מעצבת פנים בדרום
צפיות: 1697 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 30.07.13
מעצבת פנים בדרום
תכנון ועיצוב הבית עם מעצבת פנים, הינו תהליך דינמי, אינטנסיבי ואינטימי בן הלקוחות למעצבת פנים. על מנת שהפרוייקט יצליח ותהליך הבניה או השיפוץ יהיה חוויתי ומהנה ולא מעיק חשוב להעזר בשירותיה של מעצבת פנים שתלווה אתכם מתחילת הפרוייקט ועד סופו , תכין אתכם, תבנה את תוכניות העיצוב ותלווה אתכם לרכישות. על כן, בבואנו לחפש מעצבת פנים בדרום ישנן מספר נקודות שחשוב להתייחס אליהם:
בראש ובראשונה הכימיה, פגישת ההכרות נועדה הן ללקוחות והן למעצבת פנים. בפגישה בוחנים הצדדים האם התקשורת ביניהם זורמת ופתוחה, האם מבינים אחד את השני בצורת העבודה מצד אחד ובצרכים של הלקוח מצד שני, והאם יש קרקע טובה בין הלקוח למעצבת פנים לעבודה משותפת. אל תקלו ראש בשלב זה ואל תסתפקו בשיחה טלפונית, מאוד חשוב להפגש עם מעצב פנים ולבחון את התייחסותו אליכם, לביתכם ולעיצוב ביתכם.
דבר נוסף שחשוב מאוד להתייחס אליו, זהו תיק העבודות של מעצבת פנים בדרום. מעצבת פנים עם תיק עבודות מגוון בד"כ מציגה זאת באתר אינטרנט מאורגן ומסודר. בתיק העבודות ניתן לבחון את סגנונה של מעצבת פנים, וניסיונה. תבחנו האם אתם מתחברים לסגנון עבודה ולדרך העבודה שלה- האם התוכניות מאורגנות וברורות, האם מלווה אתכם לרכישות, האם עומדת בקשר מול אנשי המקצוע בשטח והאם מבצעת פיקוח על עבודה העיצוב.
כמו כן, אם אתם גרים באזור הדרום סביר להניח ששמעתם ממכרים או ממליצים על מעצבת פנים, ואם לא תמיד ניתן להרים טלפון ללקוח שאיתו מעצבת הפנים עבדה, לשמוע קצת יותר פרטים על התהליך שעברו יחד , על חוויית הבניה, הזמינות ועל התוצרים כמובן.
ישנן לא מעט מעצבות פנים בדרום, לפני שמחליטים עם מי לעבוד חשוב לבחון את האינטראקציה עם מעצבת הפנים ואת הסגנון העיצובי שלה. ישנם לקוחות שמאפשרים ל מעצבת פנים מהדרום חופש פעולה מוחלט בעיצוב ביתם, ואילו אחרים רוצים לעצב יחד עם המעצבת את ביתם. לפני שמתחילים לעבוד יחדיו כדאי לעשות תאום ציפיות עם מעצבת פנים מהדרום בנוגע לדרך העבודה, הסגנון העיצובי של הלקוחות והמחיר.
ליעד רוזנברג, מעצבת פנים
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
שיפוץ ועיצוב בית פרטי
שיפוץ הבית הפרטי נובע משיקולים רבים, אך לכולם מכנה משותף אחד ליצור בית מרווח יותר, הרמוני יותר העונה על צרכיי הדיירים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
עיצוב פנים עיצוב לאיכות חיים
לא פעם קורה שאנשים פונים אליי לאחר שבנו את בית חלומותיהם ועדיין מרגישים לא נוח בביתם, מתארים זאת כמעין תחושת זרות, הכיצד?
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 23.07.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
כיצד מתקינים ארונות מודפסים?
ארונות מודפסים הם ארונות הזזה בעלות דלתות זכוכית, עליהן מוטבעת הדפסה: התזת חול או צביעה מודפסת של דיוקן, גרפיקה הנדסית או כל צורה אחרת בחלקן הקדמי.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.14
eli levy
רהיטים מעוצבים – אומנות לשמה!
עיצוב רהיטי יוקרה דורש מאנשי המקצוע לחשיבה מקורית, יצירתית, ועם זאת פרקטית ושימושית. כך למשל, כשמדובר בפינת אוכל לא מדובר רק בשולחן עם כמה כסאות...
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 02.05.13
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*