מזורתפיה – שיטת הטיפול החדשנית שהוכחה כמטפלת מספר אחת בנזקי העור
צפיות: 1394 \\ מילים: 353 \\ פורסם בתאריך: 31.05.14

כולנו כבר יודעים שהגיל עושה את שלו, הקימוטים בעור, הופעת כתמים על העור, חזה נפול ועוד.
כל פגיעה כזאת מעוררת אצלנו הרגשת הזדקנות במיוחד כשמדובר על שינויים במתרחשים באזור הפנים והצוואר אשר כל אדם רואה ולא ניתן להסתיר באמצעות חולצה.
כיום כל אחד מחפש את סוד הנעורים, את הדרך הטובה ביותר לשמור על מראה עור וגוף בריא על מנת לא להראות זקן וכך גם להרגיש טוב עם הגוף וגם להראות לסובבים כאדם עם מראה עור צעיר ובריא.

מה הסוד ? כולם רוצים לדעת מה הסוד, איך שומרים על הגוף והעור כך שיהיה במקסימום שלו ?
מסתבר שניתן להאט את תהליך הזקנות העור על ידי הימנעות משינויים קיצוניים במשקל הגוף, ניתן להוריד במשקל אך צריך לעשות זאת בצורה חכמה על מנת לא לפגוע בעור. בנוסף תזונה נכונה ושמירה על טיפוח עור קבוע יגרמו להאטה טובה מאוד בקצב הזדקנות העור.

בנוסף לסוד שדיברנו עליו למעלה ישנה עוד דרך קלה יותר, איכותית יותר ובטוחה הרבה יותר להאטת קצב הזדקנות העור. השיטה החדישה נקראת מזוטרפיה -  טכנולוגיית המזותרפיה הינה טכנולוגיה פרא-רפואית שבעזרה ניתן לסייע לעור בהתחדשותו.
את טיפולי המזוטרפיה אנו מבצעים באמצאות מכשיר מיוחד אשר בעזרת שימוש במחטים זעירות המוחדרות לשכבת העור פנימית יוצרים נקבים זעירים רבים וכך נוצר גירוי מקומי עדין ובלתי מורגש שמעורר את התחדשות האלסטין של העור. הזרקות לפנים נעשות במכשיר הזרקה אלקטרוני אשר מזריק חומצה היאלורונית אשר עשויה מסוכרים ומחזיקה את החיים לעור. טיפולי מזותרפיה מסוג זה דורשים סדרה של כחמישה טיפולים.
במידה וקיימים קמטים בעור או שקעים הטיפול להזרקה ומילוי בעזרת חומצה סמיכה יותר דרושים לפחות שני טיפולים ( מספר המשתנה מאדם לאדם ומרמת נזק עור).
הטיפול יעיל מאוד עקב הצלחתו הרבה, המכשיר אינו מכאיב, אינו מורגש כלל עקב מהירות דיקור גבוהה מאוד.

בכל הנוגע לטיפולי מזותרפיה אנו נחשבים כטובים ביותר. בתקופה האחרונה עסקנו בפיתוח תרכובת ייחודית המשלבת פורמולות צמחים. אנו במצעים את טיפולי ההזרקה בעזרת החומרים הטובים ביותר בעולם, כל החומרים הינם חומרים שנבדקו ועברו את כל האישורים הדרושים.

בעזרת שיטת המזוטרפיה לפנים ניתן לטפל גם בנזקי עור קיימים כמו עור נפול, סימני מתחילה וצלקות ועוד.
טיפול בשיטת מזותרפיה מתאים לנשים וגברים, בכל הגילאים ואנו ממליצים לעבור את טיפולי המזותרפיה אצל המומחים בלבד על מנת לקבל תוצאות טובות ואיכותיות שישמרו לכם על עור הגוף יפה וצעיר.


נכתב ע''י : ענת אלקין דרמטולוגית קוסמטית


מאמרים נוספים מהקטגוריה
מעוניינים ליצור קשר עם רון טוגר? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*