מעצבת פנים, מעצבת לאיכות חיים- כיצד?
צפיות: 1360 \\ מילים: 316 \\ פורסם בתאריך: 03.10.13
מעצבת פנים, מעצבת לאיכות חיים- כיצד?
לא פעם קורה שאנשים פונים אליי לאחר שבנו את בית חלומותיהם, קנו את הרהיטים, התאורה והאביזרים המשלימים ועדיין מרגישים לא נוח בביתם, מתארים זאת כמעין תחושת זרות, הכיצד?
על פי רוב התחושות הללו הן פועל יוצא של חוסר תכנון מוקדם, אי הבנת הצרכים, המנהגים, אורחות החיים והסגנון של הלקוחות. בירור הדברים זהו השלב הראשון בתהליך התכנון והעיצוב, כך שאם ברור שהלקוחות נוהגים לארח הרבה חשוב לדאוג לסלון גדול, אם הם אוהבים חללים אינטימיים יש להיזהר ממפתחים גדולים ורחבים, אם חשובה להורים תחושת השליטה בבית יש למקמם את חדר השינה שלהם במרכז הבית וכדומה.
תכנון נכון על פי צרכיי הלקוחות הינו הבסיס החשוב והמהותי להמשך התהליך. בשלב זה מעצבת פנים בדרום תעמוד בקשר קבוע עם האדריכל על מנת לוודא את התאמת התכנון לצרכיי הלקוחות ולתוכניות העיצוב.
לאחר סיום התכנון האדריכלי וקבלת ההיתרים מעצב פנים יעמוד בקשר קבוע עם קבלני הביצוע. יוציא עבורם את תוכניות העיצוב, יעמוד איתם בקשר ויפקח על עבודת העיצוב כך שתהיה התאמה מקסימלית בן תוכניות העיצוב לשטח. הקשר של מעצב פנים עם קבלני הביצוע הינו קשר הכרחי ומהותי עבור הלקוחות, המעצב והקבלנים- זה ללא ספק מוריד המון עומס וכאב ראש מהלקוחות שמימלא נמצאים תחת לחץ רב בתקופת הבניה או השיפוץ. עבור הקבלנים ישנה כתובות אחת מסודרת שאליה הם יכולים לפנות ולקבל תשובות ומענה על כל שאלה, ועבור מעצב פנים זה הכרחי היות וכך הוא מוודא שתוכניות העיצוב אכן מבוצעות כראוי.
בנוסף לכך, מעצבת פנים בדרום תדאג שכל חומרי הגמר יהיו מותאמים לסגנון של הלקוחות ולתחושה אותה הם רוצים להרגיש בביתם. בעזרת חשיבה יצירתית ועם הרבה מעוף תעצב עבורכם פריטים מיוחדים המותאמים לצרכיי הבית, ובעזרת משחקי מרקמים, צבעים וחומרים מעצבת פנים בדרום תדאג שביתכם יקבל את התחושה ההרמונית והמעוצבת שעליה חלמתם.
ב עיצוב בתים פרטיים או עיצוב דירות תפקידו של מעצב פנים לדאוג לתרגם את החלומות, האהבות, הסגנון והצרכים שלכם לתוכניות עיצוב פרקטיות המשקפות אתכם.
בית מעוצב עפ"י צרכיי הדיירים יגרום לתחושה של זרימה, הרמוניה ואנרגיה חיובית. הדיירים ירגישו נינוחים יותר ורגועים בביתם, ואיכות חייהם תשתפר בצורה דרמטית.
 
 
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
עיצוב חדרים- כיצד?
מרבית האנשים מעדיפים להתכנס בביתם לאחר יום עבודה, כדי שהשהיה בבית תהיה נעימה, ארגונומית ומתוכננת נכון אנשים החלו לפנות למומחים בתחום עיצוב הבית ועיצוב חדרים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 03.10.13
עיצוב דירות קטנות
עיצוב ותכנון נכון של חדרים קטנים יכול להגביר את תחושת המרחב ולאפשר לכם לאחסן לא מעט דברים בשטח יחסית קטן.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
בחירת מזרונים זוגיים איכותיים
יש המון סוגים של מזרונים זוגיים יש כאלה הנמכרים בסכומים של 1000 ₪ יש גם בחמש מאות ₪ ואם תחפשו עוד תוכלו למצוא מזרונים זוגיים במחיר אפילו נמוך מזה.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 09.09.14
אריאל לוי
חימום הבית והרצפה
בעידן המודרני ישנם סוגים רבים של מערכות לחימום הבית, לכן נדרשת הבנה בסיסית למי שמזמין את המערכת הזו, ולכן כדאי להתייעץ עם מכר שכבר עבר את התהליך המדובר.
נכתב ע"י אריאל לוי בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 02.05.16
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*