מעצבת פנים, מעצבת לאיכות חיים- כיצד?
צפיות: 1608 \\ מילים: 316 \\ פורסם בתאריך: 03.10.13
מעצבת פנים, מעצבת לאיכות חיים- כיצד?
לא פעם קורה שאנשים פונים אליי לאחר שבנו את בית חלומותיהם, קנו את הרהיטים, התאורה והאביזרים המשלימים ועדיין מרגישים לא נוח בביתם, מתארים זאת כמעין תחושת זרות, הכיצד?
על פי רוב התחושות הללו הן פועל יוצא של חוסר תכנון מוקדם, אי הבנת הצרכים, המנהגים, אורחות החיים והסגנון של הלקוחות. בירור הדברים זהו השלב הראשון בתהליך התכנון והעיצוב, כך שאם ברור שהלקוחות נוהגים לארח הרבה חשוב לדאוג לסלון גדול, אם הם אוהבים חללים אינטימיים יש להיזהר ממפתחים גדולים ורחבים, אם חשובה להורים תחושת השליטה בבית יש למקמם את חדר השינה שלהם במרכז הבית וכדומה.
תכנון נכון על פי צרכיי הלקוחות הינו הבסיס החשוב והמהותי להמשך התהליך. בשלב זה מעצבת פנים בדרום תעמוד בקשר קבוע עם האדריכל על מנת לוודא את התאמת התכנון לצרכיי הלקוחות ולתוכניות העיצוב.
לאחר סיום התכנון האדריכלי וקבלת ההיתרים מעצב פנים יעמוד בקשר קבוע עם קבלני הביצוע. יוציא עבורם את תוכניות העיצוב, יעמוד איתם בקשר ויפקח על עבודת העיצוב כך שתהיה התאמה מקסימלית בן תוכניות העיצוב לשטח. הקשר של מעצב פנים עם קבלני הביצוע הינו קשר הכרחי ומהותי עבור הלקוחות, המעצב והקבלנים- זה ללא ספק מוריד המון עומס וכאב ראש מהלקוחות שמימלא נמצאים תחת לחץ רב בתקופת הבניה או השיפוץ. עבור הקבלנים ישנה כתובות אחת מסודרת שאליה הם יכולים לפנות ולקבל תשובות ומענה על כל שאלה, ועבור מעצב פנים זה הכרחי היות וכך הוא מוודא שתוכניות העיצוב אכן מבוצעות כראוי.
בנוסף לכך, מעצבת פנים בדרום תדאג שכל חומרי הגמר יהיו מותאמים לסגנון של הלקוחות ולתחושה אותה הם רוצים להרגיש בביתם. בעזרת חשיבה יצירתית ועם הרבה מעוף תעצב עבורכם פריטים מיוחדים המותאמים לצרכיי הבית, ובעזרת משחקי מרקמים, צבעים וחומרים מעצבת פנים בדרום תדאג שביתכם יקבל את התחושה ההרמונית והמעוצבת שעליה חלמתם.
ב עיצוב בתים פרטיים או עיצוב דירות תפקידו של מעצב פנים לדאוג לתרגם את החלומות, האהבות, הסגנון והצרכים שלכם לתוכניות עיצוב פרקטיות המשקפות אתכם.
בית מעוצב עפ"י צרכיי הדיירים יגרום לתחושה של זרימה, הרמוניה ואנרגיה חיובית. הדיירים ירגישו נינוחים יותר ורגועים בביתם, ואיכות חייהם תשתפר בצורה דרמטית.
 
 
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
מקורות ההשראה לעיצוב הבית
בבואנו לבנות, לשפץ או אפילו לרענן את ביתנו הפרטי הרבה פעמים עולה השאלה מהיכן נקבל רעיונות לעיצוב הבית? מהיכן נקבל השראה?
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
ההבדל בן מעצב פנים לאדריכל
מתי לקחת מעצב פנים? האם לכל שיפוץ צריך אדריכל? ואיך עובדים האדריכל ומעצב הפנים יחד באותו פרויקט?
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מיכאל עזרא
עיצוב חדרי ארונות אופנתיים
ככל שארונות הבגדים מתאימים יותר לצרכים שלנו ויכולים להכיל יותר בגדים , מקום לאחסון שמיכות או מצעים- הרווחנו מקום נוסף בחדר וסדר בחדר, כאשר כל הפריטים נכנסים לאר
נכתב ע"י מיכאל עזרא בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.04.14
shiri tayari
המדריך לקניית כיסאות
כיסאות הם רהיט שנמצא אצלנו בכל חדר בבית. יש מגוון רב של כיסאות שמתאימים לשימושים כמו פינות אוכל, כיסאות מעוצבים לפינות ישיבה ועוד.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.03.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*