מדוע חשוב להתייחס למזרון שלכם
צפיות: 1570 \\ מילים: 327 \\ פורסם בתאריך: 16.12.13

תאר לך שאתה הולך לישון ואתה קם רענן, מלא אנרגיה להתחיל יום חדש. אתה הולך לעבודה ולא מרגיש לאחר זמן קצר מעין תחושה של "נפילת מתח", חושב שבלתי ניתן להגיע למצב האופטימאלי הנ"ל? ובכן, אתה טועה. רבים אינם יודעים זאת אך אחת הבעיות המרכזיות הגורמות לעייפות כרונית היא בעקבות שינה לא איכותית ועמוקה שזו נגמרת, הפלא ופלא בשל מזרון שאיננו איכותי.

מזרון איכותי – שינה איכותית

אז כיצד מזרון איכותי יותר גורם למעשה לשינה טובה יותר, שינה עמוקה יותר? ובכן, נתחיל מהפן הרפואי-פיזיולוגי ולאחר מכן נעבור אל התוצאות. רבים אינם יודעים זאת  על פי מחקרים רבים אשר נערכו בנושא התגלה כי שינה שאיננה איכותית גורמת להיחלשות המערכת החיסונית וכן עלולה אף לגרום למחלות לב שונות. המשמעות היא שישנה ירידה בכמות של תאי הדם הלבנים (אלו למעשה אחראים על חוזקה ואיכותה של המערכת החיסונית בגופנו).

אז מה, בפועל וכגורם ראשוני, אנו עלולים לחוות בעקבות שינה על מזרונים שאינם איכותיים? ובכן, ראשית כל – נדודי שינה, שינה לא איכותית, התעוררויות באופן מתמיד וללא כל סיבה, עייפות כרונית במהלך היום, עצבנות, כאבי גב, כאבי צוואר, חוסר סובלנות וכדומה. כאשר מחפשים אחר מזרן יש להתייחס לכמה פרמטרים.

פרמטרים אליהם יש לשים לב

אין זה משנה אם מחפשים אחר מזרון זוגי או יחיד – חשוב לוודא שחומריו של המזרון יחזיקו לאורך זמן כאשר הזמן האופטימאלי ביותר בו אמור להחזיק מזרון הינו בין 7 עד 10 שנים. מעבר לכך, חשוב לבדוק שדרגת הקושי של המזרון לא תהיה רכה ולא קשה יתר על המידה כיוון שמזרון רך יותר מדי – האגן עלול לשקוע פנימה ואילו מזרון קשה יתר על המידה עלול לגרום לאגן לצאת החוצה!

מזרונים אורתופדיים איכותיים באמת לא פשוט למצוא ולכן אסור לרכוש את המזרן הראשון שרואים. יש לערוך סקר שוק, לבדוק היטב את החומרים מהם עשוי המזרון אותו מעוניינים לרכוש, האם מדובר על חומרים איכותיים או לא וכמה זמן, פחות או יותר, הם נוטים להחזיק, האם החברה שרוכשים ממנה הינה בעלת שם, כמה זמן אחראיות מקבלים ואפילו לחפש אחר חברה שמאפשרת לרכוש את המזרן ולאחר מספר ימים, במידה ואכן מתרחשת סיטואציה כזו, להחזיר את המזרון ולהחליפו באחר.
מאמרים מאת ליאת מנדלסון
סוגי מזרנים עליהם מומלץ לדעת
מזרן ספוג (הידוע בכינוי מזרון טמפור/ ויסקואלסטי) – מדובר על מזרנים אהובים מאוד בשוק והם נחשבים לפיתוח תעשייתי של חברת החלל האמריקאית נאס"א. תמיכת מזרון זה משתנה
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 30.06.13
מידע בנושא רכישה איכותית של טבעת אירוסין
עולם התכשיטנות בכלל הוא עולם מלא באפשרויות ועולם טבעות האירוסין בפרט מציע מגוון שלעיתים מבלבל גם את חובבי התחום הגדולים ביותר.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 05.05.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אבי דוידי
טיפים חיוניים בדרך אל ייצור אב טיפוס פטנטים ורישום
מידע חיוני לאלו המבקשים לפעול לרישום פטנט כקניין רוחני תחת שמם או לייצור של אב טיפוס, כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות נפוצות.
נכתב ע"י אבי דוידי בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 06.03.16
shiri tayari
טיפים לרכישת מצעים
מצעים זו מתנה יפה לתת וגם מתנה יפה לקבל, יש המון סוגים של מצעים, אם מדובר בחדרי ילדים אז תלוי למי קונים מצעים.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליאת מנדלסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*