ההרמונית והמעוצבת שעליה חלמתם.
ב עיצוב בתים פרטיים או עיצוב דירות תפקידו של מעצב פנים לדאוג לתרגם את החלומות, האהבות, הסגנון והצרכים שלכם לתוכניות עיצוב פרקטיות המשקפות אתכם.
בית מעוצב עפ"י צרכיי הדיירים יגרום לתחושה של זרימה, הרמוניה ואנרגיה חיובית. הדיירים ירגישו נינוחים יותר ורגועים בביתם, ואיכות חייהם תשתפר בצורה דרמטית.
 
 
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
תהליך העבודה מול מעצב פנים
תהליך העבודה מול מעצבת פנים הינו חשוב ולא פעם קריטי כאשר מדובר בבניה, שיפוץ ועיצוב בתים או דירות. במאמר זה אסקור עבורכם כיצד מתבצע תהליך העבודה מול מעצבת פנים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 27.08.13
עיצוב מטבחים- נקודות למחשבה
במרבית הבתים בישראל המטבח הינו אחד החללים המרכזיים והמשמעותיים ביותר. הבונה או המשפץ הישראלי מקצה עבור המטבח המון משאבים כדי שיישרת את בני הבית בצורה טובה ונעימ
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 16.09.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
eli levy
מערכות ישיבה - בחירת מערכת ישיבה מתאימה
צעד מרכזי במהלך עיצוב מחודש של חלל הבית או רכישה של רהיטים עבור חדרים שונים בבית, הינו עיצוב הסלון ובחירה של מערכת ישיבה מתאימה. הסלון כאמור הוא אחד מן החללים.
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 28.03.13
ולרי אוסמני
מעקה למדרגות
מעקה למדרגות rnכשמדברים על עיצוב הבית מדברים על פרטים קטנים וגדולים וביניהם גם מעקה למדרגות. מה עושה את עיצוב הבית למושלם? מה עושה את ההבדל בסופו של דבר?
נכתב ע"י ולרי אוסמני בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 10.11.13
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*