מדריך לרכישת רכב
צפיות: 1344 \\ מילים: 394 \\ פורסם בתאריך: 29.12.15
קניית רכב חדש או רכב שכבר היה בבעלות של מישהו אחר, מצריכה בדיקה מעמיקה של המכונית ושל הסוחר. התקשורת מלאה בדיווחים חוזרים ונשנים בדבר זיופים בתחום הרכב הפוגעים בקונה הפוטנציאלי. מסיבה זו בדיקה מקיפה היא חיונית. לא רק מכונים מוסמכים יכולים לבצע הערכת מצב ראשונית. גם הקונה יכול לבצע הערכה של מצב הרכב ולהבין אם כדאי להשקיע זמן בבדיקות ובדיונים נוספים. על מנת לעשות זאת בצורה נכונה, מומלץ לשים לב למספר דגשים חשובים כאשר באים לבחון את המכונית הרצויה. תשומת לב לפרטים יכולה למנוע מכם לבזבז זמן וכסף על רכב שאינו מתאים לכם וימנע מכם ליפול בידיים של רמאים ומוסדות בלתי אמינים.

בדיקת זהות הסוחר - בדיקה פשוטה ומהירה בתחילת התהליך היא להשוות בין תעודת הזהות של בעל הרכב ורשיון הנהיגה שלו ולוודא כי כל הפרטים זהים. בנוסף מומלץ לוודא כי פרטי הרכב תואמים למה שמצויין על גבי רשיון הנהיגה. במקרה ומדובר בסוכנות, הקפידו לבקש חומר כתוב וחשבונית. סוכנות אמינה לא תסרב לתת פרטים אלו. 

תאורה ותפאורה - לתאורה מלאכותית יש נטייה להסתיר פגמים ברכב. מסיבה זו לתאורה ולמיקום הרכב באולם התצוגה יכולה להיות השפעה על הניראות שלו. מומלץ לבחון את הרכב בחוץ באור שמש בשעות יום. כך תוכלו לקבלת תמונת מצב מדוייק של מצב הרכב.

בעלויות קודמות - במידה והחלטתם לקנות רכב יד שנייה, בדקו מי היו הבעלים הקודמים שלו. פעמים רבות רכבים אלו היו בשימוש ע"י חברות ליסינג, חברות השכרה, משרד הבטחון ועוד. חשוב לברר מה הייתה ההיסטוריה של הרכב.

אחידות הצבע - בחנו את אחידות הצבע באור יום. גלים בצבע יצביעו על תיקוני פחחות.

היסטוריית טיפולים - ביקשו מהסוכנות ספר טיפולים של הרכב כדי לבדוק את היסטוריית הטיפולים שלו. סוכנות העומדת מאחורי איכות הרכבים שלה לא תהסס להציג פרטים אלה. 

בדיקת המנוע - חממו את המנוע ובדקו אם יש כתמים מתחת לרכב. במידה ויש נזילות שמן מומלץ להחליף את המנוע.

נסיעת התרשמות - קחו את הרכב לנסיעת התרשמות כדי לבדוק את מידת הנוחות שלכם. בנוסף, שימו לב לרעשים ולריחות חשודים במהלך הנסיעה ולתחושת ההגה בידיים. 

עריכת חוזה - חשוב לקרוא היטב את החוזה לפני החתימה. ודאו כי כל הסעיפים שהוסכמו עם בעל הרכב או הסוכנות מופיעים בהם. על החוזה להיות כתוב בשפה ברורה ופשוטה להבנה ולכלול את הפרטים המלאים של בעל הרכב, הסוחר או הסוכנות והרכב. בנוסף על החוזה לכלול גם תאריך, סכום רכישה וחתימות.

כשאתם קונים רכב מיד ראשונה או יד שנייה מומלץ לבצע בדיקות מקיפות שיבטיחו לכם את איכות הרכב ואמינות הסוחר. גם בדיקות פשוטות יכולות להניב תוצאות ולתת לכם אינדיקציה אם כדאי לכם להמשיך ולברר פרטים נוספים. 
Dov Malnik
Dov Malnik
אוטו קאר טרייד אין הינה סוכנות רכבים בחדרה המובילה בשירות ובמקצועיות. אנו מציעים מבחר איכותי של רכבים אמינים במצב מעולה ובתנאי תשלום משתלמים במיוחד. השירותים שלנו כוללים מגרשי מכוניות בחדרה, מגרשי רכב בשרון, רכב יד 2 בחדרה
מאמרים נוספים מהקטגוריה
penhas abarzel
הובלות בחיפה מחירים
הובלות בחיפה מחירים עם התחרות שיש באיזור חיפה כך גם המחירים משתנים , רכזנו עבורכם את כל הפרמטרים שצריך לשים אליהם לב , הובלות בחיפה מחירים.
נכתב ע"י penhas abarzel בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 08.06.14
penhas abarzel
הובלות בצפון - מה שצריך לדעת
כאשר לקוחותינו מחליטים לאגד את צרור חייהם במארזים שונים על מנת להעביר מטלטליהן מהמקום האחד למשנהו, חייבת להיות תשובה הולמת לבחירתם. היות ומדובר לא רק ציוד שנערם
נכתב ע"י penhas abarzel בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 18.06.14
מעוניינים ליצור קשר עם Dov Malnik? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*