מאפיות במרכז
צפיות: 1777 \\ מילים: 310 \\ פורסם בתאריך: 10.04.14
זקוקים למידע על מאפיות במרכז? במאמר זה תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש לכם אודות מאפיות אלו. מאפיות במרכז מתאפיינות בעיקרן במאפים תוצרת עצמית מכל הסוגים: מאפי בצק, מאפים מבוססי שוקולד, מאפים עם חומרים מתוקים שונים, ומאפים לחגים כמו סופגניות ואזני המן. מאפיות במרכז מתאפיינות בדרך כלל ביצירת יצירות מאפה מקוריות, שימור הקיים או שילוב של שניהם. להלן מספר דוגמאות לתוצרים טעימים שדל מאפיות במרכז:

מאפים משביעים
מאפים גדולים המשמשים גם כמנה לא מתוקה כמו בורקס ומאפה פיצה (פוקצ'ה). מאפים אלו נעשים על פי רוב על בצק עלים, עליו מפוזרים חומרים כמו גבינה, מלח ורוטב עגבניות. מאפיות במרכז בעלות צביון למאפים אלו נוהגות להטיח את הגבינה על הפוקצ'ה בצורות גיאומטריות מוגדרות, או ליצור מאפי בורקס מקוריים בצורות שונות. בתחום הבורקס ספציפית ניתן למצוא ברבוצ מהמאפיות גם מילויי תרד ותפוח אדמה.

מאפים מתוקים
מאפים המשמשים כמנות אחרונות: מאפי שוקולד, מאפי גבינה ושמנת מתוקה, ומאפי קינמון. מאפים אלו כוללים קרואסוני שוקולד, עוגות עגולות הנקראות MUFFINSבלעז בטעם שוקו או וניל, כדורי שוקולד, מאפי גבינה, ועוגיות אלפחורס: בצק עגול עם מילוי סמיך ומתוק בפנים. מאפים אלו משמשים הן כקנייה מזדמנת והן כקנייה מרוכזת בשיתוף עם מזון המהווה את המנה העיקרית של הארוחה.

מאפים לחגים
סופגניות, קרואסוני שוקולד, ומאפי עמים ערביים ומרוקאים כמו מופלטה, באקלווה, וקדאיף – ניתנים גם הם לרכישה במאפיות במרכז. מאפים אלו נחשבים לאינטנסיביים מאד מבחינת חומרי ההמתקה שלהם והם נחשבים למשביעים גם אם לא אוכלים אותם הרבה. הסיבה לכך, מעבר לכמות החומרים שנמצאים בהם, היא שטעמן יוצא גירוי ומדרבן את הצרכנים לאכול יותר מהם.

אופן התמחור במאפיות
התמחור מסתמך על סוגי החומרים אשר קנה הצרכן, ובכפוף למשקל הכולל שהוא צרך. המחיר במאפיות כמעט אינו מתומחר עבור פריט בודד אלא על סמך משקל אשר נמדד במעמד התשלום. מאפיות רוני ודני בתי מאפה נוהגת לצאת במבצעים חסרי תקדים – בהם צרכנים שרכשו משקלים גבוהים מקבלים הנחה בגין קנייה סיטונאית. הנחה זו עשויה להיות זולה אף יותר מקנייה קמעונאית במידה ומדובר במוצר שהמאפייה מבקשת לקדם ולמכור אותו כמה שיותר מהר, ובצורה יעילה.
מאמרים מאת shiri tayari
מהי מצלמה תרמית איכותית
מהי מצלמה תרמית?rnrnמצלמה תרמית, כשמה כן היא, היא מצלמת את האזור שברצוננו לצלם ובעצם ממפה אותו לפי צבעים. אך בניגוד למצלמה הרגילה שכולנו מכירים אשר מצלמת את האז
פורסם בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 21.07.14
סלוני עור
מתעניינים ברכישת סלוני עור? חושבים לרהט את כל הסלון שלכם בעור אף חוששים מהמחיר?
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 07.05.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*