מה מגדיר עיצוב יוקרתי לדירה
צפיות: 1257 \\ מילים: 303 \\ פורסם בתאריך: 17.03.16
השקעתם כסף רב בבנייה של בית פרטי או ברכישה של דירת פנטהאוז עם תקרה גבוהה בקומה ה-20 של בניין חדיש ויוקרתי? גם הדירות בעלות העיצוב האדריכלי הכי מפנק עדיין זקוקות לעיצוב פנים מתאים על מנת לקבל את המראה היוקרתי המודרני שאותו כולנו מכירים ואוהבים, מכל אותן תכניות עיצוב בסטייל שאנו רואים בטלביזיה ומהמגזינים הבולטים של עיצוב הבית. איך מעצבים בית במראה שכולו צועק יוקרה מן הרצפה ועד לתקרה? ממשיכים לקרוא הלאה ומבינים את העיקרים לעיצוב מודרני ויוקרתי.

בחירה של חומרים
כבר בהתחלה של תהליך עיצוב דירות יוקרה עושים הבחנה בין החומרים אשר מיועדים לעיצוב פנים שכזה לעומת עיצובים בתקציבים עממיים יותר. תקציב רחב יריעה מאפשר להשקיע בבחירה של חומרים מהרמה הכי גבוהה ולקשט את הרצפה באריחי שיש ענקיים, לבחור משטחי עבודה גדולים משיש אבן קיסר ולהתקין כמעט כל פריט אפשרי שנמצא בראש הרשימה בתור חומר איכותי אצל כל מעצב פנים שמבין את ההבדלים בין אלה שמבצעים את העבודה הנדרשת לבין אלה שפשוט בולטים בנוכחות שלהם שמשדרת יוקרה מכל עבר.

בחירה של מעצב פנים
גם לאחר שמלאכת עיצוב הדירה/ הבית הסתיימה והאדריכל סיים את מלאכתו, חושב כי מעצב הפנים אשר נבחר עבור המשימה של עיצוב החלל הפנימי הוא אחד שמיומן בכל הנוגע לנושא של עיצוב דירות יוקרה ושמו הולך לפניו בתחום עיצוב הפנים בתור אחד שמביא המון כישרון ויצירתיות לכל פרויקט הוא מבצע וניתן לראות זאת היטב בכל הפרויקטים שכבר ביצע בעבר עבור דירות יוקרה בכל האזורים הכי נחשבים בכל רחבי הארץ. רק מעצב פנים מקצועי יודע לעבוד עם העבודה של האדריכל ולהביא לידי ביטוי את כל מה שהוא הכין בתכנון של הבית בתהליך של עיצוב הפנים.

תקציב רחב יריעה
זה די בעייתי לתקצב תוכנית של עיצוב פנים יוקרתי ברגע התקציב הכספי הינו מוגבל. כראוי לכל עיצוב בית יוקרתי יש להביא את החזון של המעצב לידי ביטוי על ידי שימוש בפריטים שלרוב אינם עולים בזול ואף מצריכים השקעה כספית ניכרת בהשוואה אל פריטים מאותו סוג שהוכנו מחומרים ומעצבים שאינם יוקרתיים.
מאמרים מאת ניר שרמן
שלושת העיקרים לרכישת ספה
בחירה של ספה עבור הסלון תשפיע במידה ניכרת על העיצוב השלם של החדר כולו ולכן זה עניין די חשוב למצוא את פתרון הישיבה שגם מציע את הנוחיות המרבית לדיירים ולאורחים של
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 29.12.15
התאמת מטבחים לדירה מגורים
מטבח הנו פרויקט מורכב שדורש תכנון קפדני. להבדיל מריהוט אותו פשוט ניתן למצוא בדיוק לפי המידות והצרכים הרצויים
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ולרי אוסמני
מעקה למדרגות
מעקה למדרגות rnכשמדברים על עיצוב הבית מדברים על פרטים קטנים וגדולים וביניהם גם מעקה למדרגות. מה עושה את עיצוב הבית למושלם? מה עושה את ההבדל בסופו של דבר?
נכתב ע"י ולרי אוסמני בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 10.11.13
shiri tayari
דלתות מאלומיניום
במאמר זה נסקור עבורכם הכל אודות דלתות אלומיניום. דלתות אלו מתאימות בעיקר עבור העיצוב המודרני אם כיח ישנן מספר דרכים לשלב חומר זה גם בעיצוב בית עתיק.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 23.06.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*