מיתוג על מוצרים כחול לבן
צפיות: 1210 \\ מילים: 315 \\ פורסם בתאריך: 14.02.16
מיתוג על מוצרים כחול לבן
אם אתם רוצים לפרסם את העסק שלכם, מיתוג שלכם על כמה שיותר מוצרים זה הדבר הנכון לעשות. אתם צריכים שהמיתוג שלכם יפרוש כנפיים וייחשף עד כמה שניתן בכל מקום. אתם צריכים שכמה שיותר אנשים ייראו את הלוגו שלכם או כל מיתוג אחר שלכם ואתם צריכים לשאוף שהמוצרים הללו יגיעו לקהל יעד כמה שיותר רלוונטי אליכם. מיתוג על מוצרים כחול לבן יהיה עוד יותר נכון בשבילכם אם המוצרים שאתם מפרסמים עליהם מופצים בארץ, בעיקר אם על המוצר תהיה תווית של "מיוצר בישראל" מה שיגדיל את הסימפטיה אליכם.

לתמוך בעסקים בישראל
עסקים בישראל מתמודדים עם לא מעט קשיים כמו שרק בישראל יש. קשיים כמו תקופות של טרור ומלחמות בהם כמות המכירות יורדת בצורה דרמטית, תקופות כלכליות בעייתיות, אך יש עוד קושי שהוא הייצור בחו"ל. יש לא מעט עסקים שמזמינים מוצרי פרסום שהם מוכרים מחו"ל ובעיקר מסין, בגלל התחרות הגדולה במחירים שמחייבת רבים לפנות לשם במקום לקנות בארץ. אם אתם מזמינים מיתוג על מוצרים כחול לבן אתם תומכים באותם עסקים שמייצרים את המוצרים הללו בארץ, ואתם תורמים לחוסן הלאומי של מדינת ישראל ולכלכלת ישראל. לקנות מוצרים עם מיתוג בחו"ל זה כמובן עדיף כלכלית, אך יש פה ערך שמי שיכול לעמוד בו כלכלית כדאי שיקיים אותו. אנחנו ישראלים וככאלה אנחנו מחויבים לסייע עד כמה שניתן האחד לשני. דוגמא יפה למוצרים הפופולארים ביותר הם כמובן העטים הממותגים, שהם מבין המוצרים הנפוצים והשימושיים ביותר בתחום.

אם כבר מיתוג על מוצר – אז שיהיה איכותי.
אם אתם הולכים על מיתוג על מוצרים כחול לבן, תקפידו שהמוצרים הללו יהיו איכותיים. פרסום הוא לא "שגר ושכח" והוא יכול גם לחזור אליכם כבומרנג ולהיות עם השפעה שלילית על העסק שלכם. אין לכם תקציב מספיק בשביל זה ואתם מחפשים משהו זול? עדיף שתוותרו על זה כרגע. מיתוג על מוצרים כחול לבן, מוצרים שלא יחזיקו מעמד או שיחזיקו מעמד זמן קצר מאוד ישדרו חוסר מקצועיות גם מצדכם, החברה או העסק עם הפרסום על אותם המוצרים. אתם חייבים לקחת את זה בחשבון ולא להתפתות לכל הצעה שאתם מקבלים.
שני סירני
שני סירני
מאת שי שיווק - מתנות ומוצרי פרסום
טלפון: 077-5500233
נייד: 052-6677739
מייל: shivukshay@gmail.com

מאמרים מאת שני סירני
חומר איטום P-50
מדוע חומרי האיטום מסדרת P-50 הוא כוכב עולה בתחום ובעל יתרונות רבים. שימושיו רבים והוא מצטיין בסוגי הדבקה שונים - משתמש כיום אלפי בעלי מקצוע על בסיס יומיומי.
פורסם בקטגוריה ביקורות מוצרים בתאריך 14.02.16
הרמת ריסים
טיפול הרמת ריסים הינו טיפול קצר ופשוט. בסופו, תוכלו להנות מריסים גדולות ומושלמות אותן ניתן גם לצבוע והשלמת ההופעה. הטיפול מקבע את צורת הריסים ואת אורכן.
פורסם בקטגוריה קוסמטיקה בתאריך 07.04.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מרים רוזן
מתנות ללקוחות היא שיטת שיווק
חברה המעוניינת לקדם מוצר חדש, תעניק ללקוחות את המוצר במתנה להתנסות ראשונית. מתוך מחשבה של שיווק פרסום וקידום מכירות.
נכתב ע"י מרים רוזן בקטגוריה מיתוג בתאריך 14.06.15
ניר שרמן
התאמת שלטים לעסקים - עצות שימושיות
בכל יציאה למרכז המסחרי תוכלו לבחון עשרות שלטים לעסקים, כולם שונים, חלק טובים יותר וחלקם פחות, את השלט לעסק שלך תעצב בצורה מקצועית חכמה.
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה מיתוג בתאריך 09.09.14
מעוניינים ליצור קשר עם שני סירני? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*