מה שכל עסק צריך
צפיות: 1304 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 17.03.16
בעולם בו רמת התחרות רק הולכת ונעשית קשה יותר כל בית עסק עושה כל מה שביכולתו על מנת לצמצם את הפערים ולהשיג לעצמו את הרמה הגבוהה ביותר של ביצועים בכל ספק אפשרי ובכך לשלוט על נתח גדול יותר של פעילות אל מול מתחריו. מה זה אומר הלכה למעשה? זה אומר כי יש להשקיע משאבים רבים בניהול נכון של העסק החל מהמראה של החנות ו/או המשרד וכלה בעיצוב של המוצרים/ השירותים שאותם מעניקים לקהל הלקוחות.
בין כל אלה ישנה שורה רבה של פעולות שאותן ניתן לבצע בצורה הכי טובה על ידי קבלה של איש מקצוע שיכין את בית העסק למקום יעיל בכל אספקט אפשרי. דבר זה כולל בצורה עיקרית עיצוב משרדים שאליהם ניגשים עובדים של החברה ולקוחות כאחד ויצירה של חלל זה באופן מקצועי תעשה את העבודה להרבה יותר פשוטה לשני אלה גם יחד.


מה כולל עיצוב עבור בתי עסק?

עיצוב נכון של חנות – יכול להיות שמדובר בחנות אחת בודדה או ברשת של חנויות, בכל מקרה חשוב לעצב את החנות באופן שבו לקוחות ימשכו פנימה וירגישו כי הם נמצאים במקום שהולם את רמת השירותים שמציעים להם. כל לקוח אוהב ומעדיף לבצע רכישות במקום שמרגיש לו נעים, מסודר ומושקע ברמה גבוהה.

עיצוב של אולמות תצוגה – מקום שבו מציגים את הסחורה חייב להיות כזה שבו ישנה גישה נוחה ובולטת אל המוצרים כאשר מטיילים ברחבי אולם התצוגה, כמו כן מומלץ כי חלונות הראווה במקרה זה יהיו רחבים וישפיעו על הבחירה להיכנס כבר ממבט ראשון מבחוץ אל פנים החנות.

עיצוב של משרדי חברה – זה המקום שבו חייבים להשקיע את מירב במרץ מכיוון שביצוע נכון של עיצוב משרדים יכול לתת את החוויה הראשונית לכל אדם. העובד ירגיש כי יש לו את סביבת העבודה הנוחה והלקוח ירגיש כי הוא נכנס אל מקום שמשדר את האופי של העסק בצורה אמינה. כאן זה המקום להדגיש את הצבעים העיקריים של לוגו העסק ולבצע את המיתוג גם ברחבי המשרד כולו להשגת אימפקט יעיל.
מאמרים מאת ניר שרמן
התאמת מטבחים לדירה מגורים
מטבח הנו פרויקט מורכב שדורש תכנון קפדני. להבדיל מריהוט אותו פשוט ניתן למצוא בדיוק לפי המידות והצרכים הרצויים
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
סביבת עבודה מעוצבת ואפקטיבית
בכל הנוגע לעיצוב מחדש של סביבה משרדית שאין בה קבלת קהל, אלא הגעה של לקוחות מידי פעם לפגישה עסקית, חשוב לייצר את סביבת העבודה הכי נעימה ואפקטיבית עבור כלל העובדי
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 29.12.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
DSD STUDIO
שירותי עיצוב פנים – כל היתרונות
עיצוב הבית ושיפוץ איכותי, כאשר הם מלווים באיש מקצוע מנוסה, מהווים צעד חשוב בדרך ליצירת סביבת מגורים או עבודה ברמה גבוהה. במאמר נסקור כמה מהיתרונות המרכזיים
נכתב ע"י DSD STUDIO בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 10.08.14
DSD STUDIO
כיצד בוחרים מעצבי פנים
יש דבר מה המשותף לסביבת מגורים ולסביבת עבודה גם יחד. לא משנה אם מדובר בבית מגורים פרטי, בדופלקס או בדירה.
נכתב ע"י DSD STUDIO בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 28.10.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*