מבנים ניידים - בנייה ירוקה
צפיות: 1128 \\ מילים: 355 \\ פורסם בתאריך: 14.02.16
מגמת הבנייה הירוקה אינה זרה בארצינו ואף קיבלה תמיכה נרחבת בשנים האחרונות. בארופה וארה"ב בנייה ירוקה נמצאת בשימוש בתחומים רבים - החל מפתרונות מגורים ועד לבתי עסק שונים. הדרישה למבנים המתחשבים בצרכים הסביבתיים באה בעקבות עליה במודעות בקרב עסקים רבים ואנשים פרטיים, שביקשו להשתמש בחומרים ממוחזרים לצרכי בנייה ולצמצם את הנזקים הסביבתיים. לעלויות ולתועלת פר-השקעה יש גם קשר לא מבוטל התורם לעידוד המגמה. בנייה מחומרים ממוחזרים הקלים להשגה מצמצמת באופן משמעותי במחיר ובזמן הנדרש לשם הקמת המבנה. החומר הפופולארי ביותר המשמש לבניית מבנים הן מכולות. היתרון שלהן הוא במבחר גדלים הגדול, הזמינות והניידות. לא רק שבזכות המכולות ניתן להקים בית או משרד במהירות, אלא שגם ניתן להעביר אותו ממקום למקום, מאתר לאתר ומפרוייקט אחד לאחר. 

למה דווקא מכולות?

המכולות זמינות במשק וקלות להשגה. הן מגיעות מתחומי התעשייה, הספנות ועוד והעלות שלהן מאוד נמוכה. החומר עצמו חזק ויציב ומתאים לשמש כמבנה בטיחותי הניתן להצבה בכל תנאי שטח ומזג האוויר. המכולות עוברות ניקיון ושיפוץ יסודיים ומעוצבות בתיאום עם הלקוח. ניתן להוסיף להם מחיצות פנימיות, חדרי שירותים ומקלחת, אסלה, כיור, ראש טוש, ריצוף, עיצוב בגבס, מרפסת חיצונית ועוד. את המבנים ניתן לחבר בקלות לתשתיות ולהעביר ממקום למקום לפי הצורך. 

משרדים יוקרתיים בתוך שבועות ספורים

אחת הסיבות המרכזיות בשלן המבנים זכו להצלחה כה גדולה היא המהירות בה ניתן לבנות ולהקים את המשרדים. מכולות משרד מוכנות בתוך מספר שבועות מרגע ההזמנה. התהליך לא לוקח זמן רב מפני שמדובר במבנה נייד המגיע מוכן לשטח הלקוח. הפתרון מתאים במיוחד לעסקים הזקוקים למשרד באופן מיידי על מנת לא להפסיד עסקאות או כסף. מתאים לאתרי בנייה, עבודות שטח, משרדים ביתיים, משרדי מכירות שונים, אולמות תצוגה ועוד.

לקנות בית מבלי לקחת משכנתא

אחת המצוקות האופייניות לדור הצעיר בארץ ובעולם הוא הקושי לקנות בית או דירה פרטיים ללא עזרה מהקרובים או מבלי לקחת הלוואות מהבנק. בית העשוי ממכולה מאפשר להימנע מתהליך מיידע זה ולבנות בית נעים, איכותי ונוח העומד בגבולות התקציב של הזוג. 

האם באמת מדובר בפתרון ירוק?

שימוש במכולות מסייע לצמצם את הנזק הנגרום לסביבה בשל ניצול משאבים והרסית הנופים. מבנה נייד בנוי מחומרים קיימים וניתן להעביר אותו למקום אחר מבלי לפגוע בנוף כלל. המבנים מגיעים כבר מוכנים לשטח הלקוח מה שמצמצם את ההפרעה הסביבתית למינימום. בין אם מחפשים מבנים ניידים להשכרה או למכירה ניתן למצוא פתרון שיתאים לתקציב, שטח, זמן ומגבלות סביבתיות. 
רמי לוי
רמי לוי
גל-רן מתמחה בהשכרה ומכירה: מבנים ניידים למכירה והשכרה, שירותים ניידים ומקלחות ניידות. המבנים של גל-רן מהווים פתרון מושלם ויעיל לאירועים. לאירועים בטבע ובבית, מסיבות, הפקות, כנסים, טיולים, ועוד.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
בניה קלה - שיטה יעילה ומהירה לבנייה
במאמר זה נספק עבורכם מידע על בניה קלה. הבניה הקלה נועדה לאנשים שחלמו על קניית בית בישראל וויתרו על לקיחת משכנתא מסיבית אשר תפגום בבטחונם הכלכלי.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה בנייה אקולוגית בתאריך 09.09.14
מיכל ז
בניה כפרית – איכות וקיימות
כל אחד היה רוצה חיים איכותיים יותר, ועדיף שיהיו כמה שיותר נעימים ובלי מרוצים מיותרים וקשים שרק פוגעים בבריאות.
נכתב ע"י מיכל ז בקטגוריה בנייה אקולוגית בתאריך 05.03.13
מעוניינים ליצור קשר עם רמי לוי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*