מוצרי פרסום
צפיות: 1465 \\ מילים: 408 \\ פורסם בתאריך: 16.10.13
מוצרי פרסום ומתנות לעובדים

מתנות לעובדים הן דרך נהדרת כדי להשיג שיווק פרסום וקידום מכירות עם השקעה קטנה ומזערית בכל קנה מידה. השקעה ב מוצרי פרסום ומתנות לעובדים היא שיטה גאונית כדי להגביר מכירות ולהגדיל את קהל הלקוחות של העסק שהם למעשה החמצן של כל עסק ואורגון. מתנות לעובדים הם גם כן חשובים מפני שעובדים הם הספקים החשובים ביותר של הארגון והם אלה שמפיצים את שמו של העסק בצורה של מפה לאוזן.

לכן מסיבה זו יש להשקיע גם בעובדים . ניתן לקנות את ליבם של עובדים על ידי  מוצרי פרסום ומתנות לעובדים ובתקציב זעום ואפסי מבלי שתחושו בכך.

על ידי הענקת מתנה לעובדים אתם מעניקים לעובדים תמריץ בהשקעה קטנה שחוזר לארגון בריבית דריבית. העובדים בנוסף לזה שהם עובדים הם גם ספקים חשובים של החברה , הם גם סוכני מכירות הטובים ביותר שקיימים , וגם הם ספקי שירות מס אחד של הארגון .
העובדים מחזיקים בידיהם כוח אדיר . יוצא מכך שחשוב ביותר להשקיע ב  מוצרי פרסום ומתנות לעובדים.


מוצרי פרסום

השימוש בשיטה של מוצרי פרסום עתיק יומין הוא ולמעשה מקורו אצל הסוחרים הערבית.
דמיינו לעצמכם לרגע קט שאתם נמצאים בחנות ששייך לערבי ומחפשים לקנות מתנה ליקירים או לחברים שלכם.
לאחר חיפושים ופשפושים אתם לא מוצאים מה לקנות ומבקשים לעזוב את החנות.
כאן נכנס לתמונה המוכר הערבי שהוא בעל המקום והוא מציע לכם לשתות עימו תה או קפה . וראו איזה פלא ,פתאום הגישה של הקונה משתמש והוא מוצא דבר מה לקנות עבור  מתנה לחברים שלו בדמות של מוצרי פרסום.
מכאן חדר המנהג הזה של  הענקת מוצרי פרסום לעולם העיסקי הכללי, לארגונים לחברות ולעסקים שונים.
הפרסום זורם בעורקיהם של עסקים וארגונים וחברות והם יודעים שללא פרסום לא יוכלו לשרוד לאורך שנים בשוק חופשי ותחרותי . מחד פרסום הוא דבר יקר ומאידך יש צורך לשמור על תקציב החברה ולכן מחפשים את הנתיב המתאים ביותר כדי לקבל פרסום בהתאם לתקציב שלהם.
הנתיב של מוצרי פרסום הוא  נתיב מאוד רציני , מהימן , עובד מיידית , וזול ,ובתקציב זעום אפשרי לקבל פרסום שהוא כמו אוויר לנשימה לכל חברה.

אילו מוצרים שייכים ויכולים להיות שייכים לקטגוריה של מוצרי פרסום?
מוצרי פרסום הם מוצרים כמעט מכל התחומים : מוצרי חורף , מוצרי עונות , מוצרי קיץ , ביגוד וטכסטיל , מוצרי מטבח , מטריות , מוצרי מחשב , משחקים , כובעים מכל הסוגים , מוצרים של פיקניק טיול וקמפינג , ועוד ועוד מוצרים.מדפיסים עליהם לוגו של חברה ומוסרים אותם כמתנות פרסומיות חינמיות ללקוחות או לעובדים או לועדי עובדים

או מחולקים באירועים שונים כמו  בכנסים באירועי קד"מ שונים,  בתערוכות וזאת מפני שהאפקיביות של מוצרי פרסום הם מדהימים ומהירים וביחד עם זאת במחיר אפסי מקבלים פרסום גדול וענק שהוא יקר מציאות.
מאמרים מאת מרים רוזן
מוצרי פירסום עם לוגו - מוצרי פרסום
מוצרי פרסום וגם מתנות עסקיות מקורן עוד מהחברה הערבית שחדרה לשוק המערבי בצורה מוצלחת עם תוצאות מדהימות . שיטת פרסום זו מוזילה מאוד את תחום של פרסום .
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 26.10.13
מוצרי פרסום ושיווק , מוצרי קידום מכירות
המאמר עוסק בקידום מכירות , מוצרי פרסום ושיווק , rnמוצרי קידום מכירות , מוצרים לקידות ולקניית לקוחות חדשים לצורך הרחבת העסק .
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 10.11.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
התאמת שלטים לעסקים - עצות שימושיות
בכל יציאה למרכז המסחרי תוכלו לבחון עשרות שלטים לעסקים, כולם שונים, חלק טובים יותר וחלקם פחות, את השלט לעסק שלך תעצב בצורה מקצועית חכמה.
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה מיתוג בתאריך 09.09.14
ניר שרמן
מפרסמים בצורה יעילה וחסכונית
באופן זה, גם הלקוח חשוף לפרסום הקבוע בכל פעם שהוא משתמש במוצר(ולכן חשוב להתאים מוצר שיהיה בשימוש גבוה), וגם אנשים שנמצאים מסביבו נחשפים שוב ושוב לפרסום של המותג
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה מיתוג בתאריך 14.02.16
מעוניינים ליצור קשר עם מרים רוזן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*