מדפים למחסן - סדר הוא האלף בית של עסק מצליח
צפיות: 1487 \\ מילים: 378 \\ פורסם בתאריך: 23.03.15
מדפים למחסן מאפשרים לנו לשמור חפצים, ניירת, תיקיות, וארכיון בצורה מסודרת ונגישה. לא משנה איזה עסק יש בבעלותכם, כשהדברים אינם מסודרים, מתויקים ומאורגנים בצורה נכונה ונוחה זה מתכון לכאוס. כל מחסן מכל סוג  מחייב סדר וניקיון שיאפשרו למיין ולסדר את הפריטים בו בצורה הגיונית ונוחה לגישה. מדפים למחסן מאפשרים לנו לשמור על סדר וניקיון לאורך זמן. ככל שהמחסן יהיה מסודר יותר כך הדברים אליו יהיו נגישים עבורנו ונוכל לאתרם במהירות וביעילות. תכנון נכון של המחסן, על פי מאפייניו ומאפייני הפריטים הצפויים "לבלות" בו, יסייע בשמירה על מחסן יעיל לשנים ארוכות, במינימום השקעה ובמקסימום תועלת. לפניכם - כל הטיפים על תכנון יעיל של מחסן ומדפים למחסן.

על מה חשוב לשים דגש לפני סידור המחסן?

הדבר החשוב ביותר כאשר בוחרים פתרונות אחסון למחסן הוא לדעת מראש מהן המטרות העיקריות לשמן מיועד המחסן שלנו. לפני שנבחר מדפים למחסן כדאי לשאול את עצמנו מה רמת הנגישות שאליה אנו זקוקים במטרה לאתר מוצרים, האם יש דברים שאפשר לשים במרחק פחות נגיש ויאפשרו לנו לנצל באופן מקסימאלי את שטח המחסן העומד לרשותנו, מה החומרים מהם עשויים המוצרים שאותם אנו מעוניינים לאחסן ועוד.

היתרונות של מחסן מסודר:

• שליפה פשוטה, קלה וזריזה של המוצרים -סדר וארגון הם שני גורמים חשובים להצלחה של עסק. כאשר המחסן מסודר בצורה הגיונית, הדבר מאפשר לנו לאתר ולשלוף כל מוצר בקלות ולהחזירו למקומו המדויק. מחסן שאינו מסודר, יגרום לנו לאבד זמן יקר, יפגע בתפקוד היומי השוטף של העסק וימנע מאיתנו חיפוש יעיל ואפקטיבי.
• מחסן מסודר מאפשר לשמור על הסדר לאורך זמן- יתרון זה נשמע מגוחך אך כאשר מלכתכילה אנו קנאים לסדר לו דאגנו, המחסן יישאר מסודר לאורך זמן. העובדים שלנו יהיו מודעים לרמת החשיבות לסדר שבהם הדברים מתנהלים ויקפידו לשמור על זה. מה גם שמחסן שאינו מסודר עלול לגרום למוצרים השונים ליפול ולהיפגע.
• ניהול מלאי אפקטיבי - כאשר יש סדר במחסן, אנו יודעים איפה כל דבר נמצא וכך בקלות אנו יכולים לנהל את המלאי שלנו בצורה נכונה, להימנע מהזמנה של פריטים שעדיין נמצאים במלאי ולאתר בקלות מצב של פריט שעומד להיגמר. מחסן מסודר באמצעות מדפים למחסן חוסך לנו כסף ומאפשר לנו להתנהל בצורה אפקטיבית.

לסיכום, מחסן מסודר המצויד במדפים למחסן, מאפשר לנו להתנהל נכון בצורה עסקית. אין זה משנה באיזה מערכת מידוף למחסן תבחרו שכן כל מערכת בעלת יתרונות והתאמות לצרכים הספיציפים שלכם. למוצרים בעלי משקל נשיאה קל מדפים למחסן מפלסטיק יכולים להוות פיתרון מצוין בעוד למוצרים כבדים מומלץ לבחור במדפים למחסן העשויים ממתכת עמידה.
יובל גלעדי
יובל גלעדי
קומפקטוס מתמחה בייצור ריהוט לתעשייה ומציעה מבחר פתרונות אחסון נוחים וחכמים במיוחד.מדפים, ארוניות ופתרונות אחסון המתאימים לצרכים, לתקציב ולתנאי השטח שלכם.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
מראות מעוצבות
לפני הרבה שנים, מראות מעוצבות היו חלתם של עשירים בלבד, היום כולם כבר יכולים לרכוש מראות מעוצבות שיתאימו לחללי הבית השונים.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 27.06.14
shiri tayari
כיצד לתכנן ולעצב חדר ילדים תחת התקציב הנכון
בבניית בית חדש הצרכן כמובן צריך גם לעסוק בתכנון של אותם חדרי ילדים.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 10.08.14
מעוניינים ליצור קשר עם יובל גלעדי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*