מדוע כדאי לכם מוסך מורשה מאזדה?
צפיות: 1150 \\ מילים: 431 \\ פורסם בתאריך: 06.03.16
הרכב הוא חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלכם, כאשר הוא מתקלקל עולה הצורך בתיקון מקצועי שיבטיח את תקינות הרכב לאורך זמן. על מנת שתיהנו מנסיעה מהנה ברכב בטוח ותקין, במוסך אדיב, מוסך מורשה לרכבי מאזדה ופורד בירושלים הכנו עבורכם מידע מקצועי רלוונטי.

החשיבות של טיפול מקצועי ואמין
במקרים רבים אתם הולכים לטפל בנושאים חשובים בחיים אצל גורם מקצועי בו אתם מאמינים. כשפונים לבעל מקצוע אמין עם ניסיון מוכח, הדבר מאפשר ביטחון והבנה כי נמצא פתרון איכותי, מהיר ובטוח.  אותו הדבר ואף יותר מכך ניתן להגיד על תחום הרכב, הרי מדובר בכלי שמלווה אותנו במהלך היום יום. החשיבות של רכב תקין היא רבה, כיוון שרכב שאינו מטופל באופן מקצועי הוא רכב שאינו בטוח לנסיעה, מסוכן ועלול לפגוע בחיי אדם.

כדי שתיהנו מרכב תקין ובטוח לאורך זמן, חשוב שתבצעו טיפול במוסך מורשה ומקצועי. טיפול במוסך מורשה ומקצועי מבטיח לכם טיפולים ותיקונים שמתבצעים באמצעות חלקים מקוריים של היבואן הרשמי. יש לדעת כי במוסך מורשה ישנו צוות מקצועי שמעניק מבחר שירותים כגון: חשמל, מכונאות, פחחות, צבע, פוליש, ווקס, בדיקות ממוחשבות והכנה ובדיקה מקיפה של הרכב לטסט. מוסך מורשה מאזדה פורד מעניק את כל השירותים המקצועיים שתצטרכו, זאת באמצעות חלקים מקוריים ואיכותיים, ובהתאם להוראות היבואן איתו הוא עובד.

לעומת מוסך מורשה, מוסך שאינו מורשה במקרים רבות מספק טיפולים שאינם מתבססים על שימוש בחלפים מקוריים ואיכותיים. מוסך שאינו מורשה עובד עם חלקים חלופיים שבמקרים רבים הם פחות איכותיים, ובמקרים מסוימים אף אינם מתאימים ומזיקים לרכב.

במוסך מורשה תזכו לקבל מענה מקצועי שכולל שימוש בציוד חדשני ומתקדם שמתבסס על ההנחיות העדכניות והמקצועיות של יבואן הרכב בארץ. לאחר שתבצעו טיפול או תיקון במוסך מורשה תוכלו להיות רגועים, לא רק כי קיבלתם טיפול איכותי ומקצועי, אלא גם כי על מה שביצעתם תקבלו אחריות. מוסך מורשה הוא מוסך מקצועי שמעניק על תיקוניו אחריות, במידה ויש תקלה תוכלו לחזור ולקבל מענה מקצועי הולם.

קחו בחשבון כי ההבדל בין מוסך מורשה לבין מוסך שאינו מורשה הוא ההבדל בין מומחה שהוא מוכח בתחומו, לבין אחד שהמומחיות שלו אינה נקודתית. מוסך שאינו מורשה לא מחויב להוראות היבואן ובמקרים רבים אינו עובד עם חלקים מקוריים. לעומת זאת מוסך מורשה מבטיח טיפול בחלקים חדשים ואיכותיים ובהתאם להוראות היבואן. מוסך מורשה זוכה לעדכונים שוטפים בכל חידוש ושינוי בתחום, זאת בנוסף להדרכות מקצועיות שוטפות שעובדיו עוברים מדי תקופה אצל היבואן.

לסיום, הטיפול המקצועי והאמין שתזכו לקבל אצל מוסך היבואן יעניק לכם שקט נפשי וביטחון כי בקרוב לא תצטרכו לחזור למוסך בגלל אותה תקלה. הרכב יחזור מתוקן ויאפשר לכם נסיעה בטוחה ומהנה. במוסך אדיב, מוסך מורשה מאזדה בירושלים, נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק למאזדה או לפורד שלכם טיפול איכותי ומקצועי באמצעות חלקים איכותיים, ציוד חדשני ובהתאם להוראות היבואן. צברנו ניסיון מקצועי של למעלה מ-50 שנים, ניסיון שבזכותו יש ביכולתנו לטפל בדגמים קלאסיים ובדגמים הכי חדשים שיוצאים לשוק.

מאמרים נוספים מהקטגוריה
penhas abarzel
חברת הובלות ביקנעם
מעבר לעובדה שיקנעם בכלל לא ירושלים העיר יקנעם נחשבת ל'עורק' וצומת תחבורתי אח שלי המעלה הראשונה. בטח כאשר העיר יקנעם 'מחוברת' מגר ותו לא לכל פלך הצפון, כולה.
נכתב ע"י penhas abarzel בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 31.05.14
ליאת מנדלסון
רגע לפני שרוכשים, בודקים – מה יודעים על מצברים?
ראשית כל, מזל טוב. החלטתם לרכוש רכב וכעת עליכם לדעת אודות אחד החלקים החשובים ביותר בכל כלי רכב ממונע – הלב החשמלי של כלי הרכב, המצבר. אז למה למעשה המצבר משמש?
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 16.10.13
מעוניינים ליצור קשר עם אדיב א.ארמוזה? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*