מדוע כדאי להרכיב טבעת אירוסין לבד?
צפיות: 1579 \\ מילים: 332 \\ פורסם בתאריך: 02.05.13

כיום ניתן למצוא בשוק מגוון נרחב של סוגי טבעות אירוסין – חלקן בעלות מראה גס יותר, חלקן בעלות מראה עדין יותר, חלקן בעלות זהב במשקל רב יותר או ההפך וכן הלאה. ניתן למצוא לקוחות רבים (נשים גברים כאחד) שמרגישים מעט מיואשים נוכח העובדה שרכישת טבעת האירוסין שנראית כה ייחודית ומרגשת יכולה באותה המידה להיות על אצבעותיה של אישה אחרת.

אז מה ניתן לעשות על מנת להימנע מהמצב הנ"ל אם בכלל? האם ניתן לרכוש טבעת ייחודית באמת? כזו שלא תהיה מונחת על אצבעותיה של מישהי אחרת? התשובה לכך היא ללא שום צל של ספק – כן. כיום ניתנת ללקוחות אפשרות שנקראת "הרכבת טבעת אירוסין באופן עצמאי". ההרכבה מאפשרת לא רק לשלוט במראה הטבעת אלא גם מאפשרת לשלוט במחיר הטבעת.

טבעות אירוסין מיוחדות בהרכבה אישית – כיצד זה עובד?

אז כיצד הרכבתן של טבעות האירוסין נעשית באופן שהינו עצמאי עובדת? ראשית כל חשוב מאוד לבחור בבעל מקצוע לא רק מקצועי ובעל ניסיון (חשוב ככול שזה יהיה) אלא גם אדם נעים שיהיה כיף לעבוד מולו, אדם שמקשיב לרצונותיו של הלקוח ולא רואה בו רק כ"דולר מהלך". כמו כן, בעל המקצוע, מעבר להיותו אדם נעים, צריך להראות ללקוחות דוגמאות שעשה בעבר על מנת שהלקוחות יוכלו לדעת האם הסגנון העיצובי שלו מתאים לציפיות שלהם.

אז כיצד נעשית בחירת טבעת אירוסין מעוצבת? ראשית כל על הלקוחות לדעת מהו הסגנון של בת הזוג שלהם שהרי אם לא ידעו יהיה מאוד קשה להרכיב את טבעת האירוסין לבד. על מנת לדעת מהו הסגנון העיצובי של הכלה לעתיד יש להציץ בקופסת התכשיטים שלה ואף לצלם כמה מהם ככה יהיה ניתן לתת לבעל המקצוע רקע מסוים בנושא (כמובן שתמיד ניתנת האפשרות להתייעץ עם משפחתה וחברותיה הקרובות של בת הזוג).

חשוב להבין שאחד היתרונות המשמעותיים בכל הנוגע לטבעות אירוסין שנעשות בעיצוב אישי (מעבר לעובדה שהן ייחודיות ויהיה בלתי ניתן לראותן על אצבעותיהן של נשים אחרות) היא העובדה שטבעות אלו מתאימות בדיוק לטעמן של הכלות לעתיד והן גם מצליחות, במידה מסוימת, לשקף את האישיות שלהן (טבעות צנועות וקלאסיות יותר, טבעות בצוו האופנה העכשווי). מומלץ להביא לבעל המקצוע טבעת ישנה על מנת שזה יתאים את מידות הטבעת לאצבעותיה של בת הזוג.
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
מאמרים מאת ליאת מנדלסון
יהלומים משודרגים – מהם?
אין זה מפתיע ששוק התכשיטנות עמוס ביהלומים מזויפים שאנשים רבים קונים במודע (כאשר במצב זה אין כל בעיה) ופעמים רבות רכישת היהלומים המזויפים נעשית ללא כל ידיעתם.
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 16.07.13
הכנות לחתונה – כיצד לעשות זאת נכון
לא פשוט להתכונן אל אחד האירועים החשובים ביותר בחיינו. למעשה, מדובר על תהליך לא פשוט ועבור רבים נחשב גם כתהליך מתיש.
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 11.04.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
Tom Shiri
מדריך מקוצר לרכישת טבעת אירוסין
בואו נודה שכלקוחות פשוטים לא נצליח לדעת בדיוק לגבי איכותו האמיתית של היהלום לגבי צבע, ניקיון, סימטריה ועוד פרמטרים שמעולם לא שמענו עליהם. לכן כתבתי מדריך מקוצר.
נכתב ע"י Tom Shiri בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 05.05.13
יוני לוז
איך לבחור טבעת אירוסין
11 כללים חשובים עליך לדעת בעת בחירת טבעת יהלום לבחירת ליבך.
נכתב ע"י יוני לוז בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 31.01.16
מעוניינים ליצור קשר עם ליאת מנדלסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*