מידע אודות קוסמטיקה
צפיות: 1615 \\ מילים: 303 \\ פורסם בתאריך: 28.03.13

אז מה ניתן לומר על תחום הקוסמטיקה? ובכן, אם בעבר אנשים הגיעו מגיעים אל קוסמטיקאיות על ידי חברים שהמליצו לחברים וכן הלאה או על ידי פרסום שנתקלו בטעות ברחוב (משמע, רוב האנשים לא היו הולכים לקוסמטיקאיות), כיום לעומת זאת קיימת מודעות לחשיבות הטיפולים הקוסמטיים ולא פחות חשוב מכך – מי מבצע את אותם הטיפולים.

אז מדוע כיום, לעומת פעם, שמים דגש על מהי הקוסמטיקאית? ובכן, ניתן למצוא שפע של סיפורים אודות קוסמטיקאיות שאינן מקצועיות מספיק או לחילופין קוסמטיקאיות כאלו ואחרות אשר משתמשות בחומרים כימיים שיכולים לא רק לא להועיל לפנים אלא לגרום להן נזק משמעותי ולעיתים בלתי הפיך. אז כיצד ניתן להגיע אל קוסמטיקאית טובה ואיכותית? שאלה מצוינת.

קוסמטיקאית – מהו בעצם התפקיד שלה?

טרם נענה על השאלה כיצד ניתן להגיע אל הקוסמטיקאית האידיאלית קודם כל עלינו לדעת מהו התפקיד של הקוסמטיקאית וזה בכדי שנפסול במהירות רבה יותר קוסמטיקאיות אליהן חשבנו לגשת. אז ככה: קוסמטיקאית מקצועית לא צריכה רק לבצע טיפול על פי בחירתו של הלקוח, היא קודם כל צריכה לאבחן את מצב עור הפנים שלו ולהמליץ לו על סוגי טיפולים שיתאימו לו.

הדרך אל הקוסמטיקאית האידיאלית

ראשית כל, חשוב שלא להגיע אל הקוסמטיקאית הראשונה שאל המודעה שלה נחשפים בפעם הראשונה. חשוב לחפש מספר קוסמטיקאיות ולהתחיל לבצע עליהן מעין "סקר שוק", כלומר, לבדוק מיהן. כיום בעידן האינטרנט הרבה יותר קל לבדוק את אתר הבית של הקוסמטיקאיות, לראות כמה שנים הן עוסקות בעסק, עם אילו מוצרים הן מטפלות (ולבדוק באינטרנט, פחות או יותר, האם מדובר על מוצרים מומלצים או לא).

מעבר לכך, יש לבדוק שמדובר על קוסמטיקאיות שלא רק יודעות לבצע הסרת שיער אלא קוסמטיקאיות שעברו הכשרה מקצועית שזיכתה אותן בתעודות מקצוע. לאחר כל אלו יש לחפש עליהן המלצות ואין זה משנה ממי – המלצות מאנשים אנונימיים ברשת האינטרנט, המלצות מחברים, בני משפחה או מכרים – מישהו שיכול לאשש שאכן מדובר באשת מקצוע שיודעת מה היא עושה. זכרו – מדובר בפנים שלכן ופניכן צריכות לקבל את טיפול קוסמטיקה הטוב ביותר.
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
מאמרים מאת ליאת מנדלסון
רגע לפני שרוכשים, בודקים – מה יודעים על מצברים?
ראשית כל, מזל טוב. החלטתם לרכוש רכב וכעת עליכם לדעת אודות אחד החלקים החשובים ביותר בכל כלי רכב ממונע – הלב החשמלי של כלי הרכב, המצבר. אז למה למעשה המצבר משמש?
פורסם בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 16.10.13
טבעות אירוסין – נקודות שחשוב שתדע
rnהמחירים מבלבלים, הדוגמאות רבות והלחץ מביאים אותך למצב בו אתה בעיקר מוצא עצמך שואל – במה לבחור? אנו כאן על מנת לשפוך לך מעט אור על התמונה כך שתוכל להגיע אל חנות
פורסם בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה בתאריך 20.02.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אסף ברנר
תסרוקות כלה – כאן ועכשיו
מזל טוב! הוא הציע לך ואמרת כן? מעולה! עכשיו נתר לכם לחפש אולם, שמלה, חליפת חתן, עיצוב, כיסאות, בר, שתייה, קייטרינג איכותי, תקליטן, צלם, צלמי סטילס, צלם מגנטים ו
נכתב ע"י אסף ברנר בקטגוריה קוסמטיקה בתאריך 01.11.12
רוברט גולדפלד
המדריך המלא לשיקום שיער נשים פגום
השיער שלך יבש ופגום? אל דאגה! שיקום שיער איכותי יבריא אותו בחזרה!rnשיער יבש ופגום עלול להיות כזה מכל מיני סיבות, לפעמים שיער הופך להיות יבש ופגום עקב נזקי מזג הא
נכתב ע"י רוברט גולדפלד בקטגוריה קוסמטיקה בתאריך 23.06.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליאת מנדלסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*