מזגנים – שלבי קנייה והתקנה
צפיות: 1431 \\ מילים: 314 \\ פורסם בתאריך: 08.10.13
אין ספק שמזגן הוא פריט הכרחי בבית, אבל הוא לא ממש זול, ולכן הבחירה של המזגן או המזגנים לבית ובחירת הטכנאי שיתקינו אותו היא בחירה חשובה.
נתחיל עם תהליך הקנייה והשלבים שצריך לעבור לפני שבוחרים את המזגן המנצח.
עוד לפני שמתחילים לעשות השוואות, צריך להבין מה צריך. כל בית הוא שונה ובכל בית יש דיירים אחרים עם אורח חיים שונה. צריך להבין מה אופן השימוש של הדיירים בבית, ולקחת בחשבון את גודל הבית ומספר החדרים שבו. לצורך הדוגמא, בבית גדול שהדיירים בו משתמשים במזגן בכל שעות היום, צריך מיזוג חסכוני, ובמקרה זה יכול להיות שמיזוג מרכזי יהיה תוספת מצוינת לבית, יחד עם מזגן או שניים רגילים.
אחרי שמבינים מה צריך בבית, רק אז אפשר להתחיל לעשות את ההשוואה בין מגוון החנויות והמשווקים של מזגנים בחיפה וערים אחרות.
כשעושים את ההשוואה בין המזגנים השונים, כל אחד והסוג שהוא צריך, צריך לשים לב לא רק למחיר (זה מה שרובינו עושים), אלא גם לאיכות של המזגן. כדאי להתחיל את ההשוואה באינטרנט, ולראות איפה מציעים את המזגנים שאנחנו צריכים לבית שלנו. אחר כך, צריך ללכת לשם ולראות איך נראה המזגן.
בתהליך ההשוואה בין החברות והחנויות השונות, צריך לבדוק איזו אחריות נותנים לנו על המזגן, לכמה זמן היא תהיה בתוקף, וגם מה בדיוק היא מכסה.
תמיד כדאי לבדוק את המזגן באופן אישי ולראות איך הוא פועל, אך משום שבחנויות אין את האפשרות הזו, כדאי ללכת לחברים ומשפחה שיש להם מזגן חדש, דומה או זהה לזה שאתם רוצים לקנות.
אחרי שקניתם את המזגן הזוכה, הגיע הזמן להתקין אותו. אם אתם קונים מזגן ישירות מהחברה היצרנית, הרווחתם גם שירות התקנה. לחברות הגדולות יש מלאי של טכנאי מזגנים בחיפה , תל אביב, ירושלים, באר שבע ולמעשה כל עיר.
אם קניתם את המזגן לא דרך היצרנית, תצטרכו להשיג בעצמכם טכנאי מזגנים בעפולה שיגיע אליכם הביתה ויתקין את המזגן. במקרה הזה, חשוב להשוות בין הטכנאים השונים עם דגש על השירות שהם נותנים. במקרה הגרוע, הטכנאי הטוב יותר ייקח 150 שקלים יותר. זה בהחלט שווה את הראש השקט והידיעה שאתם מקבלים שירות מעולה.
מאמרים מאת מיכל ז
תעשיית השיווק – שלב העיצוב
שיווק זה לא רק השלב הסופי שאתם רואים, כלומר הפרסומת, המודעה או הקטלוג שאתם רואים. מאחורי כל אלה עמלו מוחות רבים מתחום העיצוב- מעצבים גרפיים, ביצועיסטים, ארט דיי
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 27.08.13
נופשים לצעירים באזורים שונים באירופה
אם החלטתם לנפוש באירופה, יש כמה אזורים שבהם תוכלו לנפוש בזול, גם במערב וגם במזרח אירופה.
פורסם בקטגוריה יעדים בעולם בתאריך 25.08.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
רינת לזר
איך רינת לזר בוחרת בנק?
כאשר מנסים לבחור את הבנק הנכון להפקיד בו את חסכונותיך אנו נשווה את התכונות של בנקים שוניםהנה כמה מן היתרונות וחסרונות המשותפים של עבודה עם כל אחד מסוגי הבנקים.
נכתב ע"י רינת לזר בקטגוריה השוואת מחירים בתאריך 12.08.14
מעוניינים ליצור קשר עם מיכל ז? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*