מה שכל עסק צריך
צפיות: 1368 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 17.03.16
בעולם בו רמת התחרות רק הולכת ונעשית קשה יותר כל בית עסק עושה כל מה שביכולתו על מנת לצמצם את הפערים ולהשיג לעצמו את הרמה הגבוהה ביותר של ביצועים בכל ספק אפשרי ובכך לשלוט על נתח גדול יותר של פעילות אל מול מתחריו. מה זה אומר הלכה למעשה? זה אומר כי יש להשקיע משאבים רבים בניהול נכון של העסק החל מהמראה של החנות ו/או המשרד וכלה בעיצוב של המוצרים/ השירותים שאותם מעניקים לקהל הלקוחות.
בין כל אלה ישנה שורה רבה של פעולות שאותן ניתן לבצע בצורה הכי טובה על ידי קבלה של איש מקצוע שיכין את בית העסק למקום יעיל בכל אספקט אפשרי. דבר זה כולל בצורה עיקרית עיצוב משרדים שאליהם ניגשים עובדים של החברה ולקוחות כאחד ויצירה של חלל זה באופן מקצועי תעשה את העבודה להרבה יותר פשוטה לשני אלה גם יחד.


מה כולל עיצוב עבור בתי עסק?

עיצוב נכון של חנות – יכול להיות שמדובר בחנות אחת בודדה או ברשת של חנויות, בכל מקרה חשוב לעצב את החנות באופן שבו לקוחות ימשכו פנימה וירגישו כי הם נמצאים במקום שהולם את רמת השירותים שמציעים להם. כל לקוח אוהב ומעדיף לבצע רכישות במקום שמרגיש לו נעים, מסודר ומושקע ברמה גבוהה.

עיצוב של אולמות תצוגה – מקום שבו מציגים את הסחורה חייב להיות כזה שבו ישנה גישה נוחה ובולטת אל המוצרים כאשר מטיילים ברחבי אולם התצוגה, כמו כן מומלץ כי חלונות הראווה במקרה זה יהיו רחבים וישפיעו על הבחירה להיכנס כבר ממבט ראשון מבחוץ אל פנים החנות.

עיצוב של משרדי חברה – זה המקום שבו חייבים להשקיע את מירב במרץ מכיוון שביצוע נכון של עיצוב משרדים יכול לתת את החוויה הראשונית לכל אדם. העובד ירגיש כי יש לו את סביבת העבודה הנוחה והלקוח ירגיש כי הוא נכנס אל מקום שמשדר את האופי של העסק בצורה אמינה. כאן זה המקום להדגיש את הצבעים העיקריים של לוגו העסק ולבצע את המיתוג גם ברחבי המשרד כולו להשגת אימפקט יעיל.
מאמרים מאת ניר שרמן
מה מגדיר עיצוב יוקרתי לדירה
התקין כמעט כל פריט אפשרי שנמצא בראש הרשימה בתור חומר איכותי אצל כל מעצב פנים שמבין את ההבדלים בין אלה שמבצעים את העבודה הנדרשת לבין אלה שפשוט בולטים בנוכחות שלה
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.03.16
מידע הכרחי לעיצוב חדרי נוער
החדר של הילדים שלנו הנו יותר מרק מקום בו הם ישנים ומתלבשים, אלא מדובר בחלל אישי בו הם ממפתחים ,מבלים זמן רב, חושבים, חולמים, לומדים וגדלים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליעד רוזנברג
עיצוב הבית בעזרת הום סטיילינג
בניתם או שיפצתם את הבית, קניתם סלון חדש ותליתם תמונה משגעת ועדיין אתם מרגישים שמשהו חסר? בעזרת הום סטיילינג ניתן לבצע שינוי משמעותי לבית
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
shiri tayari
מערכות ישיבה מעוצבות
במאמר זה נלמד כיצד לבחור מערכות ישיבה מעוצבות בהתאם לסוג העיצוב הביתי.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.06.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*