מי צריך משכנתא גישור
צפיות: 1496 \\ מילים: 316 \\ פורסם בתאריך: 30.03.14
קיימים מספר סוגים של משכנתאות, ורובן ככולן מדברות על לקיחת הלוואה גדולה לפרק זמן ארוך. אפשרות זו לא מתאימה לכל אחד, כיוון שזוהי הלוואה שמכבידה מאוד על הלווה ולתקופה ארוכה פוגעת באיכות החיים. ייתכן מצב בו החלטתם לרכוש נכס אבל עדיין לא מכרתם את זה בו אתם מתגוררים כעת, עתידה להשתחרר בקרוב קרן חיסכון כל שהיא או כל מקור שלא יהיה, ואתם זקוקים לכסף זה שבקרוב יהיה באמתחתכם כדי לבצע את העיסקה.

בלי בירוקרטיה? קחו משכנתאת גישור

בדיוק בשביל זה הומצאה משכנתא גישור. משכנתא זו היא הלוואה הניתנת לפרק זמן קצר ויכולה לשמש אתכם למגוון רחב של מטרות. המשכנתא הזו מתאימה למצב בו קיימת אפשרות מימון פוטנציאלית שאינה נזילה ברגע נתון, אך הלווה זקוק לכסף באופן מיידי. זהו פתרון אטרקטיבי ונוח ולעיתים רבות עשוי לחסוך את הבירוקרטיה שכרוכה בבקשה של משכנתא ארוכת טווח מהבנק, עם כל מה שמסביב לעניין. כבכל משכנתא, גם במשכנתא גישור ההחזר על ההלוואה עשוי להיות צמוד מדד ועשוי שלא להיות, הכל בהתאם לתנאי לקיחתה. החיסרון היחיד שעולה מהלוואה זו הוא הריבית עליה, שגבוהה מזו שניתן לקבל בבנקים. על החיסרון קיים גם יתרון, והוא שבמידה ועלה בידכם להשיג את סכום הכסף לפני מועד הפרעון, תוכלו לסגור את ההלוואה ללא תוספת ריבית, ובכך להימנע מהסיכון שבשינויי המדד באופן פתאומי.

סוגי המשכנתא

קיימים שני סוגים של משכנתא גישור, האחד הוא חלקי והשני הוא מלא. הראשון משלם הלווה בכל חודש עבור הפרשי הריבית וההצמדה, ורק בסיום התקופה מחזירים את הקרן.  בסוג השני לא משלמים דבר עד תום תקופת ההלוואה, אז מחזירים את הקרן יחד עם הפרשי הריבית וההצמדה. כאמור פתרון אידיאלי למי שזקוק לסכום גדול ולתקופה קצרה.
אנחנו באייל יועצים נשמח לענות לך על כל שאלה בנוגע למשכנתא גישור, לבדוק האם המסלול הזה מתאים לך ולעזור לך להגשים את החלום. נעמיד לרשותך צוות אדיב מנוסה ומקצועי שיעזור לך להגיע להחלטה הנכונה.  

באייל יועצים מגוון אפשרויות ללקיחת משכנתא:

  • משכנתא בנקאית
  • משכנתא פרטית
  • משכנתא למוגבלים בבנק
  • ועוד
למידע נוסף התקשרו לאייל: 050-7800-200
אליחי רובין
אליחי רובין
המאמר באדיבות קידום כהלכה, המתמחה בפתרונות שיווק ומיתוג באינטרנט - www.do-seo.co.il
מאמרים מאת אליחי רובין
תחומי השירות של Goodeal
Goodeal הינו אתר אינטרנט שהוקם, יוסד ומנוהל על ידי חברת איכות לצרכן
פורסם בקטגוריה מיתוג אישי בתאריך 18.03.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
oren levi
הלוואה לרכב – גם אתה יכול
rnהאוטו מקרטע באמצע הנסיעה?rnרוצה לשדרג את הרכב, אבל לא יודע איך?rnיש לנו פתרון עבורך – הלוואה לרכב תאפשר לך להשיג את המטרה.rnלרבים מאיתנו אין יכולת כלכלית
נכתב ע"י oren levi בקטגוריה משכנתאות בתאריך 27.08.13
ספירלי בע"מ
עמלות פירעון מוקדם משכנתא - מהו ה"קנס" הזה?
לפי פקודת הבנקאות רשאי מי שקיבל מבנק משכנתא לרכישת דירה לפרוע אותה לפני המועד שנקבע, תוך תשלום שנקבע בצו של נגיד בנק ישראל. האם חייבים לשלם?
נכתב ע"י ספירלי בע"מ בקטגוריה משכנתאות בתאריך 14.01.15
מעוניינים ליצור קשר עם אליחי רובין? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*