מוסך מורשה - מדוע כדאי לטפל ברכב במוסך מורשה?
צפיות: 1458 \\ מילים: 518 \\ פורסם בתאריך: 31.01.16
הבחירה במוסך מורשה לעומת מוסך שאינו מורשה, היא בחירה חשובה מאוד לה יש משמעות רבה בכל הקשור לבטיחות הרכב, ביצועיו ואיכות חלקי החילוף שלו. במידה ואתם מעוניינים בחלקי חילוף מקוריים מטעם היבואן, טיפול שמבטיח את בטיחות הרכב ותקינותו, ביצועים טובים יותר וטיפול עמיד יותר שמחזיק זמן רב יותר, בחירה במוסך מורשה תהיה הבחירה שלכם.
על מנת שתבינו את החשיבות של ביצוע טיפול במוסך מורשה מטעם היבואן, אנו במוסך המכונן - מוסך מורשה ניסאן - כתבנו מאמר עבורכם שידון בכל ההיבטים החשובים אליהם יש להתייחס בעת בחירת המוסך לרכב שלכם.

מקצועיות
אחד מן היתרונות הגדולים ביותר של טיפול במוסך מורשה מטעם היבואן לעומת מוסך שאינו מורשה, הוא בכל הקשור למקצועיות. כשמגיע רכב חדש ארצה, המוסכים המורשים ערוכים לטפל בו, זאת כיוון שהם מקבלים הדרכה מקצועיות והנחיות רשמיות מטעם היבואן של הרכב. לעומת זאת מוסך שאינו מורשה לא חשוף להנחיות אלו, לכן לא תמיד יהיה בידו את הידע הנדרש והמקצועי ע"מ לתת מענה לדגמים החדשים.
מוסכים מורשים מטעם היבואן מקבלים את כל ההסמכות והאישורים הנדרשים לטיפול ברכב. לעומת זאת אם אתם הולכים למוסכים שאינם מורשים עליכם לבדוק כי הם עובדים תחת פיקוח ותחת התקנות של משרד התחבורה. 
מוסך מורשה מציע ציוד דיאגנוסטיקה מתקדם ומחלקת חשמלאות שעוברת הכשרות עדכניות ומקצועיות. מוסכים שאינם מורשים לא עוברים הכשרות מקצועיות מטעם היבואן ולכן לא תמיד יש בידם ציוד מתקדם ועדכני כפי שיש במוסכים מורשים. מוסך מורשה ניסאן, לדוגמא, יציע דיאגנוסטיקה המתאימה לחלוטין לדרישות היבואן במידה וישנן דרישות כאלו. כך לדוגמא, במידה ולרכב יש רגישות מסוימת, המוסך המורשה יידע להתייחס אליהן.

חלפים מקוריים ואחריות מלאה עליהם
במידה ותחליטו לשים את רכבכם במוסך מורשה, מוסכים אלו מבצעים טיפול שכולל שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, זאת על פי הוראות היבואן. מוסך שאינו מורשה במקרים רבים מבצע טיפול בחלקי חילוף שאינם מקוריים. רכיבים שאינם מקוריים עלולים להתברר כלא מתאימים לרכב, או כחלקי חילוף שאמנם נמכרים בעלות נמוכה יותר, אך התחלופה שלהם מהירה ומביאה איתה עלויות גבוהות יותר בהשוואה לטיפול במוסך מטעם היבואן.
מוסכים מורשים מטעם היבואן מחויבים על פי הנחיות היבואן לספק אחריות לתיקון, זמן האחריות נקבע על פי הוראות היבואן, מה שמבטיח לכם כי על התיקון שביצעתם תקבלו אחריות מלאה שתאפשר לכם ראש שקט בכל הקשור לטיפול ברכב. לעומת זאת, מוסך שאינו מורשה יכול לספק לכם אחריות שאינה מלאה, או זמן אחריות מצומצם יותר ביחס לזמן האחריות שתקבלו ממוסך מורשה.

מחיר משתלם יותר
במקרים רבים מציעים מוסכים שאינם מורשים מטעם היבואן מחירים מפתים וזולים, אך אליה וקוץ בה, המחיר הזול, כולל חלקי חילוף שאינם מקוריים והרבה פחות איכותיים. הטיפול הזול מוביל להחלפות של חלקי חילוף בתדירות גבוהה יותר, דבר שמסכן את תקינות הרכב ולבסוף מסתכם בבזבוז זמן יקר ובהוצאות גבוהות יותר בטווח הבינוני והארוך.
טיפול במוסך מורשה מבטיח לכם תיקון באמצעות חלקי חילוף מקוריים ובהתאם להנחיות המקצועיות של היבואן, זאת בנוסף לאחריות שתקבלו על התיקון. כיוון שמדובר בטיפול איכותי ובמוסך שמחזיק צוות מקצועי שעובר הדרכות מקצועיות מטעם היבואן, הטיפול שיתבצע ברכב יבטיח לכם כי לא תצטרכו לחזור למוסך לצורך תיקונים או טיפולים נוספים.
לסיום, על מנת ליהנות מטיפול מקצועי ואמין שיבטיח את בטיחות הרכב ואיכות ביצועיו, בחירה במוסך מורשה תבטיח טיפול איכותי יותר ועמיד יותר שמתבסס על חלקים מקוריים ועל ההנחיות המקצועיות של היבואן. 
טיפול במוסך המכונן, מוסך מורשה ניסאן ורנו בתל אביב מציע לכם מבחר טיפולים במחירים נוחים עם נגישות גבוהה ורמת שירות ללא תחרות. פנו אלינו בכל שאלה.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
טוהר כהן
סוללה לאופניים חשמליות
סוללה לאופניים חשמליות צריכה להיות איכותית ובטיחותית כדי לספק רכיבה בטוחה .
נכתב ע"י טוהר כהן בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 14.01.15
ליאת מנדלסון
מצברים לרכב
אתם מתעלמים מהבעיה ויום למחרת בזמן התנעה הרכב איננו מגיב כל כך ומשתהה זמן רב. אם כל הסימנים הללו אינם זרים לכם, ככול הנראה שהמצבר שלכם עומד לשבוק חיים.
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 30.03.13
מעוניינים ליצור קשר עם המכונן המכונן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*