מה הם היתרונות של ניקוי שטיחים על ידי חברה מקצועית
צפיות: 1422 \\ מילים: 400 \\ פורסם בתאריך: 29.12.14
ניקוי שטיחים על ידי חברה מקצועית מבטיח בראש ובראשונה שימוש בחומרי ניקוי חדשניים. רוב חומרי הניקוי הנמצאים בשימוש לקוחות פרטיים אינם עונים על הצרכים המודרניים. ראשית, החומרים הישנים מבוססים על מרכיבים כימיים מסוכנים. המרכיבים הכימיים יכולים לפגוע בשטיח, לחדור אל הריצוף או להתפשט ברחבי הבית והעסק. שנית, חומרי ניקוי ישנם אינם יעילים לאורך זמן. רק בעזרת גיוס אנשי מקצוע המכירים היטב את תחום הניקיון, את המאפיינים של השטיחים ואת הדרישות של הלקוח ניתן למנוע 
בעיות מן הסוג הזה.
 
עוד יתרון של ניקוי שטיחים על ידי חברה מקצועית הוא שמירה על הרכוש לאורך שנים. בין אם מדובר על שטיחים בבית או בעסק, מראה נקי וזוהר מעלה את ערך הנכס, ומבטיח תחזוקה פשוטה וקלה. לאחר ניקוי תקופתי על ידי אנשי מקצוע ניתן להסתפק בשאיבת או ניעור שטיחים בלבד. החברה המקצועית שומרת על הרכוש של הלקוח, אשר מבחינתו יכול ליהנות ממנו ללא הוצאות נוספות.

ממה מורכבת תכנית ניקוי ותחזוקה של חברה מקצועית?

היתרון הגדול ביותר של הזמנת חברה מקצועית הוא ההקפדה על תכנית ניקוי ותחזוקה. תכנית זו מבוססת על מספר מרכיבים:
 
  • תיאום פגישת היכרות וסנכרון מטרות
  • הגעה אל בית הלקוח וזיהוי נסיבות
  • גיוס צוות ניקיון מנוסה
  • הקצאת חומרי ניקוי מתאימים
  • סיום הניקיון ומתן הוראות תחזוקה
תכנית הניקוי והתחזוקה מוכיחה את עצמה על גבי כל סוגי השטיחים. היא מתאימה לשטיחים הארוגים בעבודת יד, לשטיחים סינטתיים ועוד. תכנית זו מבוססת על שנים רבות של ניסיון ועל מחויבות מלאה למקצוע. לקוח פרטי אינו יכול להרכיב לבדו את חומרי הניקיון, וזאת בשל היעדר כלים מתאימים. בנוסף, עלות הרכבת התכנית אינה יקרה, ומתבצעת במסגרת השירות של חברות הניקוי. כל חברת ניקוי בעלת ידע וניסיון משתמשת בתכניות הניקוי והתחזוקה עבור שטיחים, ריפודים, כסאות, כורסאות, ספות ועוד.

זמינות ובחירת שיטת הניקוי

כדאי לציין גם את היתרון של זמינות החברות המקצועיות העוסקות בניקוי שטיחים. בעוד חברות אחרות לא תמיד יידעו להגיע אל הלקוח במהירות, חברות מקצועיות מספקות מענה כלל ארצי לטיפול בהצפות. מענה זה ניתן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. הלקוח המזמין את החברה יכול להיות רגוע לחלוטין, והוא לא נדרש לבצע התאמות. הניקוי אינו פוגע בשגרה של הלקוח, צוות הניקיון מפנה לבדו את הציוד, והוא גם זה שאחראי על בחירת השיטה. שתי האפשרויות העיקריות לניקוי שטיחים עם חברה מקצועית הן השיטה היבשה והשיטה הרטובה (הזרקה ויניקה). שיטות אלו מומלצות על ידי יצרניות השטיחים בעצמן, והלקוחות נהנים מכך.
לסיכום, ניקוי שטחים על ידי חברה מקצועית מציע יתרונות ייחודיים. כדאי לפנות אל אנשי המקצוע הנכונים, לקבל הצעת מחיר, ולהבריק את השטיח בבית או בעסק.

נדיה אלייב
נדיה אלייב
מאמר באדיבות חברת פתרון ר.ש.ת - ניקוי שטיחים וריפודים
מאמרים מאת נדיה אלייב
מהו חיפוי זכוכית וזכוכית מודפסת?
עבודות חיפוי זכוכית מקבלות פופולריות מיום ליום, אנשים אוהבים את החדשנות שבדבר. במאמר הבא נציג לכם את ההבדלים בין חיפוי זכוכית ולבין זכוכית מודפסת.
פורסם בקטגוריה ריצוף וחיפוי בתאריך 01.12.14
התועלת של מצלמות אבטחה
מצלמות יכולות לשפר בצורה משמעותית את תחושת הביטחון האישי. בית, משרד או עסק המפעיל מצלמות אבטחה נהנה מרמה מוכחת של שקט נפשי. המצלמות מאשרות מעקב, תיעוד ובקרה אחר
פורסם בקטגוריה בטיחות וביטחון בתאריך 29.12.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אליעזר מוניץ
תחזוקת מערכות בטיחות אש בבתים משותפים
כשלים בתחזוקת מערכות בטיחות אש בבנינים משותפים מסכן את חיי הדיירים בבניין,rnמאמר קצר זה מפרט את הגורמים לכשלים אלו וכלים להתמודדות יעילה עמם.
נכתב ע"י אליעזר מוניץ בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 18.06.14
eli levy
שואב אבק רובוטי - טיפול יסודי בקרדיט האבק
קרדיט האבק הוא יצור מיקרוסקופי שחי בסביבה ביתית וניזון מתאי עור מתים שלנו שנשרו. קרדיט האבק נמצאת בכל בית: בין הרצפות, על שטיחים, מזרנים ובמצבורי אבק.
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 27.03.13
מעוניינים ליצור קשר עם נדיה אלייב? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*