מעצבת פנים, מעצבת לאיכות חיים- כיצד?
צפיות: 1463 \\ מילים: 316 \\ פורסם בתאריך: 03.10.13
מעצבת פנים, מעצבת לאיכות חיים- כיצד?
לא פעם קורה שאנשים פונים אליי לאחר שבנו את בית חלומותיהם, קנו את הרהיטים, התאורה והאביזרים המשלימים ועדיין מרגישים לא נוח בביתם, מתארים זאת כמעין תחושת זרות, הכיצד?
על פי רוב התחושות הללו הן פועל יוצא של חוסר תכנון מוקדם, אי הבנת הצרכים, המנהגים, אורחות החיים והסגנון של הלקוחות. בירור הדברים זהו השלב הראשון בתהליך התכנון והעיצוב, כך שאם ברור שהלקוחות נוהגים לארח הרבה חשוב לדאוג לסלון גדול, אם הם אוהבים חללים אינטימיים יש להיזהר ממפתחים גדולים ורחבים, אם חשובה להורים תחושת השליטה בבית יש למקמם את חדר השינה שלהם במרכז הבית וכדומה.
תכנון נכון על פי צרכיי הלקוחות הינו הבסיס החשוב והמהותי להמשך התהליך. בשלב זה מעצבת פנים בדרום תעמוד בקשר קבוע עם האדריכל על מנת לוודא את התאמת התכנון לצרכיי הלקוחות ולתוכניות העיצוב.
לאחר סיום התכנון האדריכלי וקבלת ההיתרים מעצב פנים יעמוד בקשר קבוע עם קבלני הביצוע. יוציא עבורם את תוכניות העיצוב, יעמוד איתם בקשר ויפקח על עבודת העיצוב כך שתהיה התאמה מקסימלית בן תוכניות העיצוב לשטח. הקשר של מעצב פנים עם קבלני הביצוע הינו קשר הכרחי ומהותי עבור הלקוחות, המעצב והקבלנים- זה ללא ספק מוריד המון עומס וכאב ראש מהלקוחות שמימלא נמצאים תחת לחץ רב בתקופת הבניה או השיפוץ. עבור הקבלנים ישנה כתובות אחת מסודרת שאליה הם יכולים לפנות ולקבל תשובות ומענה על כל שאלה, ועבור מעצב פנים זה הכרחי היות וכך הוא מוודא שתוכניות העיצוב אכן מבוצעות כראוי.
בנוסף לכך, מעצבת פנים בדרום תדאג שכל חומרי הגמר יהיו מותאמים לסגנון של הלקוחות ולתחושה אותה הם רוצים להרגיש בביתם. בעזרת חשיבה יצירתית ועם הרבה מעוף תעצב עבורכם פריטים מיוחדים המותאמים לצרכיי הבית, ובעזרת משחקי מרקמים, צבעים וחומרים מעצבת פנים בדרום תדאג שביתכם יקבל את התחושה ההרמונית והמעוצבת שעליה חלמתם.
ב עיצוב בתים פרטיים או עיצוב דירות תפקידו של מעצב פנים לדאוג לתרגם את החלומות, האהבות, הסגנון והצרכים שלכם לתוכניות עיצוב פרקטיות המשקפות אתכם.
בית מעוצב עפ"י צרכיי הדיירים יגרום לתחושה של זרימה, הרמוניה ואנרגיה חיובית. הדיירים ירגישו נינוחים יותר ורגועים בביתם, ואיכות חייהם תשתפר בצורה דרמטית.
 
 
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
עיצוב סלון- כיצד?
הסלון מהווה את כרטיס הביקור של הבית היות ובד"כ הוא החלל הראשון שרואים מיד כשנכנסים לבית. על כן, כאשר אנו מתכננים ומעצבים את הסלון יש להתייחס אליו בכובד ראש.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
עיצוב הבית מבלי לפשוט את הרגל
עברתם לבית חלומותיכם ועדיין מרגישים שמשהו חסר?rnבמאמר זה אתן לכם מספר טיפים לריענון ושדרוג הבית ללא הוצאות גדולות.rn
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אמיר ארונוביץ
מנורת קיר מהמהמת
אפשר לומר כי אין ולו בית אחד או משרד אחד שלא נמצא בו מנורת קיר אחת או יותר.
נכתב ע"י אמיר ארונוביץ בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 29.12.13
shiri tayari
ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית
ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית הם בדיוק מה שאתם צריכים על מנת לעצב את החדר שלכם בצורה נאותה, ולחסוך במקום רב בחדר.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 28.10.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*