מדריך לקבלת הלוואה – טיפים שימושיים
צפיות: 1396 \\ מילים: 304 \\ פורסם בתאריך: 09.09.14
אין זה משנה האם מדובר בהלוואה לשימוש אישי או הלוואה לעסק, בכל אחת מהשתיים כדאי יהיה לחפש אחר המסלול האטרקטיבי ביותר. ראשית, חשוב יהיה לזכור כי כל הלוואה באשר היא יש לשלם, את מלוא סכום ההלוואה יחד עם ריבית לא מבוטלת יהיה עליכם לשלם לגורם המלווה. כל נטילת הלוואה יש לבסס על מחשבה יסודית ושיקולים כלכליים נכונים, הלוואות הן לא תחום מתאים לצעדים פזיזים, סוף מעשה במחשבה תחילה.

היכן ניתן לקבל הלוואה פרטית או הלוואה לעסק?

א. בכל בנק בישראל, קבלת הלוואה מותנית בניהול חשבון בבנק.
ב. חברות אשראי.
ג. חברות ביטוח.
ד. קרנות פנסיה.
ה. גופי מימון פרטיים.

ההבדלים בין מסלולי ההלוואות באים לידי ביטוי בשיעורי הריבית, אופן קבלת הכסף, מהירות קבלת האישור או הדחייה, פריסת ההחזרים. הפרמטר החשוב ביותר בכל הלוואה הוא הריבית, רגע לפני החתימה על ההלוואה כדאי להבין היטב את משמעות הריבית ואת הסכום אותו אתם צפויים להחזיר. חישוב מהיר של טיב הלוואה אפשרי בעזרת מחשבוני משכנתא אותם תמצאו ברשת האינטרנט. המחשבונים יסייעו לכם להבין טוב יותר את משמעות ההלוואה, את גובה הריבית ואת סכומי ההחזר החודשיים.

כיצד לקבל במהרה אישור להלוואה?

כל גוף מממן המציע הלוואות לעסקים ולקוחות פרטיים מבקש לבחון את כושר ההחזר ואת היכולת הפיננסית בהווה ובעבר. בהתאם לנתונים מחושב הסיכון המתלווה למתן ההלוואה ובהתאם לכך גם גובה הריבית. אישור הלוואות לעסק דורש הצגת נתונים פיננסיים של העסק כיום ובעבר יחד עם תכנית פיתוח עסקית. אם דרושה לכם הלוואה למטרת פיתוח עסקי כדאי יהיה להציג תכנית עסקית מפורטת. גם בעבור הלוואה פרטית יש להציג נתונים מלאים והוכחות בדבר היכולת לשלכם לשאת בהחזרים. 

אל פגישת הייעוץ הקפידו להגיע בזמן תוך חזות רצינית, מסודרת ואחראית. את כל המסמכים הדרושים מומלץ יהיה להכין מראש ולהציג בצורה מסודרת. הרושם הראשוני אותו אתם מותירים חשוב מאוד להמשך הדרך. הקפידו לענות בצורה מפורטת לכל השאלות תוך הצגת מסמכים מתאימים. במידת הצורך, תבקש החברה גם ערבים או ערבויות כמו רכב או דירה הרשומים על שמכם, ערבויות נחוצות לרוב כאשר מדובר בהלוואות המערבות סכומים גדולים.
מאמרים מאת ניר שרמן
השכרה של רכב יוקרתי לחתונה
אחד השירותים הבולטים עבור זוגות ביום חתונתם, הוא השירות של השכרת רכב יוקרתי שעימו מתניידים החתן והכלה והנספחים שלהם במהלך כל יום הצילומים כאשר יש זוגות שהולכים
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 21.02.16
מהו שיווק ישיר – למי זה מתאים?
בחירת אפיקי שיווק ישיר מתאימה לאותם בעלי עסקים המחפשים אחר פתרונות מהירים ומקצועיים. שיווק ישיר חכם הוא אומנות של ממש.
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 05.08.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אסף ברקוביץ
תוכנית עסקית לעסק
תוכנית עסקית לעסקים חדשים או עסקים שאיבדו את הכיוון
נכתב ע"י אסף ברקוביץ בקטגוריה יזמות עסקית בתאריך 30.03.15
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*