מה כדאי לדעת לפני שמאמצים גור?
צפיות: 1401 \\ מילים: 368 \\ פורסם בתאריך: 21.04.13
מה כדאי לדעת לפני שמאמצים גור?

בחנויות רבות שמוכרות גורים ניתן לקבל אינפורמציה לגבי גידול גורים. מגדלי הגורים או אלה מביניכם ששוקלים לאמץ גור, את כל מה שעליכם לדעת או לרכוש. חנות גורים מרכזת עבורכם במקום אחד מידע, מזון, מוצרי היגיינה וטיפול ואקססוריז לגורי חתולים וכלבים.

שוקלים לאמץ גור? צוות חנות גורים ישמח לייעץ:

אימוץ גור הוא בהחלט עניין שיש לשקול ולהבין בדיוק  במה הוא כרוך על מנת להימנע מתסכולים או אכזבות מיותרות. באם אתם שוקלים לאמץ גור, צוות חנות גורים מייעץ מכל הלב להתייחס להחלטה זו כאל "כרטיס בכיוון אחד". ברור שאם תתחרטו, איש לא יוכל לאלץ אתכם להמשיך ולגדל את הגור שלכם, אבל רצוי בהחלט להימנע מחרטות. לכן צוות חנות גורים מציע כי יש להבין היטב במה כרוך אימוץ גור. קחו בחשבון כי כפי שאתם נקשרים לגור כך גם הוא נקשר אליכם ומתרגל לבית שלכם, וברגע שמוסרים אותו בגלל ש"זה לא מה שחשבנו"- כל הנוגעים בדבר משלמים מחיר של אכזבה ועוגמת נפש: אתם, בני המשפחה, הילדים שלכם שבטח ובטח נקשרו מידית, וכמובן גם הגור עצמו.

אז מה כדאי לדעת בטרם מאמצים גור ?

גורים הם כמובן חמודים וצמריריים וקל מאוד להיקשר אליהם, בפרט אם אתם בוחרים את הגור שלכם יחד עם  ילדכם ניתן לאמץ גורים אך ניתן למצוא גם גורים למכירה. אגב, אם אינכם מעוניינים לאמץ גור אלא כלב  / חתול בוגר, אל תיכנסו עם ילדיכם ל "מחלקת גורים" כיוון שזו בהחלט יכולה להיות מלחמה אבודה בראש. קשה לעמוד בפיתוי, בפרט לילדים. קחו בחשבון כי טיפול בגור דורש זמן ואורך רוח. בניגוד לכלב בוגר, גור צריך לחנך לעשיית צרכים מחוץ לבית, לוודא שהוא אינו משחית רכוש שלכם כגון נעליים, או מכרסם את רגלי הרהיטים, את השטיחים שלכם וכדומה. חינוך גור לעשיית הצרכים שלו מחוץ לבית אורכת זמן. צוות חנות גורים מייעץ לכם לא לזלזל בנתון זה, בכדי למנוע מצבים בהם לאחר "פנצ'ר" אחד או שניים, תחליטו ש"גור זה לא בשבילכם" ותאלצו למסור אותו עם כמה מה שכרוך בכך.

מה בנוגע למזון?

חנויות חיות רבות, כמו למשל חנות חיות בראשון מספקות מזון מיוחד לגורים. פרו פק למשל הוא מזון לכלבים שמיועד לגורים מכיל את המרכיבים להם הגור זקוק, והוא בנוי מגרגירים או קופטיות בגודל כזה שמותאם למבנה הלסת של הגור ולגודלה, ומאפשר לעיסה נוחה ועיכול נוח. צוות חנות חיות ינחה אתכם במקצועיות כיצד עליכם להאכיל את הגור, כמה פעמים ביום-  בהתאם לגילו, סוגו, ומשקלו.
מאמרים מאת eli levy
גידול חתולים מזון לחתולים ועוד
כמה עובדות שאולי לא ידעתם בנוגע לחתול שלכם: חתולים הם אוכלי בשר. החתול זקוק לבשר כמרכיב חשוב בתזונה שלו. יחד עם זאת, הם אינם מסוגלים ללעוס את הבשר אלא אם כן...
פורסם בקטגוריה חיות בית בתאריך 26.05.13
הובלות פסנתר להבטיח שהמוסיקה לא תיפסק
לפסנתרים ערך סנטימנטלי ותרבותי רב, בחברה האנושית, בקרב שוחרי המוסיקה והקהל הרחב ועוד יותר בקרב מישהו שהוא ממוזל להיות בעליו של פסנתר...
פורסם בקטגוריה מעבר דירה בתאריך 02.04.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אודליה נתן
אימוץ גורי כלבים: כמה טיפים חשובים
ריכזנו עבורכם כמה טיפים חשובים באימוץ גורי כלבים. זכרו כי לאמץ גור דורש מחויבות ואחריות מצדכם אבל בתמורה תקבלו המון חום ואהבה.
נכתב ע"י אודליה נתן בקטגוריה חיות בית בתאריך 11.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*