מה מגדיר עיצוב יוקרתי לדירה
צפיות: 1161 \\ מילים: 303 \\ פורסם בתאריך: 17.03.16
השקעתם כסף רב בבנייה של בית פרטי או ברכישה של דירת פנטהאוז עם תקרה גבוהה בקומה ה-20 של בניין חדיש ויוקרתי? גם הדירות בעלות העיצוב האדריכלי הכי מפנק עדיין זקוקות לעיצוב פנים מתאים על מנת לקבל את המראה היוקרתי המודרני שאותו כולנו מכירים ואוהבים, מכל אותן תכניות עיצוב בסטייל שאנו רואים בטלביזיה ומהמגזינים הבולטים של עיצוב הבית. איך מעצבים בית במראה שכולו צועק יוקרה מן הרצפה ועד לתקרה? ממשיכים לקרוא הלאה ומבינים את העיקרים לעיצוב מודרני ויוקרתי.

בחירה של חומרים
כבר בהתחלה של תהליך עיצוב דירות יוקרה עושים הבחנה בין החומרים אשר מיועדים לעיצוב פנים שכזה לעומת עיצובים בתקציבים עממיים יותר. תקציב רחב יריעה מאפשר להשקיע בבחירה של חומרים מהרמה הכי גבוהה ולקשט את הרצפה באריחי שיש ענקיים, לבחור משטחי עבודה גדולים משיש אבן קיסר ולהתקין כמעט כל פריט אפשרי שנמצא בראש הרשימה בתור חומר איכותי אצל כל מעצב פנים שמבין את ההבדלים בין אלה שמבצעים את העבודה הנדרשת לבין אלה שפשוט בולטים בנוכחות שלהם שמשדרת יוקרה מכל עבר.

בחירה של מעצב פנים
גם לאחר שמלאכת עיצוב הדירה/ הבית הסתיימה והאדריכל סיים את מלאכתו, חושב כי מעצב הפנים אשר נבחר עבור המשימה של עיצוב החלל הפנימי הוא אחד שמיומן בכל הנוגע לנושא של עיצוב דירות יוקרה ושמו הולך לפניו בתחום עיצוב הפנים בתור אחד שמביא המון כישרון ויצירתיות לכל פרויקט הוא מבצע וניתן לראות זאת היטב בכל הפרויקטים שכבר ביצע בעבר עבור דירות יוקרה בכל האזורים הכי נחשבים בכל רחבי הארץ. רק מעצב פנים מקצועי יודע לעבוד עם העבודה של האדריכל ולהביא לידי ביטוי את כל מה שהוא הכין בתכנון של הבית בתהליך של עיצוב הפנים.

תקציב רחב יריעה
זה די בעייתי לתקצב תוכנית של עיצוב פנים יוקרתי ברגע התקציב הכספי הינו מוגבל. כראוי לכל עיצוב בית יוקרתי יש להביא את החזון של המעצב לידי ביטוי על ידי שימוש בפריטים שלרוב אינם עולים בזול ואף מצריכים השקעה כספית ניכרת בהשוואה אל פריטים מאותו סוג שהוכנו מחומרים ומעצבים שאינם יוקרתיים.
מאמרים מאת ניר שרמן
התאמת מטבחים לדירה מגורים
מטבח הנו פרויקט מורכב שדורש תכנון קפדני. להבדיל מריהוט אותו פשוט ניתן למצוא בדיוק לפי המידות והצרכים הרצויים
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
מה שכל עסק צריך
ישנה שורה רבה של פעולות שאותן ניתן לבצע בצורה הכי טובה על ידי קבלה של איש מקצוע שיכין את בית העסק למקום יעיל בכל אספקט אפשרי. דבר זה כולל בצורה עיקרי
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.03.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
שגיב SEO
עיצוב מסעדות והקשר הישיר להצלחה שלהן
בתחום של מזון ומשקאות כלומר מסעדות, ברים, מועדוני לילה ועסקים דומים מכילים המון כללים קטנים וסודיים. זה נקרא מדע הברים ומכיל כללים כמו גובה השרפרפים לצד הבר, כל
נכתב ע"י שגיב SEO בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 14.11.14
ליעד רוזנברג
ההבדל בן מעצב פנים לאדריכל
מתי לקחת מעצב פנים? האם לכל שיפוץ צריך אדריכל? ואיך עובדים האדריכל ומעצב הפנים יחד באותו פרויקט?
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*