מוצרי פרסום - מוצרי קד"מ
צפיות: 1499 \\ מילים: 313 \\ פורסם בתאריך: 16.10.13
מוצרי פרסום – מוצרי קד"מ

אחת הדרכים הייחודיות לעשות שיווק , מוצרי פרסום ומתנות קידום מכירות  ופרסום הוא באמצעות הענקת מתנות של חולצות ושל מוצרי טכסטיל .
רק כך זוכים לחשיפה מרבית במשך זמן ממושך .
כאשר לקוחות לובשים את החולצות שקיבלו מתנה , הופכים לסוכני פרסום מספר אחד בחוצות העיר.
מחד אתם זוכים להבעת תודה ומאידך אתם זוכים בקבלת תודה ומצד שלישי אתם זוכים לפרסום יעיל מהיר ואפקטיבי באמצעות הענקת מוצרי פרסום מוצרי קד"מ בדמות מוצרי טכסטיל.

כמו שנאמר כל מחשבה במעשה תחילה , אזי כאשר חושבים למסור מתנה ללקוחות או מתנה לועדי עובדים או מתנה לעובדים או מתנה לאירועים , כל ארגון באשר הוא שם יחשוב תחילה  מה הוא היה רוצה לקבל ורק אז הוא יפנה לאפיק מסוים בקטגוריה של מוצרי פרסום, אם זה הדפסה על חולצות או הדפסה על מטריות עם לוגו ועוד.

לדוגמא אם פונים לכיוון של מוצרי עונות כמו מוצרי טכסטיל לעונת החורף , אזי קפוצ'ונים או כבעי צמר או כבעי פליז או כפפות וצעיפים יכולים להיות מאוד רלוונטיים לחלוקה  בעונת החורף והם גם מאוד מטעימים להדפסת לוגו עליהם לצורך חלוקה ללקוחות כמתנות פרסומיות .

מוצר נוסף ששייך לקטגוריה של מוצרי פרסום ומוצרי קד"מ ומתנות שאפשר באמצעותו להתפרסם מהר טוב וזול
הוא מטריה עם לוגו.
מדפיסים על מטריה לוגו של החברה לצורך חלוקה ומסירה ללקוחות מפני שהוא מוצר מאוד שימושי בעונת החורף מה גם שמשתמשים במטריה בחוצות העיר ומשום סיבה זו החשיפה גדולה מאוד.

פרסום באמצעות מטריה עם לוגו  יכולה להיות בכל סוגי המטריות כמו  מטריה עם מקל סבא או מטריה עם פס זוהר לצורך בטיחות בדרכים או מטריה מתקפלת לתיק או מטריה מיני או מטריה ג'מבו ענקית לצורך עמידה בפני רוח חזקה של החורף.

אמנם מטריה ממותגת הוא מוצר מאוד זול ומאוד קטן אך השירות שהוא מביא לעסק הוא ענק .

מחלקים מטריות גם בכנסים וגם בתערוכות שנערכות בעונת הגשמים והחורף וגם בימי קד"מ כשי וכמזכרת ללקוחות ולעובדים , דבר שמעניק למטריה כבוד מאוד גדול בתחום של מוצרי פרסום.לחצו כאן למעבר לקטלוג מלא של מוצרי פרסום - מוצרי קד"מ 
 


מאמרים מאת מרים רוזן
מוצרי פרסום ושיווק , מוצרי קידום מכירות
המאמר עוסק בקידום מכירות , מוצרי פרסום ושיווק , rnמוצרי קידום מכירות , מוצרים לקידות ולקניית לקוחות חדשים לצורך הרחבת העסק .
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 10.11.13
מוצרי פירסום עם לוגו - מוצרי פרסום
מוצרי פרסום וגם מתנות עסקיות מקורן עוד מהחברה הערבית שחדרה לשוק המערבי בצורה מוצלחת עם תוצאות מדהימות . שיטת פרסום זו מוזילה מאוד את תחום של פרסום .
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 26.10.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
עיצוב גרפי בריין וורקס
עיצוב לוגו - כמה זה עולה ?
איך מתמחרים לוגו ? איך נבחר מעצב גרפי נכון ?לוגו טוב חייב להיות יקר ? מהו לוגו טוב ולוגו נכון ?
נכתב ע"י עיצוב גרפי בריין וורקס בקטגוריה מיתוג בתאריך 20.01.14
שני סירני
מוצרי פרסום אטרקטיבים
מוצרי פרסום צריכים להיות אטרקטיביים ושישרתו את המטרה לשמה נרכשו, מיתוג ופרסום החברה ויצירת חוויה חיובית למשתמשים / לקוחות /עובדים שלנו.
נכתב ע"י שני סירני בקטגוריה מיתוג בתאריך 02.05.16
מעוניינים ליצור קשר עם מרים רוזן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*