מהם היתרונות של בקרים אלחוטיים?
צפיות: 1466 \\ מילים: 302 \\ פורסם בתאריך: 23.03.15
ענפי התעשייה בארץ ובעולם עוברים להשתמש בבקרים אלחוטיים אשר מאפשרים שליטה מרחוק וחוסכים את הצורך בחיווט מסורבל ובהתקנת יחידות בקרה קרובות למכשיר או למכונה. כך לדוגמה ניתן לראות את הפופולאריות של הבקרים האלחוטיים במשחקי הקונסולות של הילדים, בבתים החכמים ובמערכות אבטחה ומיגון  אך שימוש נרחב לבקרים האלחוטיים ניתן למצוא בענפי התעשייה השונים, לרבות בתחום האלקטרוניקה, ענף הרכב, בחקלאות ועוד. יש לבקרים אלחוטיים מגוון רחב של יישומים, בין היתר שידור אותו בקרה מרחוק, שידור אותות מיתוג מרחוק, מתגי חירום, התקנת יחידות בקרה מרחוק והתקנת יחידות שליטה מרחוק בענפי התעשייה השונים.
בקרה תעשייתית
יש מקומות בהם לא ניתן להניח תשתית קווית או מחפשים פתרון מתקדם המאפשר פיקוח ובקרה מרחוק. לכן, חברת BZ-COM מציעה ללקוחותיה בקרים אלחוטיים מתקדמים המספקים תקשורת ארוכת טווח, שידור בהספק MW 10, 6 כניסות ויציאות, ממסר בדחיפה ישירה ושימוש בארבעה מודים שונים לעבודה. ניתן לשנות בין ארבעת ערוצי התדרים על מנת לעבוד בכמה ערוצים במקביל. כך לדוגמה ניתן לספק מענה בטיחותי למעליות ולכל יישומי הבקרה בהם נדרש פתרון לבקרה אלחוטית ולהעברת נתונים והוראות פיקוד בטווחים גדולים. פתרון זה מתאים גם לפיקוח ובקרה על פלטפורמות ניידות כגון מעליות, מנופים, עגורנים, מערכות שקילה ניידות ועוד.
פתרונות מתקדמים לתעשייה
חברת BZ-COMמייבאת ומשווקת בקרים אלחוטיים איכותיים למגוון יישומים ואפליקציות בענפי התעשייה השונים וגם לתחום החקלאות. החברה מובילה בתחומה ומתכננת ומספקת פתרונות מתקדמים בתחום ציוד, פיקוח ובקרה לענפי תעשייה רבים כמו ייצור ציוד רפואי, היי טק, חברות תקשורת, מחשוב ועוד. החברה מספק מענה מקצועי מקיף הכולל תכנון הנדסי והתאמת המערכת ללקוח בהתאם לתנאי השטח ולצרכים הייחודיים של הלקוח, תכנות הבקר האלחוטי והתאמתו למערכת של הלקוח, תמיכה טכנית לכל אורך שלבי הפרויקט, ליווי מקצועי צמוד ואספקת מערכות ומכשור לפיקוח ובקרה בהן מותקנים בקרים אלחוטיים מתקדמים עם טווח שידור עד 1,000 מ' ויתרונות רבים נוספים. על מנת לקבל מענה מקצועי צרו עמנו קשר ונשמח להתאים עבורכם בקר אלחוטי
בהתאמה מלאה לצרכים הייחודיים שלכם.
תוכלו להכנס לאתר ולהתרשם ממגוון הסוגים והיתרונות הקיימות באיכות הגבוהה ביותר
בני קום
בני קום
ביזיקום
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
תהליך פריצת RGH לאקס בוקס - מידע למתחילים
אם יש לכם קונסולה של משחקים, דעו כי בעזרת פריצת RGH לאקס בוקס או לכל מכשיר אחר, ניתן לשפר את חווית השימוש.
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה תוכנה בתאריך 21.07.14
אורי בראון
מהן ערכות פיתוח של תוכנות גרפיות
תוכנות גרפיות נפוצות מאוד בעולם כיום, וקיימות כמעט בכל מחשב. בבסיסה של כל תוכנה גרפית עומדת ערכת פיתוח, הקרויה SDK. ערכה זו מאפשרת למתכנת לבנות יישומים שונים.
נכתב ע"י אורי בראון בקטגוריה תוכנה בתאריך 01.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם בני קום? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*